Holika Holika Naked Face Illuminating Powder Review

Holika Holika Naked Face Illuminating Powder review

Krásny deň želám všetkým. V rámci úspešných maturít, a zavŕšenia štvrtého ročníka na gymnáziu, som sa rozhodla, že si niečo kúpim. Nejakú maličkosť na oslavu toho, že som to zvládla, malá odmena samej sebe za úsilie, ktoré som vložila do učenia sa. Urobila som teda menšiu objednávku na e-shope Notino.sk, kde hlavným produktom, po ktorom som už niekoľko týždňov pokukovala, bol tento rozjasňujúci púder od značky Holika Holika.

Hello everyone. Most of you may know that I already graduated from a high school this month. As a celebration of it and a small treat for myself, I ordered some stuff through Notino.sk and the main product, I wanted to try, was an Illuminating powder by Holika Holika.

Holika Holika Naked Face Illuminating Powder review

Holika Holika Naked Face Illuminating Powder review

Už dávnejšie som písala, žeby som veľmi chcela vyskúšať nejaký púder. Do oka mi ich padlo viac, no napokon som chcela vyskúšať aj niečo nové od Holika Holika. Voľba bola teda jasná. Ako môžete vidieť na fotografiách, nachádza sa vo veľkom balení, s veľkým aplikátorom, resp. labutienkou, a taktiež aj zrkadlom. Jeho dizajn je skrátka prekrásny. Cítim sa s ním v kabelke ako princezná, haha.

Some of you may know that I had wanted to try some powder for a long time. I decided to try something new by this korean brand. I had been also looking for another ones, but this one just took my attention. As you can see, it´s a really huge powder with a cute applicator. I feel like a princess during applying it, haha.

Holika Holika Naked Face Illuminating Powder review

Po otvorení zacítite jemnú sladkastú vôňu, ktorá mne osobne pripomína vôňu ruží. Labutienka je jemná a hebká, púder si na tvár nanášam práve ňou. Samotný púder je svetlej, priam až priesvitnej farby, ktorá je ako stvorená pre moju bledú pleť. Obsahuje aj malé, ale naozaj veľmi malé, ligotavé čiastočky, ktoré vyzerajú veľmi prirodzene. Žiaden extrém, ale maximálna prirodzenosť.

Aplikujem ho na celú tvár. Po aplikácii je moja pleť trošku matnejšia, o niečo viac zjednotená, no hlavne žiarivá. Do rozjasňovacieho efektu som nevkladala veľké nádeje, no mýlila som sa. Tento púder mi naozaj spravil nehoráznu radosť a používam ho takmer každý deň, a to s veľkým nadšením. Čo sa týka krytia, kryje minimálne. Ostatne na to nie je ani určený, no minimálne nedokonalosti prekryť dokáže :)

After opening the packaging you will smell a nice sweet scent, which reminds me a rose scent. Applicator, or a powder puff is fine and gentle, applying the powder with it is really easy. It´s also quite big as you can see. Powder has a light, almost transparent, colour which is like made for my pale skin. It also contains tiny glitters. After application the skin is a bit matte, skin tone is united and it´s also shiny. After all it´s an illuminating powder. I use it almost every day with such a huuuge happiness. It can cover small imperfections too :)

Moje hodnotenie: 6/5.

Holika Holika Naked Face Illuminating Powder review

Zloženie/ Ingredients: MICA (CI 77019), TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), SILICA, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ZINC OXIDE (CI 77947), TALC, ULTRAMARINES (CI 77007), TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, DIMETHICONE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, LAUROYL LYSINE, METHICONE, GLYCERYL CAPRYLATE, HYDROGENATED LECITHIN, IRON OXIDES (CI 77491), IRON OXIDES (CI 77492), FRAGRANCE(PARFUM), IRON OXIDES (CI 77499), CALCIUM CARBONATE, DIPHENYLSILOXY PHENYL TRIMETHICONE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, LINUM USITATISSIMUM (LINSEED) SEED EXTRACT, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL, BUTYLENE GLYCOL, WATER, HYALURONIC ACID, SODIUM HYALURONATE, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, CEREUS GRANDIFLORUS (CACTUS) FLOWER EXTRACT, PHENOXYETHANOL.


Holika Holika Naked Face Illuminating Powder review