Candy Kitten Sunset Recenzia

Candy Kitten Sunset review

Krásny a príjemný deň želám všetkým, ktorí si opäť našli chvíľu a zavítali na môj blog. Pár týždňov prebehne ako voda a čo nevidieť, sú tu opäť moje narodeniny. Tentokrát už však devätnáste v poradí. Narodeniny som vždy mala rada a rada som ich oslavovala. Aspoň väčšinou. Nie preto, že som podostávala kadejaké darčeky, hračky či oblečenie. Jednoducho mám rada tú atmosféru, ktorá sa nesie spoločne s takýmito sviatkami vo vzduchu. Milujem, keď sa ako rodina stretneme pri príležitosti nejakého výročia alebo sviatku a pohovoríme si o živote a všetkom možnom. Milujem mamkine koláče, torty, chlebíčky a všakovaké dobroty, ktoré pre nás pripraví. Ale už dosť rečí. Narodeninový článok publikujem predsa len ako samostatný.

Candy Kitten Sunset review

Pri príležitosti svojich blížiacich sa narodenín som sa rozhodla, že si urobím radosť a kúpim si niečo väčšie, ako obyčajne, nejakú kozmetickú sadu. Sada Candy Kitten ma dostala svojím retro-pin-up vzhľadom a ja som nemohla odolať. Balenie produktov obsahuje 100 ml toaletnú vodu, 100 ml sprchový krém a 100 ml telové mlieko. S produktmi som celkom spokojná, aj keď sa nedá povedať, že predčili moje očakávania.

Candy Kitten Sunset review

Na e-shope Notino.sk nájdete dokopy dve sady od značky Candy Kitten - Sunset, ktorú som si objednala, a Turquoise. Višňové a čerešňové vône nemôžem ani cítiť a preto som sa potešila, keď na logu Sunset bola jahôdka. Myslela som si, že ovocie zodpovedá tomu, v akej vôni sa ponesie všetok obsah krabice, no nie je to pravda. Aspoň ja v tej svojej sade nič jahodové necítim.

Sunset ~ Má úžasne výraznú arómu, ktorá by mala evokovať všetk romantiku a majestátnosť západu slnka. Prvotná citrónová vôňa pomaly odhaľuje očarujúcu vôňu exotických kvetov vrátane nadčasových vôní fialky a ruže. Zakončená je radom zmyselných driev a sladkých dotykov.

Candy Kitten Sunset review

I keď som vyššie písala, že táto kozmetická sada ma nenadchla tak, ako som očakávala, som s ňou relatívne spokojná. Naozaj sa mi páči dizajn krabičky, ktorá je využiteľná. Fľaštička parfému vyzerá nádherne a luxusne. Bude peknou dekoráciou do izby. Sada má jemnú a nežnú romantickú vôňu. Cítim tam ruže, hlavne v telovom mlieku. V sprchovom kréme cítim bergamot a drevitú arómu. Čo sa týka toaletnej vody, tá sa nesie v nežnom a zmyselnom ženskom duchu. Ako ľahký, sladký no zároveň zmyselný opar. Cítim tam tlmenú vôňu citrusov a exotických kvetov. Vo veľkom však cítim fialku a ružu. Sada tak môže byť nielen príjemný darčekom, ktorý poteší vás samotné, ale aj skvelým darčekom pre kamarátku, sestru či maminu.

Comments

 1. Thank you for sharing your thoughts on the product! It looks beautiful and sounds like it smells amazing too! XO, ellese

  Rock.Paper.Glam.

  ReplyDelete
 2. Teda vypadá naprosto krásně :) Skvělý tip na dárek :)

  Ili Libertad

  ReplyDelete
 3. Awesome post!
  Check out my Giveaway: http://fridaynightstyle.com/2015/10/01/firmoo-giveaway/

  ReplyDelete
 4. nááádherne to vyzerá :)

  ReplyDelete
 5. Really loving the retro packaging of Candy Kitten!

  Rae | Love from Berlin

  ReplyDelete
 6. Very nice!!!

  http://sbr-fashion-fashion.blogspot.com/

  ReplyDelete
 7. Great post this product is Amazing
  Kiss
  Admaiorasemper.website

  ReplyDelete
 8. Vypadá to moc hezky :)

  ReplyDelete

 9. good post
  http://www.mosaictrends.com/

  ReplyDelete
 10. What a cute gift set - the perfume's bottle looks lovely!

  Gabrielle | A Glass Of Ice
  x

  ReplyDelete
 11. This looks absolutely adorable, beautiful packaging! Also love the light in the photos. :)

  Velveteencockroach

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you very much ♥ I am really pleased ♥

   Delete
 12. Hezký článek :) máš to moc hezky nafocené :)

  Nikys beauty blog

  ReplyDelete
 13. Oh very gorgeous set darling
  xx

  www.sakuranko.com

  ReplyDelete
 14. Myslím, že tato sada byla úžasná volba, to balení je úplně luxusní a myslím, že ne jedna žena by z ní byla nadšená :))

  ReplyDelete
 15. Ahhhh this looks so beautiful, I love your photographs!! :D xx

  elizabeth | ”Ice Cream” whispers Clara | bloglovin follow for follow

  ReplyDelete
 16. Usually perfumes give me a headache. I wonder if this one would! I love the packaging for this product very much!

  Heba xx || The HebaBloglovinInstagram

  ReplyDelete
 17. To bych chtěla dostat jako dárek :D nenajde se nějaká dobrý duše :D ? NLlifestyle

  ReplyDelete

Popular Posts