Ziaja Goat´s Milk | Posilňujúci šampón s keratínom

Posilňujúci šampón s keratínom

Všetkým prajem príjemný deň. Pred niekoľkými dňami sa mi ozvala milá pani s ponukou nových produktov značky Ziaja na testovanie. Vybrala som si štyri produkty a dva z toho sú dokonca úplné novinky, ktoré u nás ešte v predajniach nenájdete. Všetko sa ale dozviete v pravý čas. V dnešnom článku sa budem venovať recenzii na šampón, ktorý je z kolekcie Goat´s milk, čiže kozie mlieko. Recenzie na produkty z tejto kolekcie som už, pokiaľ si spomínate, robila. Ak by ste si chceli prečítať o týchto produktoch niečo viac, kliknite sem.

Kozie mlieko je považované za elixír mladosti, pretože spomaľuje starnutie pokožky a dodáva jej pružnosť. Obsahuje množstvo proteínov, organických kyselín, vitamíny A a D a iné zložky. Vyživuje a hydratuje pokožku. Veľmi ma oslovila aj vôňa týchto produktov, ktorá je jemne nasladkastá a nevšedná, no zároveň zaujímavá a jedinečná.

Šampón je určený predovšetkým pre suché vlasy bez objemu, teda ako stvorený pre tie moje. Obsahuje keratín a proteíny z kozieho mlieka. Obnovuje narušenú štruktúru vlasov a zlepšuje ich pružnosť. Dodáva im prirodzený objem a lesk a okrem toho tiež uľahčuje ich rozčesávanie, čo je ďalšia šikovná vec aspoň v mojom prípade. Neraz sa mi stane, že mám vlasy ráno neskutočne domotané a musím s nimi doslova zvádzať boj, aby som ich poriadne, ale zároveň jemne, rozčesala. Ďalej by mal zanechávať vlasy poddajné a hladké. Aj tento bod je pre mňa veľmi dôležitý, pretože moje vlasy majú tendenciu poletovať kade-tade, a keď ešte vonku nedajbože fúka, viete si to predstaviť.

Musím skonštatovať, že tento šampón je jeden z najlepších, aké som kedy mala. Vlasy dobre umyje a očistí, zanechá ich krásne voňavé aj nasledujúci deň. Čo sa týka ich vzhľadu, sú oveľa viac poddajnejšie a uhladenejšie, už nevyzerajú ako poriadna kopa sena. A v poslednom rade spĺňa dokonale aj úlohu v rámci ich rozčesávania. Väčšinou si umývam vlasy večer, niekoľko hodín pred tým, než idem spať. Prv než zaľahnem do postele si ale vlasy poriadne rozčešem a vďaka tomuto šampónu už s nimi nemusím zvádzať taký boj (:

Moje hodnotenie: 5/5

Zoznam predajní
SC Aupark, Nám. osloboditeľov 1, 040 01 Košice
OC FORUM, Nám. sv. Egídia 3290/124, 058 01 Poprad
NC City Arena, Kollárova 20, 917 01 Trnava
OD Prior, Vajanského 4, 911 01 Trenčín

* poskytnuté na recenziu