Vianočný zoznam prianí


Všetkým prajem krásny a pohodový pondelok. Pred zhruba dvoma mesiacmi som na blog pridala zoznam prianí, teda wishlist, v ktorom ste mohli nájsť pár kozmetických vecí, ktoré som chcela na narodeniny. Pár z nich som si zakúpila, niektoré som už stihla aj zrecenzovať a niektoré mi stále na wishliste svietia. Tento dnešný bude obsahovať opäť kozmetické produkty, ktoré mi padli do oka a ktoré by som chcela v najbližšej dobe určite vyskúšať.

L'Oréal Paris Elseve Extraordinary Oil hodvábný olej v kréme: I keď je L'Oréal Paris pravdepodobne najznámejšou francúzskou značkou kozmetiky vôbec, veľmi ju v bežných obchodoch nevyhľadávam. Vyskúšala som však vzorku oleja na vlasy v kréme, ktorú som našla založenú v časopise. Milé prekvapenie a zároveň láska na prvý účinok, by som povedala. Už len vypotrebovať ten čo mám od Lakmé a určite siahnem po tomto.

Rimmel Brow This Way paleta pre líčenie obočia: Jednou z vecí, ktoré by som si mala dokúpiť už do zásoby je určite paletka na líčenie obočia. Používam síce iba jemnú vrstvu tieňov na dotvarovanie, no je to niečo, čo určite nesmie chýbať pre prípad potreby. Nemám problém výjsť z bytu nenalíčená, no do mesta sa predsa len treba z času na čas upraviť :)

Rimmel Lasting Finish dlhotrvajúci rúž: Keď už sme spomenuli značku Rimmel London, zaujali ma od nej dlhotrvajúce rúže v rôznych farbách a odtieňoch. Chcela by som vyskúšať určite jemné ružové tóny, no možno siahnem aj po odvážnejších farbách. Vyhliadla som si asi štyri, ktoré jednoducho musím mať!


Maybelline Baby Lips Winter tónovací hydratačný balzam na pery: Určite nie som z tých žien, ktoré chcú za každú cenu vyskúšať nový produkt hneď od chvíle, keď je uvedený na trh. Je ale pravdou, že po balzamoch na pery z kolekcie Winter som pokukovala už dlhšiu dobu a zaujali ma predovšetkým ich príchute a dizajn. V chladnom období nie je produktov na pier nikdy dosť a tieto dokonca ponúkajú aj jemné zafarbenie pier.

Victoria's Secret Night darčeková sada: Aké by to bolo Vianoce bez kozmetickej sady? Srdce mi poskočilo keď som na e-shope zbadala práve túto, od Victoria´s Secret. Škoda len, že sa tak rýchlo vypredala, pretože by som si ju určite kúpila. Dúfam ale, že niekedy sa ešte v ponuke objaví. Obsahovala telový sprej a telové mlieko. Ak sa tak nestane, plánujem si od tejto značky kúpiť jeden z tých ospevovaných telových sprejov.

Wet Brush Squirts hrebeň na vlasy: Či nosím batoh alebo kabelku, moja kefa je jednou z vecí, ktoré tam zaberajú najviac priestoru. Preto by som chcela nejakú menšiu, nenápadnejšiu, ktorá by nebola ani ťažká a hlavne nezaberala zbytočne priestor.


Bioderma Sébium H2O, Hydra a Gel Gommant Purifiant: Moje zásoby micelárnej vody a hydratačných krémov z kolekcie H2O sa pomaly ale isto míňajú. Okrem týchto dvoch skvelých pomocníkov, z ktorých poyostáva moja každodenná starostlivosť o pleť, by som chcela skúsiť taktiež peeling.

Nuxe Huile Prodigieuse OR multifunkčný suchý olej s trblietkami: Tento a čistý olej od prírodnej značky Nuxe sú na mojom zozname prianí už veľmi dlho. Bola by som si ich kúpila už skôr, no patria do kategórie o niečo drahších produktov. Po Vianociach sa k nim ale dúfam dostanem a už sa teším, až budú zdobiť kúpeľňu.