Playboy | For him

Playboy for him
Želám pekný a príjemný jesenný deň. V predošlom článku som sa venovala kozmetike Playboy, no ako obyčajne, písala som predovšetkým o produktoch určených pre ženy a hlavne o pár kolekciách, ktoré ma najviac zaujali. Niektoré z nich som si obľúbila. V dnešnom článku by som rada napísala pár slov aj o produktoch, ktoré sú určené mužom. Môžete to brať ako malého sprievodcu vôňami alebo malú inšpiráciu na kúpu darčeku pre vašu polovičku, brata alebo kamaráta. Na meniny, na narodeniny alebo na Vianoce :)

Playboy London predstavuje neodolateľné spojenie šarmu starej školy a modernej citlivosti. Je to miláčik žien a veľký hráč. Sofistikovaný rovnako ako James Bond, sukničkár ako Alfie a ľahkovážny ako rocková hviezda. Má neodolateľný štýl, očarujúci vzhľad a vzrušujúci nádych tajomna. Je typickým lámačom dievčenských sŕdc.

Deospray z tejto kolekcie som zakúpila mamčinmu priateľovi k jeho narodeninám a bol naozaj super. Doteraz si pamätám, ako super voňal. Vôňa presne korešponduje so svojím popisom. Pokiaľ v budúcnosti stretnem nejakého poriadneho chlapa, s určitosťou môžem už teraz povedať, že mu tento produkt zakúpim. Nielen kvôli nemu, ale hlavne kvôli mne, haha. Aj na dizajne si dali naozaj záležať. Je perfektný!

Playboy London

Hlava: grapefruit, mandarínka, galbanum
Srdce: ruža, aníz, škorica
Základ: fazule tonka, céder

Playboy New York New York je domovom tých najodvážnejších hráčov sveta a miestom, kde to žije vo dne v noci. Majte ale na pamäti, že pre úspech v tomto meste vám nesmie chýbať sebavedomie. Chce zaujať nielen svojím prejavom a šarmom, ale aj vzhľadom. Playboy New York je pre vás dokonalým prostriedkom, ako sa premeniť na badboya z newyorských ulíc. Potom je už len na vás, či ním ostanete aj v skutočnom živote.

Playboy New York

Hlava: limetka, aldehydy, vinyl
Srdce: korenie, elemi, jablko
Základ: fazule tonka, vanilka, vetiver

Playboy Super Playboy je úžasná vôňa, vďaka ktorej vám podľahne práve ona, vaša vysnívaná. Skrýva v sebe obrovské tajomstvá, vďaka ktorým bude mať vaša vysnívaná múza oči len pre vás. Vôňa uchváti a upúta pozornosť už na prvýkrát a môžete si byť istí, že dokonale opantá jej zmysly.

Playboy Super Playboy

Hlava: jablko, bergamot, korenie
Srdce: škorica, levanduľa, ananás
Základ: pačuli, céder, jantár

Playboy VIP je parfém, vďaka ktorému zažiarite a ktorý vám premení vaše sny na skutočnosť. Je akoby vstupnou bránou do sveta luxusu a prepychu. Zahaľte sa do hrejivej vône - s touto kolekciou sa budete aj vy cítiť ako jeden z VIP promimentov.

Opäť je to jedna z vôní, ktoré som zakúpila mamčinmu priateľovi pri príležitosti nejakého sviatku. Táto vôňa sa troška líši od vyššie spomenutých. Avšak pokiaľ máte radi sladké, naozaj sladké, vône, táto je ideálnou voľbou práve pre vás, resp. vašu polovičku.

Playboy VIP

Hlava: bergamot, rum, rebarbora
Srdce: jablko, vodné tóny, levanduľa
Základ: santalové drevo, fazule tonka, čokoláda