Neutrálne hnedé líčenie so Sleek i-Divine Au Naturel

* čo to mám, preboha, s vlasmi? :D *
Sleek i-Divine Au Naturel

Pekný deň vám prajem. V poslednom čase ma veľmi baví hranie sa a experimentovanie s rôznymi odtieňmi očných tieňov a do zbierky mi pribudli dokonca tri nové paletky. Prvou z nich, ktorá sa mi dostala do rúk je práve paletka očných tieňov od značky Sleek s názvom i-Divine Au Naturel 601, ktorú mám z e-shopu Krasotika.sk. Ako už z názvu vyplýva, obsahuje prevažne jemné, neutrálne a zemité odtiene, ktoré sú pre mňa ako stvorené, pretože prirodzené a skôr nenápadné líčenie preferujem oveľa viac. Ako teda paletka vyzerá? (:

Podobne ako aj iné, aj táto má matný čierny obal, v ktorom nájdete aj obojstranný štetec na aplikovanie očných tieňov a veľké zrkadlo. Obsahuje celkom 12 očných tieňov, medzi ktorými sa nachádzajú matné aj perleťové. Svetlé odtiene používam ako základ, tmavšie nanášam do záhybu oka a napokon tými najtmavšími dotváram cielený vzhľad a farbu.

Sleek i-Divine Au Naturel

Sleek i-Divine Au Naturel

Sleek i-Divine Au Naturel

Ponúkam aj náhľady všetkých tieňov, ktoré sa nachádzajú v paletke (:

Sleek i-Divine Au Naturel

Sleek i-Divine Au Naturel

Na skúšku som sa rozhodla staviť na jemné hnedé líčenie, s ktorým som šla napokon aj do mesta. Na celé viečko som naniesla trošku makeupu, ktorý mi poslúžil ako báza a vďaka ktorému ostali očné tiene presne tam, kde mali byť. Na celé viečko som následne naniesla najsvetlejší očný tieň s názvom NOUGAT, ktorý som zmiešala so svetlým perleťovým TAUPE.

Do háhybu oka som naniesla CAPPUCINO zmiešaný s REGALom. Tie mi poslúžili ako nejaká šablóna podľa ktorej som neskôr vedela, ako a kde rozotrieť dostratena ďalšiu tmavú kombináciu, ktorá pozostávala z tieňov BARK a MINERAL EARTH.

Nakoniec som nakreslila linku čiernou ceruzkou, na mihalnice som použila riasenku a na obočie tiene a ceruzku. Očné tiene som mala na očiach zhruba desať hodín, pričom počas prvých šiestich-siedmych hodín ostali takmer nezmenené. Po uplynutí tejto doby sa začali už mierne zlievať dokopy, avšak vyzeralo to akoby to tak malo byť (: Moje hodnotenie: 5/5.

* poskytnuté na recenziu

Sleek i-Divine Au Naturel

Sleek i-Divine Au Naturel

Sleek i-Divine Au Naturel