last beauty buys | Notino

Všetkým želám pekný a príjemný deň. V poslednom čase som z e-shopu Notino.sk objednávala pomerne často a doma sa mi nakopilo celkom dosť kozmetických produktov. Recenzie produktov robím veľmi rada, pretože ma to baví a rada tým pomôžem aj ostatným pri výbere produktu, pokiaľ nad ním ešte váhajú. Rozhodla som sa ale čas od času urobiť jeden článok s viacerými recenziami, na viaceré produkty, pretože písať o niektorých samostatne sa mi zdá trochu zbytočné.

S podobnými riasenkami ako je táto som kedysi začínala. Ide o klasickú riasenku od Rimmel London čiernej farby s mierne zahnutou kefkou, ktorá nie je až taká objemná. Ak ste už niekoľko podobných recenzií čítali, preferujem radšej objemnejšie a hrubšie kefky, no je pravdou, že s takýmito mihalnice jednoduchšie oddelím. Hlavne ak si riasenkou líčim spodné mihalnice.

S väčšou kefkou je to trošku ťažšie, pretože sa vám neraz čierna farba dostane aj na spodnú časť oka a popri jej odstraňovaní si môžete mihalnice zlepiť dokopy. Stalo sa mi to už niekoľkokrát a potom mám čo robiť aby ostali oddelené, no zároveň sa na nich neurobili hrudky. S kefkou sa mi pracuje dobre, mihalnice perfektne oddelí a zafarbíNedodá im však veľký objemMoje hodnotenie: 3/5.

 

Osobne preferujem tekuté linky na oči so štetčekom, s ktorým sa mi pracuje najlepšie a viem s ním namaľovať hocako dlhú a hrubú linku. Ako keby som maľovala štetcom na výkres. Chcela som však vyskúšať opäť niečo nové a tak som si objednala túto čiernu linku na oči v pere v zebrovanom obale. Má názov Bambi Black a je od značky Dermacol. Pigmentácia je úžasná, číra čierna farba a na hornom viečku sa po zaschnutí neotláča a po celom dni sa nemusíte báť ani vyblednutia farby či jej rozmazania. Týmto jej vlastnostiam nemám čo vytknúť, avšak čo sa týka pracovania so samotnou fixou, tu už malý problém je. Ja si jednoducho nedokážem nakresliť peknú tenkú linku od vonkajšieho kútika oka k tomu vnútornému. Na to má príliš hrubý špic. Ako môžete aj na fotografii vidieť, po dlhodobom používaní sa ohne. Ale to sa dá od takejto linky na oči čakať. Moje hodnotenie: 3/5.

  

Tretím produktom je tento svetloružový ružový šampón Rosarium od Bohemia Cosmetics. O značke ste mohli počuť už v recenzii na sprchový gél pre oceľových mužov. V tomto prípade som však vyberala malý darček pre maminu. Bol súčasťou kozmetického balíčka, ktorý dostala ku Dňu matiek. S kozmetikou sa však delíme, nech už ju dostane ktorákoľvek z nás na akýkoľvek sviatok či príležitosť. Mala som teda možnosť tento šampón vyskúšať a je naozaj super. Z vlasov vymyje všetku špinu a mastnotu aj vo veľmi malom množstve, pretože sa ľahko rozotiera do vlasov a dobre pení. Na vlasoch cítite príjemnú ružovú vôňu aj na ďalší deň.

 

Sprchový gél Flower bouquet od značky Adidas bol ďalším z darčekov, ktoré dostala mamina v balíčku. Mal ružovú farbu a mal za úlohu hydratovať a zjemňovať pokožku. Moja pokožka je jemná a hebká hlavne po natretí telového krému či masla. Tento efekt nepripisujem žiadnemu sprchovému gélu, pokiaľ nemá nejaké peelingové čiastočky a pod. Mal príjemnú kvetinovú vôňuMoje hodnotenie: 3/5.

A posledným produktom je sada týchto troch čiernych gumičiek. Niet nad nové gumičky, pretože táto vec sa rada stráca v kabelkách, v kúpeľni a vlastne v celom byte. V mojom prípade je zásoby potrebné doplňovať postupne, pretože už sa mi stalo, že som ostala bez akejkoľvek gumičky. V lete si tiež nemôžem predstaviť deň, kedy by som nemala vlasy zopnuté minimálne doma. Taktiež som začala nosiť copy, na ktoré ich taktiež potrebujem. Gumičky sú aj po dlhodobom používaní stále pevné a dokážu vlasy udržať na mieste po celý deň.

Comments

 1. I don't think I've ever heard of any of those products, thanks for giving us mini reviews on them <3

  www.thewanderingkitsune.com

  ReplyDelete
 2. Rachel Roo21:28

  mas krasny fotky s tema susenejma kvitkama :) ja mam parfums.cz rada, ale maji vydejnu v praze na uplne blbym miste, tak se tam nedostanu tak casto .:(

  ReplyDelete
 3. I've never seen these products before. Thanks for sharing girlie!

  XO, Jessi
  http://www.mywhitet.com

  ReplyDelete
 4. Markéta Potjahajlová22:33

  Taky hledám fixové černé linky, se kterými by se dobře líčilo. Zatím jsem ale nenašla favorita. Zaujala mě řasenka, ale mám raději víc ohnutý kartáček. Řasenky od Miss Sporty, které používám mě začínají nudit. Taky mi přijde že se o dost zhoršily.

  ReplyDelete
 5. The World of makeup23:49

  Já jsem měla fixové linky od Dermacolu a byly fajn. Ale ted jsem si zvykla bud na tekuté a nebo gelové linky a je to nejlepší :-)

  ReplyDelete
 6. Maria04:14

  Very stylish, and soft skin you have.
  http://www.ootdchannel.com/
  http://www.ootdchannel.com/what-to-wear-to-a-concert/

  ReplyDelete
 7. Cinzia Satta15:59

  Interesting! Thanks for sharing dear!
  xo
  Cinzia
  new post "crochet barefoot sandals DIY"
  www.callmeblondiebycinziasatta.com"

  ReplyDelete
 8. Gélové som ešte neskúšala, ale snáď sa k nim raz dostanem :)

  ReplyDelete
 9. Čo sa týka liniek v pere, počula som, že značka Missha ich má celkom fajn. Každopádne som ich neskúšala, tak neviem posúdiť.

  Riasenky od Miss Sporty som začala používať ako prvé. Je pravdou, že vtedy mi prišli oveľa kvalitnejšie, ako teraz.

  ReplyDelete
 10. Caroline Cor23:13

  Ja mám akurát novú špirálu, ale ešte som ju neotvorila, haha :D Gumičky sú skvelá vec, bez jednej by som nevyšla ani z izby (vždy na ruke!) inak zaujímavé produkty ostatné.. Adidas má pekné vône sprcháčov!

  ReplyDelete
 11. Kaleigh Bulone22:39

  I actually love the felt tip eyeliner pens but it was interesting to hear your side on why the brush is better!

  ReplyDelete
 12. Sonia14:34

  i really like the mascara!! is seems to be really great, here we have a really similar one

  Loves from Sun & http://likesocharming.com/

  ReplyDelete
 13. Sabra of Great Green Heron18:36

  The shower gel reminds me of bubble bath. I miss taking bubble baths, but I have to wash my hair everyday!

  www.greatgreenheron.com

  ReplyDelete
 14. Bubble baths are just amazing ♥

  ReplyDelete
 15. I've never head of the Bohemian cosmetics before. Thanks for sharing.

  http://www.laviemoderneblog.com

  ReplyDelete
 16. It´s a czech brand. That´s why "Bohemia" :)

  ReplyDelete

Post a Comment

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)

Popular Posts