Avon Incandessence

Avon Incandessence

Pekný slnečný deň prajem. Keďže som maturantka, v poslednom čase nemám veľa času písať nové články, tak som si niektoré napísala dopredu. Včera som mala test a sloh zo slovenčiny, dnes to isté, len z anglického jazyka. Sloh zo slovenčiny som napísala za 40 minút, celé tri strany a sloh z anglického jazyka za 20 minút. Aj s testami som celkom spokojná, neboli zrovna najťažšie, i keď pár záludných otázok tam bolo. V oboch prípadoch som skončila predčasne a zinkasovala aj pár pochvál od profesorky. Jednalo sa o kreslenie, keďže som počas voľného času dokázala zaplniť pomocný papier všemožnými kresbami, haha. Toľko len na úvod k môjmu študentskému životu. Prejdime ale k môjmu najnovšiemu parfému, ktorý som si objednala z Notino.sk. Je plný jari, a to doslova.

Avon Incandessence

Po novom parféme som pokukovala už dávno a tie od značky Avon mám veľmi rada. Väčšina z nich v sebe nesie krásne vône, majú pekné flakóny a taktiež dlhú výdrž. Cenovo sú tiež dostupnejšie. Pri výbere parfému som zvažovala vôňu. Napokon som sa rozhodla, že chcem niečo svieže a jarné, čo bude symbolizovať akýsi začiatok a už prichádzajúcu jar. Výber som ukončila, akonáhle som uvidela vôňu Incandessence.

Incandessence má peknú oranžovú farbu a objem 30 ml, čiže sa zmestí aj do menšej kabelky. Keď ju ráno pred cestou do školy používam, mám pocit, že sa so mnou jarné počasie a vzduch nesie celý deň. Všade navôkol cítiť krásne rozkvitnuté kvety, jemný svieži vánok. Na oblečení vydrží niečo okolo štyroch hodín, čo vôbec, za takúto cenu, nie je zlé.

Moje hodnotenie: 5/5

Avon Incandessence

A čo hovorí jej popis? Je to výrazná a sladká kvetinová vôňa v novom. Ideálna vôňa pre kvitnúce jarné dni. Jej srdce je tvorené záplavou úchvatných kvetinových tónov. Pozornosť upúta výrazná ľalia, výnimočná ruža a étericky krásna mimóza. Kvetinová kompozícia stojí na základoch tvorených esenciami dreva a mošusu. Tieto tóny dodávajú parfému mierne korenený, vrelý nádych.

Avon Incandessence