Tigi Bed Head Colour Goddess


Všetkým prajem pekný deň. Stalo sa vám už niekedy, že ste sa prebudili do ďalšieho rána a keď ste zbadali svoj odraz v zrkadle, že ste sa mierne vyľakali? Nebojte sa, o nič nejde. Mne sa to stáva pomerne často, pretože si na noc zopnem vlasy do gumičky a keď si ich ráno rozpustím, som mierne prekvapená. Avšak dnešný článok nebude o vlasových katastrofách. Budem sa v ňom venovať produktom značky Bed Head, ktoré som si zaobstarala z e-shopu Parfémy Elnino.

Po dlhšom zvážení, čo si napokon z e-shopu vyberiem, som sa rozhodla urobiť niečo pre moje vlasy a venovať sa im v minulom mesiaci o niečo viac. Kozmetická sada Bed Head Colour Goddess obsahovala šampón a balzám na vlasy. Oba produkty sú vo veľkých baleniach, z ktorých som doteraz neminula ešte ani polovicu. Pravdepodobne mi vydržia ešte také dva, tri mesiace, s čím som naozaj spokojná. Sada je určená predovšetkým pre tmavé, čiže hnedé a červené vlasy.


Keď som prvýkrát skúšala tento šampón, pumpičku som stlačila asi zo päťkrát. Pri nových produktoch nikdy neviete, i keď som mohla vyskúšať najprv menšie množstvo. Z tejto skúsenosti ale viem, že pre vlasy dlhé po zadok, ako mám ja, stačí na jedno umytie stlačiť pumpičku tri až štyrikrát. Je to dostatočné množstvo pre pokožku hlavy aj pre samotné vlasy a ich dĺžku. Ináč sa vám môže stať, že budete mať vlasy o niečo mastnejšie, a to určite nechcete.

Šampón má akoby zlatistú lesklú farbu a spolu s balzámom nádherne vonia. Ako karamel ♥ Je to taká stredne silná, sladká vôňa. Šampón hĺbkovo vyživuje a chráni farbené vlasy. Predlžuje stálosť farby. Obsahuje provitamín B5 a vitamín E, keratín a kokosový a mandľový olej. Zanecháva vlasy lesklé a zdravé.


Balzámy na vlasy nepoužívam veľmi často. Aplikujem ich len niekoľkokrát za týždeň. Moje vlasy sú jemné a dajú sa ľahko a rýchlo rozčesať aj bez nich a navyše nerada zbytočne svoje vlasy zaťažujem. Balzám má svetlooranžovú farbu, hustešiu konzistenciu a ako som už vyššie poznamenala, úžasne sladko vonia. Po použití sú vlasy jemné, hebké a hlavne uhladené.

Skúšali ste niečo od značky Bed Head? (:


Mandľový olej - vytvára vrstvu okolo vlasového vlákna, ktorá odpudzuje vodu.
Bambucké maslo - vyživuje vlasy.
Vitamín E - zabraňuje predčasnému starnutiu vlasov.
Keratín - vyplňuje poškodené miesta vlasov.

* poskytnuté na recenziu