Astor Seduction Codes & Eye Artist Khol Kajal

Astor Seduction Codes riasenka recenzia

Želám všetkým čitateľom krásny deň. Pre dnešok som si pre vás pripravila recenziu na kozmetickú sadu od značky Astor, ktorú som dostala na Vianoce. Sada obsahovala dva produkty, a to riasenku Seduction Codes s objemnejšom kefkou a čiernu kajalovú ceruzku na oči Khol Kajal. Značka Astor patrí medzi známe a pomerne kvalitné značky kozmetiky, preto som sa balíčku, ktorý som pod vianočným stromčekom našla, veľmi potešila. Ako však tieto produkty obstáli v mojom hodnotení?

Hello by little lovely beauty licornes ~ For today´s article I prepared a review on a two products I got these Christmas! It was originally a beauty set by Astor and it contained two beauty products - Seduction Codes mascara and Eye Artist Khol Kajal eyeliner pencil. Astor is a rather known cosmetic brand and it´s also a good quality one. That´s also why I was really pleased when I found this set under the christmas tree. How was a products´ testing?

Rada by som začala riasenkou Seduction Codes, ktorá sa ukrýva v krásnom, zlatistom, luxusnom obale. Produkt je ponúkaný v dostatočne veľkom objeme, ktorý je v rámci svojej ceny celkom výhodný. Osobne vyhľadávam oveľa viac tie riasenky, ktoré obsahujú viac mililitrov. Hlavnou prioritou tejto riasenky je dodať mihalniciam objem a natočenie, čomu zodpovedá aj jej objemná kefka. Ako môžete vidieť na fotografiách nižšie, vaše mihalnice budú po aplikácii vyzerať objemnejšie a hustejšie. Samozrejme budú aj pekne načierno nafarbené a natočenéMoje hodnotenie: 5/5.

I would like to start with a Seduction Codes mascara. As you can see on the photos below, is has a beautiful, golden, luxurious packaging. The packaging contains over ten mililitres of a mascara in itself. I prefer bigger content mascaras. For its price it´s seriously cheap I would say. Product should give your eyelashes more volume and it should curl them properly. As you may see on the photos below, eyelashes are a lot bulkier, thicker, curled and longer.

Astor Seduction Codes riasenka recenzia

Astor Seduction Codes riasenka recenzia

Ospravedlňujem sa za pomačkané riasy, ale poobede som si troška pospala, haha.
I´m sorry for the creased lashes but I was sleeping a bit, haha.

Astor Seduction Codes riasenka recenzia

Astor Seduction Codes riasenka recenzia

Na Notino.sk nájdete okrem tejto aj ďalšie dve riasenky z kolekcie Seduction Codes.
Notino.co.uk also provides another two mascaras from the same collection.
Astor Seduction Codes Astor Seduction Codes

Astor Eye Artist Khol Kajal ceruzka na oči recenzia

Ako v hodnotení obstála čierna kajalová ceruzka? Je pravda, že moja denná mejkapová rutina pozostáva viac z linky na oči a nie ceruzky. Sem-tam to však líčenie trošku osviežim a siahnem práve po čiernej ceruzke. Doma ich mám niekoľko, no všetky sú vysúvacie. Táto konkrétne vysúvacia nie je. S takýmito sa mi pracuje ale oveľa ľahšie. Síce ich musíte strúhať, čo sa nie vždy podarí na prvýkrát, no pri aplikovaní sa nemusíte báť, že sa i pri najjemnejšom pritlačení na viečko hneď zlomia. Pigmentáciu má veľmi dobrú, sýtu tmavočiernu a na očiach vydrží niekoľko hodín. Keď počítame, že vydrží celý čas, počas ktorého som v škole, je to niečo okolo piatich až siedmich hodín, čo je naozaj super! Moje hodnotenie: 5/5.

And what about khol kajal pencil? It´s true, that my daily makeup routine is composed mainly of an eyeliner but from time to time I like to change this habit and use the kajal pencil instead. I have a few khol pencils in my collection already, but all of the are automatic ones. This one isn´t and its application is easier. On the other side it´s true you have to sharpen it sometimes. When applying, you don´t have to be afraid of breaking it, because it´s quite hard. It has a strong black pigmentation and it hold onto eyelids for a few hours. I´m usually at school for five to eight hours, and it looks still fresh!

Astor Eye Artist Khol Kajal ceruzka na oči recenzia