Fialové dymové líčenie

Všetkým prajem príjemný a pekný deň. Od posledného článku venovaného práve nejakému líčeniu ubehlo pomaly šesť mesiacov, čo je celkom slušná doba. Niežeby som na líčenie nejako zanevrela - práve naopak. Líčenie ma v poslednom čase začalo veľmi baviť, hlavne čo sa očných tieňov týka. Doma mám plno takmer neporušených paliet očných tieňov a už bolo načase s nimi niečo začať robiť. Pre dnešok som si teda pripravila fialové, alebo skôr fialovo-ružové líčenie očí na spôsob dymových očí. Do komentárov mi napíšte, či sa vám líčenie páčilo a či by ste chceli aj iné (:

fialové líčenie

V rámci tohto líčenia som plánovala urobiť aj video, ktoré som dokonca aj natočila, no mala som problém s osvetlením a video bolo akési oranžové. Chcela som však líčenie nejako zdokumentovať a predsa len ho dať na blog, tak som urobila aspoň pár fotografií.

Ako prvým som začala hydratačným krémom Sébium Hydra od Biodermy. Je to môj verný pomocník na každý deň a používam ho už niekoľko rokov. Miesto podkladovej bázy pod očné tiene som použila malé množstvo makeupu, taktiež od Biodermy. Aby tiene na očiach držali ešte dlhšie, okrem podkladovej bázy či makeupu môžete tiež použiť jemný svetlý očný tieň. Tento krok som ale vynechala a rovno naniesla svetloružový s jemnými trblietkami.

Bioderma Sébium Hydra hydratačný krém pre mastnú pleť Bioderma Sébium AI Correcteur korektor a tónovací krém 2v1 Makeup Revolution Brushes štetec na tieňovanie a prechody

Na fialový dymový efekt som použila očný tieň od značky Catrice, z kolekcie Liquid Metal, s názvom 050 We´re The Inner Purple. Má naozaj peknú, sýtu, fialovú farbu s jemným odleskom a výborne sa s ním pracuje. Na jeho rozblendenie dostratena som použila štetec na tieňovanie a prechody od značky Makeup Revolution.

fialové líčenie

Dlhú, stredne hrubú linku som vykúzlila tekutými čiernymi linkami na oči od kozmetiky MOJE a na mihalnice som použila riasenku Seduction Codes od Astoru v zlatom balení. V rámci obočia som siahla po klasických, hnedých, očných tieňoch, ktorými som vyplnila obočie a hnedou ceruzkou od Astoru som obočiu dodala tvar.

Astor Seduction Codes riasenka pre objem Astor Eye Artist ceruzka na obočie makeup revolution rúž

Na líčka som použila moju obľúbenú lícenku svetlooranžovej farby, ktorú mám od Makeup Revolution v odtieni Treat. Produkt, ktorý som použila ako posledný, je tento úžasný rúž na pery v krásnej a sýtej fialovej farbe. Opäť MR a odtieň je Make Me Magnificent.


fialové líčenie