* Banggood haul *

Banggood review
Krásny deň vám prajem. Dnes som si po dlhšej dobe znova ráno privstala, pretože som mala prijímacie skúšky na Katedre masmediálnej komunikácie. Mám z toho celkom dobrý pocit, avšak až zajtra alebo v priebehu nasledujúcich dní uvidím, či som medzi prijatými študentmi. Tiež musím poznamenať, že sa oproti minulým dňom troška ochladilo a dnes mi bola vonku naozaj zima. Okrem iného sa však s vami chcem podeliť aj s malým nákupom, ktorý som pred pár týždňami uskutočnila cez e-shop Banggood. Kúpila som si celkom päť vecí, ktoré môžete vidieť aj na obrázku. Nakupovali ste už cez tento e-shop? :)

Hello everyone. Today I had to wake up early because I was having my entrance exams on a Mass media communication department. I have a good feeling about it but I will see results during the next days. Cross fingers for me. I would like to also mention that is has gotten a bit colder than recently. But back to the main topic - I would like to show you what I purchased through a Banggood. Have you ever ordered something from there? :)

* poskytnuté na recenziu

* provided for a review

Banggood eyeshadow brushes

Banggood eyeshadow brushes

Na e-shope je len jeden problém - že tam nájdete nespočetne pekných a pomerne užitočných vecí za nízke ceny. Môj limit bol 10 dolárov a verte-neverte, ak by som chcela, bola by som si kúpila za takúto sumu aj viac vecí. Mojou prioritou však boli štetce na očné tiene. Zakúpila som si ich v čiernej farbe so zlatou aplikáciou. Sú jemné a hebké. Pracuje sa s nimi naozaj dobre na to, že nestáli ani päť dolárov. Všetky majú biele končeky avšak ten jeden som akosi zabudla umyť, prepáčte :)


When you browse this e-shop you can find pretty and useful stuff for a great price. My limit was 10 dollars and a main priority were eyeshadow brushes which I purchased as you can see down below. They´re really soft, fine and gentle to skin. They didn´t cost even five dollars! They all have a white top but I accidentally forgot to wash this one, sorry.

Banggood eyeshadow brushes

Banggood eyeshadow brushes

Druhým produktom je táto rozkošná linka na oči s tvrdým štetčekom, s dizajnom malej Aziatky, v čiernej farbe. Liniek na oči nie je nikdy dosť - toto tvrdenie sa tuším stalo už aj mojím životným mottom. Vzhľad je naozaj pekný a ešte nestihol zošúchať dole. Linka má perfektnú pigmentáciu - čierno-čiernu farbu. Bez porušenia vydrží na očiach zhruba tri až štyri hodiny, potom je potrebné ju premaľovať. Jediné, čo mi na tomto produkte trošku prekáža, je jej "vôňa". Pripomína mi lepidlo, alebo čosi také, no oči mám chvalabohu ešte na mieste.

The second product I purchased is this super-duper cute eyeliner with a design of an asian girl. I won´t have enough of eyeliners. Ever. I swear. It has amazingly great black pigmentation and it holds on your eyelids without any damage about three to four hours. After this time you should re-paint it again. This eyeliner is just amazing but one thing really matters - its scent. It´s something like a glue or something, but thanks God I still have my eyes on a right place, haha.

Banggood review

Banggood review


Banggood review

Tretím produktom je táto skosená ceruzka na obočie. K takýmto ceruzkám som sa dostala predovšetkým cez Kórejčanky, ktoré si ich veľmi pochvaľovali. A ja už aj viem prečo. Nielenže mi tento odtieň dokonale sedí k mojej prirodzenej farbe obočia, dokážem si ho teraz presnejšie nakresliť, resp. obtiahnuť jeho prirodzený tvar. Takáto ceruzka je naozaj šikovným pomocníkom v každodennom líčení a to hlavne pre tie slečny, ktoré majú s dokreslovaním si obočia menšie problémy.

Third product is this "special" eyebrow pencil in a dark brown shade. I discovered it through Korean women and I already know, why they´re so satisfied with it. It´s just wonderful! This shade matches my natural eyebrow colour perfectly and thanks to its shape, you can draw your eyebrow easily.

Banggood review

Banggood review


Banggood jewellery

No a poslednými dvoma produktmi sú tieto strieborné prstienky s kryštálmi. S pastelovo ružovým a žltým, ktorý má pekné modrasté a fialovkasté odtiene. Veľmi sa mi páči ich jednoduché spracovanie, i napriek tomu, že sú kryštály umelé. Sú ako stvorené na leto a jediná vec, ktorá mi ale trošku prekáža je to, že sú mi trošku veľké a musím si pri ich nosení dávať pozor, aby som ich niekde nestratila.

And the last two products are these incredible silver rings with pastel pink and yellow crystals. Yellow crystal has a nice reflection of shades of blue and purple colour. They´re really pretty even in spite of the fact that crystals are fake. I love them but they are kinda big for my fingers so I have to pay a huge attention if I don´t wanna lose them.

Banggood jewellery

Banggood jewellery

Banggood jewellery