last beauty buys

Všetkým želám pekný deň. Piatok som si neskutočne užila ♥ Zúčastnila som sa 43. výročia školského festivalu s názvom Kalamajky a keďže sme tento rok bola jediná trieda, ktorá sa ho zúčastňovala po celé štyri roky štúdia na gymnáziu, dostali sme dokonca aj tortu ♥ Po Kalamajkách sme sa vybrali do Europubu. Ja s G*, a pár ďalšími spolužiakmi, sme sa stretli ešte večer, keď sme sa rozhodli poctiť našou návštevou kalamajkový ples, ktorý bol oficiálne náš posledný za tieto štyri roky. Aby som však neodbočila od prvotnej témy článku, teraz vám ukážem produkty, ktoré som si pred niekoľkými týždňami objednala z Notino.sk.

Wilkinson Sword Xtreme 3 holiace strojčekyPrvým produktom sú Wilkinson Sword Xtreme 3 holiace strojčeky, ktoré sú jednoducho neskutočné. Mne osobne dokážu pri opakovanom používaní vydržať aj viac ako pol roka. Čepieľky sú naozaj ostré ale zároveň šetrné k pokožke. Pokiaľ už teda nemáte chuť a silu používať klasické jednorázovky a nechcete kupovať drahé strojčeky na opakované použitie, skúste tieto. I napriek tomu, že sú jednorázové, vydržia naozaj dlho. Nájdete ich aj v cenovo výhodných baleniach, akým je napríklad aj toto.Dove GO Fresh deodorantTuhý deodorant od Dove s názvom Go Fresh som objednala pre maminu. Ja tieto tuhé nepoužívam. Už asi rok používam výhradne guličkové a prírodné. Vzdala som sa tak aj rôznych sprejov, ktoré len zbytočne zaťažujú naše ovzdušie.

Nedokázala som si opäť neobjednať RawMeo čokoládové guličky s proteínom, ktoré som opisovala už v článku Zdravé mlsanie. Doplnila som ich ešte o čokoládovú tyčinku, ktorá bola naozaj lahodná. Chutila mi oveľa viac ako tá čokoládová s proteínom. Čo sa týka posledného produktu určeného na konzumáciu, zaobstarala som si ešte BIO lieskové oriešky, ktoré boli veľmi chutné a spestrili aj moju desiatu do školy.Rozhodla som sa tiež vyskúšať ďalšiu linku v pere, ktorou je táto Bambi Black od Dermacolu. Recenziu očakávajte v najbližších dňoch a k objednávke som taktiež dostala túto maličkú zubnú pastu ako darček. Posledným produktom, ktorý som si objednala, bola táto lícenka od Makeup Revolution v odtieni Treat, ktorá má jemne oranžový nádych. Túto lícenku jednoducho milujem a dávam jej 5/5.

14 comments:

 1. I love Dove products!

  XO, Jessi
  http://www.mywhiteT.com

  ReplyDelete
 2. I use that blush and the cucumber dove deodorant too! Such great products.

  ❤︎
  Dakota D.
  http://fannypacksandvisors.com

  ReplyDelete
 3. Caroline Cor18:20

  RawMeo guličky vyzerajú super, aké boli? Ja som si akurát včera objednala z netu nejaké proteínové snacky haha aby som mala niečo na zakusnutie pred fitkom !! :D

  ReplyDelete
 4. Monica Rae13:38

  Taktiež milujem parfums ♥ Krásne vecičky :)

  ReplyDelete
 5. welovefur18:49

  Great post. Well done

  You have a interesting blog.

  I hope you will like mine

  xoxo

  www.welovefur.com

  ReplyDelete
 6. I like the cucumber dove deodarant for summer it's so fresh and nice!

  XoXo,

  Tamara - LoveofMode.com

  ReplyDelete
 7. Yep, my mom loves it as well ♥

  ReplyDelete
 8. Thank you very much honey ♥

  ReplyDelete
 9. Parfums je jeden z mojich najobľúbenejších e-shopov ♥ Ak nie úplná topka ♥

  ReplyDelete
 10. Karolína! Máš tam aj odkaz na recenziu! :D Haha, výborné boli, neskutočne ♥ Lahodné, fajné. Akurát mali troška viac sacharidov než som čakala, no nič závažné.

  ReplyDelete
 11. Michellee Cheung01:58

  cute haul~
  following you back now ^^
  www.mishcheungx.blogspot.co.uk

  ReplyDelete
 12. I love Dove cucumber :)

  STYLE VANITY

  ReplyDelete