Soaphoria Telové suflé Anglické raňajky

Soaphoria Telové suflé Anglické raňajky

Krásny štvrtkový deň vám prajem. Niekoľko týždňov dozadu som svoju zbierku bio a prírodných produktov od značky Soaphoria rozšírila o nový prírastok, ktorým je telové suflé s názvom Anglické raňajky. Neviem ako vy, ale ja som tejto značke okamžite podľahla a telovému suflé dvakrát tak. Okrem toho milujem, ako sú ich produkty balené a konkrétne väčšina produktov určených pre starostlivosť o telo alebo pleť, ako napríklad rôzne krémy, gély či peelingy, sa práve nachádza v takýchto sklenených dózičkách. Doma mám už malú zbierku a vždy sa nájde niečo, na čo sa akurát hodia. A okrem iného ich miluje aj moja mamina. Aj na tento produkt som natrafila na e-shope Bionatural.

Hello everyone! :) A few weeks ago my collection of cosmetics by Soaphoria has been expanded. Soaphoria is a slovak, bio and natural brand of a hand-made cosmetics. For this time, I chose a body suflé with a scent of English breakfast. I just love how are their products packed in those glass bottles. You can use them like a decoration or a nice storage to kitchen. My mom loves them as well. I saw this products in an e-shop called Bionatural.

* poskytnuté na recenziu
* provided for a review

V čom sa telové suflé líši od bežného a klasického krému na telo? V podstate ničím, iba konzistenciou. Telové suflé je akoby našľahaný krém, ktorý má jemnú, ľahkú, penovú textúru a ktorý sa rozotiera po tele s takou ľahkosťou, ako keď blúdi mráčik na otvorenom modrom nebi. Naozaj. Suflé Anglické raňajky obsahuje čierny čaj a jazmín, kvety a extrakt z bergamotu. Okrem týchto zložiek obsahuje i bambucké a kakaové maslo, ktoré hĺbkovo pokožku hydratujú a dodávajú jej hebkosť.

And what´s the difference between body suflé and ordinary body lotion or cream? There´s almost no difference - it´s just about a composition. Body suflé is something like a whipped cream, which has a really light, fine, foam texture. You can spread it on a body as easily as is a light white cloud wandering on an open blue sky. Seriously. English breakfast suflé contains black tea and jasmine, flowers and extract from a bergamot. It also contains shea and cocoa butter, which moisturize your skin and give it a fine feeling.


Čierny čaj obsahuje prírodný kofeín, ktorý stimuluje pokožku a mnoho antioxidantov, ktoré pomáhajú v boji proti starnutiu pleti. Dodáva pleti jas, vyhladzuje jazvy a strie, vytvára ochrannú vrstvu proti prenikaniu škodlivých látok do pokožky. Kvety a extrakt z bergamotu majú protizápalové a hojivé účinky. Bergamot osviežuje, intenzívne povzbudzuje a vyvoláva dobrú náladu. Jasmín pomáha pri bolestiach hlavy, upokojuje, zmierňuje stres, úzkosť, nervozitu a strach. (zdroj: Bionatural.sk)

Black tea contains a natural caffeine, which stimulates skin and also a lot of antioxidants, which help your body to fight against skin aging. Your skin will be brighter and protected against toxins. Thanks to bergamot extract and flowers will your skin be healed and fresh. Jasmine helps against headaches, it calms, reduces stress, anxiety and fear.ň
(source: Bionatural.sk)

Na produktoch značky Soaphoria sa mi páči hlavne to, že sa nemusím báť ich používania na citlivej alebo podráždenej pokožke, napríklad po holení nôh a pod. Väčšina krémov na telo reaguje s mojou pokožkou v tomto prípade viac než len hrozne a mávala som dosť často aj silné alergické reakcie. Nič príjemné a pokiaľ má niekto rovnaký problém, ako ja, určite vie, o čom hovorím. Pri tomto type produktov sa však nemusíte báť ničoho podobného. Jednoducho naberiete kúsok peny do dlaní, pošúchate a rozotriete do pokožky tela. Suflé sa vpíja po niekoľkých minútach a zanecháva pokožku jemnú, vláčnu a hydratovanú. A čo sa týka vône, pripomína mi typickú sladkastú vôňu bergamotu alebo produktov určených pre malé bábätká. Skrátka pôžitok ♥

When you use products made by Soaphoria, you don´t have to be afraid of any skin irritation. It´s really fine and gentle to your skin, even if you shaved your legs before using it. I was using a lot of products which makes my skin scratchy and burning back then but I said it has to stop! I was looking for a bio and natural cosmetics and I´m really thankful for discovering this brand. If you want to spread it on your skin, take a little amount of this suflé and rub it between your palms. It soakes into skin after a few seconds and it leaves your skin moisturized, gentle and smooth. Its scent reminds me products made for a little babies - it´s kinda sweet but fresh scent in the same time. Just a pleasure ♥

Zloženie / Composition: Cocos Nucifera Oil, Theobroma Cacao Seed Butter, Butyrospermum Parkii Butter, Olea Europea Fruit Oil, Natural Aroma.


Moje hodnotenie: 6/5.

Soaphoria Telové suflé Anglické raňajky

21 comments:

 1. Beautiful post my dear! I will be very glad if you will come to me! Kisses )) NEW POST!!! http://blondelafemme.blogspot.ru/2016/05/summer-love.html

  ReplyDelete
 2. Podle mě je jakékoli tělové suflé od Soaphoria naprostá DOKONALOST. Mám
  "Nevinnost" a zbožňuji ho. Patlala bych ho na sebe pořád, protože ta
  vůně, konzistence, účinky.. všechno je perfektní. ♥

  ReplyDelete
 3. Monica Rae11:43

  Anglicko a vlastne všetko anglické milujem, takže verím že by som milovala aj toto telové suflé ♥

  ReplyDelete
 4. Sounds like a great product! It's wonderful that it's kind to sensitive skin :)

  Mili | Sharmtoaster

  ReplyDelete
 5. Not only does it sound like a great product but it looks amazing too x

  Beauty with charm

  ReplyDelete
 6. Ellenya23:40

  to musím vyskúšať :) skvelý príspevok :)

  http://www.ellenya.com/2016/05/mozno-je-to-bosorka.html

  ReplyDelete
 7. Katarina Bašić22:47

  looks great :D

  https://alafolie-toinsanity.blogspot.hr/

  ReplyDelete
 8. Sara Dunaj10:04

  Looks good :)

  XO
  Sara's City

  ReplyDelete
 9. This body souffle looks very appealing! Would love to try it.

  LUXESSED

  ReplyDelete
 10. That skincare looks good enough to eat! Love the pretty jar, sounds like a great buy.

  xo, alice / T Y P E N U

  ReplyDelete
 11. Love this post! Everything looks so magical!

  www.petiteandpretty.com

  ReplyDelete
 12. Ellen Warner20:01

  I bet this smells so nice! I would love to try this!

  www.57-days.blogspot.co.uk

  ReplyDelete
 13. Je to vypada jemny na plet =o)

  https://dreamofadventures.blogspot.com

  ReplyDelete
 14. thefashionfolks18:21

  Haven't heard of it but it sounds so good! Xx

  www.thefashionfolks.com

  ReplyDelete
 15. Sybil05:27

  cute packaging!

  Have a great day!

  Animated Confessions

  ReplyDelete
 16. Thank you very much! Have a great day as well :)

  ReplyDelete
 17. O tomto som ani nepočula :) Ďakujem za tip!

  ReplyDelete
 18. konecne viem, co je sufle :) tiez mam jedno doma :)

  ReplyDelete
 19. nice! Looks food for me! :D

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)