Je suis la Licorne ft. Freedom Eyeshadow Palette

Freedom Eyeshadow Palette

Prajem všetkým pekný, príjemný a ružový deň. A že prečo ružový? No skrátka preto, pretože v dnešnom článku vám predstavím svoju novú paletku očných tieňov od značky Freedom, ktorú mám z e-shopu Notino.sk a na konci článku nájdete aj líčenie, ktoré sa nesie prevažne v ružovej farbe, so štipkou fialovej. Aké sú teda moje dojmy z používania malej Freedom paletky s týmito krásnymi odtieňmi?

Akonáhle som paletku na e-shope uvidela, povedala som si, že tieto očné tiene sú veľmi pekné a nevšedné, pripomínali mi líčenie rôznych rozprávkových postavičiek a mýtických bytostí. Ružové mi hneď evokovali obrázok jednorožca a tie modré a zelené zasa morské panny. Farby sú veľmi sýte , ľahko zafarbia oči už pri prvej aplikácii a obsahujú aj jemné trblietky. Paletka obsahuje aj rozjasňovač a obojstranný aplikátor.

Freedom Eyeshadow Palette

Na fotkách vyzerajú farby troška odlišne, pretože vtedy bolo pomerne zamračené počasie, no na e-shope nájdete ich reálne farby. Zľava doprava: svetlozelený, svetlomodrý, tmavofialový, vínový, svetlofialový a modrý očný tieň + rozjasňovač.

Freedom Pro Shade & Brighten Play paleta očných tieňov s rozjasňovačom

Freedom Eyeshadow Palette

S produktom som veľmi, ba priam až nadmieru spokojná. Ako som už písala na začiatku, táto paletka mi prišla akosi magická a čarovná. Neviem presne popísať ten pocit, no ak ma nejaká vec zaujme natoľko, ako táto, musím ju jednoducho mať. Prekvapila ma aj cenou, keďže nestála ani päť eur, čo je pre takéto kvalitné produkty naozaj nevídané a nevšedné.

Moje hodnotenie: 5/5

Freedom Eyeshadow Palette
  
Na líčenie som si vybrala svetlofialový a vínový očný tieň. Na celé viečko som najprv naniesla rozjasňovač, ktorý som použila ako podklad a na ten neskôr aplikovala svetlofialový tieň s trblietkami. Do záhybu oka som štetcom naniesla a rozmazala dostratena vínový očný tieň, ktorý má v skutočnosti sviežu a sýtu ružovú farbu. Potom som na viečko nakreslila očnú linku, horné a dolné mihalnice prešla čiernou riasenkou, na obočie aplikovala tmavohnedé tiene a na líca jemnú oranžovú lícenku.

Očné tiene som mala na očiach viac ako osem hodín a nebudem vám klamať - za celý deň nevybledli ani sa viditeľne nezliali do seba. Aj preto som vyššie písala, že v rámci takejto ceny je to až priam neuveriteľné. 


Páči sa vám líčenie? (:

Freedom Eyeshadow Palette

Freedom Eyeshadow Palette