October 05, 2015

Candy Kitten Sunset Recenzia

Candy Kitten Sunset review

Krásny a príjemný deň želám všetkým, ktorí si opäť našli chvíľu a zavítali na môj blog. Pár týždňov prebehne ako voda a čo nevidieť, sú tu opäť moje narodeniny. Tentokrát už však devätnáste v poradí. Narodeniny som vždy mala rada a rada som ich oslavovala. Aspoň väčšinou. Nie preto, že som podostávala kadejaké darčeky, hračky či oblečenie. Jednoducho mám rada tú atmosféru, ktorá sa nesie spoločne s takýmito sviatkami vo vzduchu. Milujem, keď sa ako rodina stretneme pri príležitosti nejakého výročia alebo sviatku a pohovoríme si o živote a všetkom možnom. Milujem mamkine koláče, torty, chlebíčky a všakovaké dobroty, ktoré pre nás pripraví. Ale už dosť rečí. Narodeninový článok publikujem predsa len ako samostatný.

Pri príležitosti svojich blížiacich sa narodenín som sa rozhodla, že si urobím radosť a kúpim si niečo väčšie, ako obyčajne, nejakú kozmetickú sadu. Sada Candy Kitten ma dostala svojím retro-pin-up vzhľadom a ja som nemohla odolať. Balenie produktov obsahuje 100 ml toaletnú vodu, 100 ml sprchový krém a 100 ml telové mlieko. S produktmi som celkom spokojná, aj keď sa nedá povedať, že predčili moje očakávania.

Candy Kitten Sunset review

Na e-shope Notino.sk nájdete dokopy dve sady od značky Candy Kitten - Sunset, ktorú som si objednala, a Turquoise. Višňové a čerešňové vône nemôžem ani cítiť a preto som sa potešila, keď na logu Sunset bola jahôdka. Myslela som si, že ovocie zodpovedá tomu, v akej vôni sa ponesie všetok obsah krabice, no nie je to pravda. Aspoň ja v tej svojej sade nič jahodové necítim.

Sunset ~ Má úžasne výraznú arómu, ktorá by mala evokovať všetk romantiku a majestátnosť západu slnka. Prvotná citrónová vôňa pomaly odhaľuje očarujúcu vôňu exotických kvetov vrátane nadčasových vôní fialky a ruže. Zakončená je radom zmyselných driev a sladkých dotykov.

Candy Kitten Sunset review

I keď som vyššie písala, že táto kozmetická sada ma nenadchla tak, ako som očakávala, som s ňou relatívne spokojná. Naozaj sa mi páči dizajn krabičky, ktorá je využiteľná. Fľaštička parfému vyzerá nádherne a luxusne. Bude peknou dekoráciou do izby. Sada má jemnú a nežnú romantickú vôňu. Cítim tam ruže, hlavne v telovom mlieku. V sprchovom kréme cítim bergamot a drevitú arómu. Čo sa týka toaletnej vody, tá sa nesie v nežnom a zmyselnom ženskom duchu. Ako ľahký, sladký no zároveň zmyselný opar. Cítim tam tlmenú vôňu citrusov a exotických kvetov. Vo veľkom však cítim fialku a ružu. Sada tak môže byť nielen príjemný darčekom, ktorý poteší vás samotné, ale aj skvelým darčekom pre kamarátku, sestru či maminu.

23 comments:

 1. Thank you for sharing your thoughts on the product! It looks beautiful and sounds like it smells amazing too! XO, ellese

  Rock.Paper.Glam.

  ReplyDelete
 2. Teda vypadá naprosto krásně :) Skvělý tip na dárek :)

  Ili Libertad

  ReplyDelete
 3. Awesome post!
  Check out my Giveaway: http://fridaynightstyle.com/2015/10/01/firmoo-giveaway/

  ReplyDelete
 4. nááádherne to vyzerá :)

  ReplyDelete
 5. Really loving the retro packaging of Candy Kitten!

  Rae | Love from Berlin

  ReplyDelete
 6. Very nice!!!

  http://sbr-fashion-fashion.blogspot.com/

  ReplyDelete
 7. Great post this product is Amazing
  Kiss
  Admaiorasemper.website

  ReplyDelete
 8. Vypadá to moc hezky :)

  ReplyDelete

 9. good post
  http://www.mosaictrends.com/

  ReplyDelete
 10. What a cute gift set - the perfume's bottle looks lovely!

  Gabrielle | A Glass Of Ice
  x

  ReplyDelete
 11. This looks absolutely adorable, beautiful packaging! Also love the light in the photos. :)

  Velveteencockroach

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you very much ♥ I am really pleased ♥

   Delete
 12. Hezký článek :) máš to moc hezky nafocené :)

  Nikys beauty blog

  ReplyDelete
 13. Oh very gorgeous set darling
  xx

  www.sakuranko.com

  ReplyDelete
 14. Myslím, že tato sada byla úžasná volba, to balení je úplně luxusní a myslím, že ne jedna žena by z ní byla nadšená :))

  ReplyDelete
 15. Ahhhh this looks so beautiful, I love your photographs!! :D xx

  elizabeth | ”Ice Cream” whispers Clara | bloglovin follow for follow

  ReplyDelete
 16. Usually perfumes give me a headache. I wonder if this one would! I love the packaging for this product very much!

  Heba xx || The HebaBloglovinInstagram

  ReplyDelete
 17. To bych chtěla dostat jako dárek :D nenajde se nějaká dobrý duše :D ? NLlifestyle

  ReplyDelete