Kryštálový deodorant a Samy´s parfém

Prírodný kryštálový deodorant

Všetkým prajem pekný slnečný deň. Je neuveriteľné, ako rýchlo tento mesiac zbehol. Pamätám sa, že nedávno bolo prvého, druhého a hľa, už sa pomaly blížime ku koncu. S ubúdajúcimi dňami sa stále viac približuje zápis na vysokú školu. Niežeby som sa bála, jednoducho len nemám chuť stáť v rade sama niekoľko hodín bez toho, aby som s niekým známym prehodila pár slov. Verím ale, že bude všetko v poriadku, že nezabudnem žiadne tlačivo a že to zbehne rýchlo :)

Dnes mám pre vás recenzie na dva produkty, ktoré mi boli poskytnuté na testovanie v rámci e-shopu Bohatstvo prírody. Jedným z nich je prírodný minerálny deodorant v cestovnom balení a druhým je alternatívny parfém DKNY, Be delicious.

Salt of the Earth je značka prírodných minerálnych deodorantov, ktoré poskytujú dlhotrvajúcu ochranu pred potením. Sú ekonomicky výhodné, pretože vydržia na niekoľko desiatok použití. Pred použitím je potrebné ho navlhčiť vodou alebo navlhčiť podpazušie. Nanáša sa ako klasická guľôčková alebo tuhá alternatíva. Nenanášajte na podráždenú pokožku - vďaka minerálom by sa mohlo dostaviť jemné štípanie. Používam ho vždy pred odchodom z domu a jedna aplikácia postačí na celý deň. Stal sa mojim verným pomocníkom v boji proti poteniu.

* poskytnuté na recenziu

Prírodný kryštálový deodorant

• je unisex 
• nie je parfumovaný 
nie je testovaný na zvieratkách ✔
• je vhodný pre vegetariánov a vegánov 
• poskytuje dlhotrvajúcu ochranu po dobu niekoľkých hodín 
redukuje nepríjemný zápach 
• je účinným pomocníkom aj pri zápachu chodidiel - neodskúšané
• nezanecháva žiadne biele fľaky 
• zanecháva tenkú vrstvu soli kamenca, ktorá pôsobí antibakteriálne 
neobsahuje: aluminium chlohydrát, parabény, alkohol, parfémy, minerálne oleje, propelanty, triklosan 

Zloženie: 100% obrúsený prírodný kryštál Pottasium Alum (síran draselno-hlinitý) ľudovo kamenec.

Moje hodnotenie: 5/5.

Samy´s DKNY parfém

Alternatívny parfém DKNY, Be delicious, je z dielne Samy´s perfumes, ktoré poskytujú dlhotrvajúcu identickú vôňu, obsahujú vysoký podiel vonnej esencie (až 20%), sú cenovo dostupné pre každého, sú predávané v ekonomickom balení (100ml) a doprava na celkom Slovensku je od dvoch kusov úplne zdarma! Ak by ste mali záujem na kúpu niektorého alebo viacerých parfémov z e-shopu Samys parfémy, teraz máte jedinečnú možnosť využiť 15% zľavu spolu so zľavovým kódom "SAMYS15".

Be delicious je kvetinovo-ovocný parfém so sviežim nádychom, ktorý by som zaradila k tým ťažším. Podľa mňa sa hodí na chladnejšie obdobie ako sú jeseň a zima. V roku 2005 dostal originál najprestížnejšie ocenenie v parfumérskom svete. Parfém vám dodá energiu a sviežosť na poznávanie nových príležitostí a realizovanie smelých plánov. Urobí vám dobrú náladu, vyčarí úsmev a rozžiari váš deň. Po aplikácii na oblečenie sa ťažký opar po niekoľkých sekundách vyparí a ostane iba svieža, prevažne kvetnatá, vôňa. Vydrží okolo štyroch hodín.

Hlava: grapefruit, uhorka, magnólia.
Srdce: tuberóza, ruža, konvalinka, fialka, zelené, jablko.
Základ: drevité tóny, ambra, santalové drevo.

Moje hodnotenie: 4/5.

Samy´s DKNY parfém