Francúzska prírodná kozmetika Nuxe

O značke ~ 
Nuxe je kozmetická značka, ktorá bola založená v päťdesiatych rokoch vo Francúzsku. V roku 1989 však túto značku odkúpila Aliza Jabez. Medzi prvé úspechy značky Nuxe patrí skrášľujúci suchý olej Huile Prodigieuse®, ktorý si zaobstarala a pochvaľuje nejedna zo žien. Je to hlavne pre jeho jemnú vôňu a široké použitie. Značka Nuxe ponúka účinné produkty, ktoré poskytnú vašej pokožke komfort a luxusnú starostlivosť po celý deň. Kozmetika používa iba prírodné zložky a nepoužíva parabény, minerálne oleje ani suroviny živočíšneho pôvodu (okrem včelích produktov). Kozmetika Nuxe je vhodná aj pre tú najcitlivejšiu pokožku. (zdroj: internet)

Aké produkty ponúka ~
Produkty na čistenie pleti, na holenie pre mužov, cenovo výhodné kozmetické sady, produkty na starostlivosť o pleť, na vrásky a pre starnúcu pleť, na opaľovanie a po opaľovaní, produkty určené na sprchovanie a starostlivosť o telo a mnohé ďalšie, ktoré môžete nájsť na e-shope Parfums.sk.

Francúzska prírodná kozmetika Nuxe

Slnko ~
V ponuke nájdete krémy, oleje a spreje na opaľovanie pre pokožku tela a pleť, mlieka po opaľovaní, samoopaľovacie mlieka. Jednoducho všetko, čo v lete potrebujete na ochranu pokožky pred slnkom.

Nuxe Reve de Miel balzam na pery ~
Úžasný balzam na pery od značky Nuxe, ktorý je po celom svete ženami toľko ospevovaný. Jedno balenie obsahuje 15g.

Francúzska prírodná kozmetika Nuxe

Kozmetické sady ~
V e-shope nájdete niekoľko kozmetických sád pre ženy a rovnako aj pre mužov. Osobne plánujem jednu z nich objednať aj mamčinmu priateľovi na narodeniny a pokiaľ sa podarí a nebude vypredaná, objednala by som jednu z nich aj mamine.

Nuxe Men kozmetická sada II obsahuje : Nuxe Men gél na holenie 35 ml + sprchový gél 30 ml + hydratačný gél 15 ml
Nuxe The Essentials kozmetická sada I obsahuje : sprchový olej pre ženy Prodigieux 30 ml + micelárna čistiaca voda pre citlivú pleť Cleansers and Make-up Removers 30 ml + multifunkčný suchý olej Huile Prodigieuse 10 ml + mini sprej Prodigieux le Parfum 1,2 ml + upokojujúci hydratačný krém pre normálnu a citlivú pleť Creme Fraiche de Beauté 15 ml + telový upokojujúci krém pre suchú pokožku Reve de Miel 30 ml
Nuxe Huile Prodigieuse kozmetická sada II obsahuje : Limited Edition Bottle Multifunkčný Suchý olej 100ml + Prodigieux le Parfum Mini sprej 1,2 ml
Nuxe Huile Prodigieuse kozmetická sada III : multifunkčný suchý olej 100ml + mini sprej Prodigieux le Parfum 1,2 ml

a iné.

Francúzska prírodná kozmetika Nuxe

Starostlivosť o telo ~
Sprchový gél, telové mlieka či spevňujúca starostlivosť. Aj to všetko ponúka táto značka. Dá sa povedať, že značka ponúka kompletne celý sortiment produktov určených na telo. Jedná sa o sprchový gél pre všetky typy pokožky, spevňujúci telový krém a olej, telové krémy a mlieka pre suchú pokožku, sprchový peeling a potom sú tu ženami ospevované, do nebies vychvaľované multifunkčné oleje.

Francúzska prírodná kozmetika Nuxe

Francúzska prírodná kozmetika Nuxe
* multifunkčný suchý olej * multif. suchý olej s trblietkami * multif. suchý olej *
* určené na tvár, telo aj vlasy *

Nuxe Men ~
Nuxe men je akoby podznačka, ktorá sa zameriava na kozmetiku výhradne pre mužov. Či už sa jedná o kozmetické sady, produkty určené na telo či na holenie. Ponúka sprchový gél pre mužov pre všetky typy pokožky, gél na holenie proti podráždeniu, roll-on dezodoranty, balzam po holení, hydratačný krém pre všetky typy pleti a iné.

Francúzska prírodná kozmetika Nuxe