{Ziaja Slim} Spevňujúce telové mlieko

Ziaja Slim Spevňujúce telové mlieko

Príjemný a pekný deň vám želám. V dnešnom článku vám predstavím produkt z kolekcie Slim od značky Ziaja, ktoré sú na trhu absolútnou novinkou. Cieľom tejto kolekcie je, ako už z jej názvu vyplýva, zoštíhlenie a formovanie postavy. Produkty v sebe zahrňujú vlastnosti ako komplexná zoštíhľujúca starostlivosť, anti-celulitídna činnosť, dobrý spevňujúci efekt a iné. Ani jeden z produktov neobsahuje alkohol.

Hlavnou zložkou týchto produktov je foskolín, ktorý stimuluje proces spaľovania tukov, predchádza nahromaďovaniu tukových buniek a redukuje celulitídu. Ďalšími zložkami sú kofeín *semená kávovníka*, teofylín *semená kakaovníka, listy čajovníka čínskeho*, teobromín *kakao* a troxerutín *strom japonskej pagody*.

Kofeín, teofylín a teobromín majú anti-celulitídne a detoxikačné účinky. Karnitín a koenzým-A uľahčujú odstránenie toxínov, zabraňujú opuchom. Troxerutín redukuje opuchy a rozšírené kapiláry, zlepšuje elasticitu ciev. Hydroxyprolín slúži na spevnenie.

Ziaja Slim Spevňujúce telové mlieko

Na recenziu som si vybrala spevňujúce telové mlieko, ktoré sľubuje zoštíhlenie a spevnenie pokožky tela. Je určené pre nepružnú pokožku s prejavmi celulitídy a pôsobí prevažne na miestach so sklonom k celulitíde. Mlieko má teda za úlohu redukovať ukladanie tukov, poskytovať drenážny účinok, zlepšovať mikrocirkuláciu a pružnosť pokožky. Prv som bola voči tejto kolekcii skeptická, ako takmer voči každému produktu, ktorý ponúka takéto niekoľkotýždňové zázraky, ktoré sú niekedy až nereálne.

Balenie som spotrebovala za mesiac aj niečo. Natierala som si ho na celé telo, nielen na postihnuté časti. Musím skonštatovať, že po pravidelnom používaní je pokožka o niečo pružnejšia a hlavne pevnejšia. Mlieko má príjemnú sviežu vôňu a jemný chladivý efekt. Rýchlo sa vpíja do pokožky. Čo sa týka celulitídy, jej príznaky zmenšené určite sú, no to určite nebude len mliekom. Pravidelne cvičím cviky na zadok a nohy a iné partie tela, čiže aj to sa značne pripisuje na konečnom výsledku a veľkú rolu hrá aj strava. Takéto produkty vám môžu k dokonalému telu pomôcť, no nečakajte zázraky ihneď a len tým, že na seba budete natierať "zázračný" produkt. Je potrebné pre to urobiť niečo viac :) Moje hodnotenie: 4/5.

* poskytnuté na recenziu