Sprchový gél pre oceľových mužov

Sprchový gél pre oceľových mužovVšetkým želám pekný deň. V piatok to bol náš oficiálne posledný deň na gymnáziu. Dostali sme maturitné vysvedčenia a rozlúčili sa so všetkým, čo nám po celé štyri roky štúdia spríjemňovalo či znepríjemňovalo chvíle tam strávené. Po škole som šla s Kery za notárom, pretože som potrebovala overiť kópie vysvedčení pre vysokú školu a zašli sme na obed do neďalekej reštaurácie. Zanedlho sa k nám pridal aj Kristián a neskôr sme zbehli ešte na zmrzku. Potom nasledovalo triedne posedenie s našou úžasnou triednou, na ktorom sme strávili zhruba tri hodinky a potom sme sa rozišli. Niektorí sa vrátili ešte večer, no keďže mňa neskutočne bolela hlava, ostala som radšej doma.

Sprchový gél pre oceľových mužovNerozprávajme však iba o mne. Predmetom tohto článku bude sprchový gél XXL pre oceľových mužov, ktorý som kúpila mamčinmu priateľovi. Iba tak. Padol mi do oka, prišiel mi vtipný a hlavne cenovo výhodný, pretože jeden liter nestojí ani 4 eurá. Zaujal ma predovšetkým nápaditý dizajn, ktorý pripomína akoby motorový olej. Musím skonštatovať, že ani Gabriel si celkom nebol istý tým, čo mu podávam do rúk s takým šibalským úsmevom, haha. Nakoniec však všetko dobre dopadlo, naši sa zasmiali a Gabriel si tento sprchový gél veľmi pochvaľuje. Veď je to aj kus poriadneho oceľového muža predsa!

Čo sa týka vône, má troška nasladkastú vôňu, no čím sa odlišuje od iných je prevažne to, že nemá takú tú silnú a miestami veľmi ostrú pánsku vôňu. Veď viete, akú má väčšina pánskej kozmetiky vôňu. Pokiaľ teda tápate v tom, aký darček kúpiť pre svojho priateľa, otca či nebodaj deda k jeho sviatku, porozmýšľajte nad týmto. Nielenže sa potešia praktickému a výhodnému baleniu, ešte sa aj zasmejú! Poprípade ak si nie ste úplne isté alebo istí týmto výrobkom, môžete si vybrať tiež spomedzi ďalších, ktoré značka Bohemia Gifts & Cosmetics na e-shope Notino.sk ponúka.

Aby toho nebolo málo, dnes sme boli s rodinkou na nákup a stavili sme sa aj u starkej, kde ma čakalo niekoľko balíkov. V jednom z nich bol aj tento oranžový sprchový gél - opäť pre Gabriela. Tentoraz sa jednalo o Extra silný čistič pre všetky typy mužov, haha. Jeho vôňa je exotická, tropická, plná citrusových plodov. Naozaj osviežujúca a ako stvorená na leto.

Comments

 1. Andreea Birsan14:53

  Interesting products!

  Kisses,

  Andreea

  http://couturezilla.com/

  ReplyDelete
 2. That is really an interesting product! Perfect for a gift haha :)

  http://free-colors.blogspot.pt

  ReplyDelete
 3. Great product review girlie!

  XO, Jessi
  http://www.mywhiteT.com

  ReplyDelete
 4. Drews Beauty09:59

  ja odpadneeeem, toto je presne to, čo som potrebovala, ďakujem krásne za tip, toto kupujem môjmu drahému najbližší sviatok :D :D :D

  http://drewsbeauty.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. Ja som presne vedela, prečo urobiť takýto článok! :D

  ReplyDelete
 6. Monica Rae00:02

  Tie obaly sú naozaj neskutočné! :D

  ReplyDelete

Popular Posts

LICORNIATKA