Soaphoria

Soaphoria
Pekný deň vám prajem. Ako už väčšina z mojich pravidelných čitateľov vie, prírodnú a bio kozmetiku, ktorá nebola testovaná ani na zvieratách, mám veľmi rada. Jednou z mojich najobľúbenejších je aj značka kozmetiky Soaphoria. Je 100% vegetariánska, slovenského pôvodu, ručne vyrábaná a netestuje svoje výrobky na žiadnych zvieratkách.

Značka ponúka kvalitné produkty z prvotriednych prírodných surovín, ktoré nájdete zabalené v sklenených nádobkách so špeciálnym uzáverom. Ich produkty vám vyčarujú úsmev na tvári, potešia vaše zmysly a perfektne sa postarajú o vašu pokožku tela. Novinkou však je, že ich je možné zakúpiť už aj na e-shope Notino.sk!

Produkty určené na pleť
Soaphoria ponúka kozmetiku na rôzne účely. Neoddeliteľnou súčasťou ich sortimentu sú tiež produkty určené na pleť. S čistením vám napríklad pomôžu čistiace peny, masky a mydlá. 
Súčasťou pleti sú aj pery, ktoré je potrebné pravidelne hydratovať a vyživovať. V e-shope nájdete celkom tri príchute, resp. vône organických balzamov na pery - ružový, ovocný a medovkový.

Soaphoria Cleaner & Mask čistiaca pena  pre zmiešanú pleť Soaphoria Lip Care ovocný organický balzam na pery
* čistiaca pena Cleaner & Mask * ovocný balzam na pery *

Produkty určené pre telo
Pokožka tela je pre nás veľmi dôležitá a slúži nám ako taký ochranný štít. Je preto dôležité vedieť, ako sa o ňu dobre postarať a aké produkty používať. V tomto prípade môžete výživu a hydratáciu ponechať na starosti kokosovému oleju alebo jemnému telovému suflé. Suflé pomáha hydratovať a zjemňovať pokožku, priaznivo vplýva na ekzémy, popraskanú a suchú pokožku.

Potenie sa patrí medzi normálne funkcie ľudského tela, no niektorým z nás môže spôsobovať nepríjemný pocit, poprípade silnejší zápach. Pre ľudí, ktorí trpia problémami s potením, Soaphoria našla riešenie - organický krémový dezodorant - v dvoch verziách - pre neho a pre ňu.

Soaphoria Innocence telové suflé Soaphoria In White dámsky organický krémový dezodorant
* telové suflé Innocence * organický krémový dezodorant In White *

Produkty určené na vlasy
Nezabudnime ani na ďalšiu dôležitú vec - naše vlasy. Aby ostali čisté, môžete ich rozmaznávať šampónmi, pre hebkosť a jemnosť dodať trošku kondicionéru či oleja.

Soaphoria Hair Care tekutý organický šampón pre normálne vlasy bez lesku Soaphoria Hair Care tekutý organický šampón na mastné vlasy
tekutý organický šampón pre normálne vlasy bez lesku * tekutý organický šampón na mastné vlasy *