Suché šampóny Batiste

Suché šampóny Batiste

Podľa počasia a koncom prázdnin sa pomaly ale isto blíži koniec leta, no neznamená to ale, že naše vlasy budú oveľa menej namáhané. Väčšina z nás bude používať svoje obľúbené produkty na vlasy aj naďalej, poprípade svoj výber obohatí alebo ukráti o pár kúskov. Akurát nám na ne nebude dennodenne pražiť a vysušovať ich slnko. Nezabúdajme ale na fakt, že vlasy sa mastiť neprestanú.

Mne sa v lete vlasy mastia častejšie. Hlavne keď je vonku dusno a neúnavne pražiace slnko sa priam zabára do mojich čiernych vlasov. Nehovorím, že slečny so svetlejšími vlasmi tento problém nemajú, ale tmavovlásky či čiernovlásky mi určite dajú za pravdu. A to ešte nerátam s tým, keď si náhodou zoberiem klobúk. Samozrejme, masteniu vlasov môžeme predísť tým, že prestaneme používať veľké množstvo vlasových produktov, prestaneme sa ich neustále dotýkať a hrať sa s nimi, poprípade ich prestaneme často prečesávať. Každý vlas je však iný.

Sama poznám ľudí, ktorí si žiaľ vlasy musia umývať každý deň ale poznám aj tých, ktorí si ich nemusia umývať hoc aj týždeň a stále vyzerajú ako čerstvo umyté. To je ale síce pekné, no ja k týmto šťastlivcom nepatrím a preto hľadám rôzne iné riešenia, ako častému umývaniu vlasov predísť. Tento typ produktu som síce ešte nevyskúšala, no počula som o ňom už dávnejšie. Či už tie produkty svoj účel spĺňajú alebo nie, hovorí sa o nich dosť a sú pomerne obľúbené. Hlavne v lete, keď sa chystáte niekam na výlet, na nejaký festival alebo pri nejakej podobnej príležitosti. Ak nemáte veľa možností ako si tie vlasy poriadne umyť alebo to len chcete na krátku dobu oddialiť. V tom prípade sú pre vás ako stvorené suché šampóny a teraz budem konkrétne rozoberať tie od značky Batiste.

Suché šampóny Batiste

Ako ich používať ?
Použitie je jednoduché, prirovnala by som to k laku na vlasy. Šampón nastriekate na vlasy, poväčšine na hornú časť hlavy, a dobre ho rozotriete po danom mieste. Poprípade ho nastriekate rovno ku korienkom. Vlasy následne vyčešete. Či už ich len prečešete alebo zviažete do chvosta, to už je na vás.

Aké sú ich výhody ?
Myslím, že sú každému jasné, ale môžeme si to zhrnúť. Je to vynikajúci pomocník, pokiaľ sa vám vlasy umývať nechce alebo ich umyť nestíhate. Napríklad ráno pred cestou do školy či práce. Poprípade sa sa vám podarí zaspať. Zároveň vám šetrí čas. Môžete si ho tiež so sebou vziať na cesty či už spomínaný festival.

Aké sú ich nevýhody ?
Všetky takéto produkty by sa mali ale používať s mierou a malo by byť vopred jasné, že nie sú určené na každodenné použitie. Sú to také malé záchranné pomôcky, avšak ak to s ich používaním preženiete, môžete dosiahnuť úplne opačný efekt, ba dokonca môžete docieliť aj vysušenie pokožky.

O značke Batiste :
Suché šampóny Batiste ponúkajú okamžitú pomoc pre vaše vlasy. Rýchlo oživia vaše mdlé unavené vlasy a dodajú im nadýchaný vzhľad aj sviežu vôňu. Anglická značka Batiste vám ponúka široký sortiment suchých šampónov, medzi ktorými si môžete jednoducho zvoliť práve taký suchý šampón, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Suché šampóny Batiste sú špeciálne navrhnuté pre blondínky, brunetky aj pre potreby farbených vlasov. Očarí vás tiež ich príjemná ovocná či kvetinová vôňa plná sviežosti.

21 comments:

 1. Jee, suché šampony! ♥ Já si pořád chci pořídit ten cherry, ale vždy na něho v obchodě zapomenu. :D Takže díky za připomenutí! :)

  Jinak bych tě chtěla pozvat na giveaway, soutěží se u mě o LUSH. :)
  http://shades-of-silvie.blogspot.cz/2015/08/back-to-school-lushgiveaway.html

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mne proste čeresňová a višňová príchuť nikdy "nevoňali". Doslova :D

   Delete
 2. Tyhle mám nejradši mám dva a jsem s nimi spokojená a podle mě lepší suché šampony nejsou :)

  ReplyDelete
 3. Chtěla bych konečně vyzkoušet, ale Douglas nemám v dosahu a objednávat se mi moc nechce :)

  Ili Libertad

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ja milujem objednávanie kozmetiky cez internet. Pokiaľ je to poštovné ešte v nižšej cenovej hladine, je to naozaj super ♥ Plno produktov, ktoré nájdem na internete tu v našich drogérkach nemajú, alebo majú za vyššie ceny.

   Delete
 4. Batiste is definitely one of my favorite dry shampoo brands. Glad to see you like them too! =))

  ReplyDelete
  Replies
  1. I haven´t tried them yet, but I heard that they´re really amazing ^^~

   Delete
 5. Mám v plánu si jeden koupit. Už se na něj těším :3

  AdriMayari www.sszsn.blogspot.cz

  ReplyDelete
 6. Já chci vyzkoušet ten třešňový :-) Teď testuju suchý šampon od timotei a zatím je skvělý :-)
  http://verrygusto.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 7. Waoh I hope they work nicely the packaging is lovely! xx

  ReplyDelete
 8. Oh very great products
  xx

  www.sakuranko.com

  ReplyDelete
 9. Fantastic post dear! Hope you have a lovely day.

  ** I'm inviting you to join Love, Beauty Bloggers on facebook. A place for beauty and fashion bloggers from all over the world to promote their latest posts!


  xoxo;
  BEAUTYEDITER.COM

  ReplyDelete
  Replies
  1. I have! Thank you very much, wish you lovely day too, dear ♥

   Delete
 10. This comment has been removed by a blog administrator.

  ReplyDelete
 11. Lovely, thanks for sharing..

  Www.beautyasti1.com

  ReplyDelete
 12. U mňa doma musí byť vždy minimálne jeden suchý šampón - v prípade potreby. A musím povedať, že zatiaľ všetky, ktoré sa mi dostali do ruky si pochvaľujem. Osobne uprednostňujem v spreji

  www.co-je-dobre-to-musim-mat.blogspot.sk

  ReplyDelete
 13. hı dear great post!!
  wold like to follow each other on GFc G+ and instagram? please let me know on my blog so l can follow back .. thank you kiss

  http://beautybeybi.blogspot.com.tr/

  ReplyDelete
 14. Batiste sú fakt skvelé, mám ten pre hnedé vlasy a som maximálne spokojná. K suchým šampónom som pričuchla už dávno, pretože tiež mám mastné vlasy, ktoré umývam tak obdeň, čo nie je žiadna výhra, avšak ako píšeš, nesmú sa používať neustále, pretože potom spôsobujú v mojom prípade svrbenie vlasovej pokožky. Takže sa snažím nanášať ich len občasne. A ešte dôležitá vec, ktorú som zistila pri suchých šampónoch, treba ich aplikovať večer pred spaním a nečesať, len rukou prehrabnúť vlasy, najlepšie v predklone. Do už mastných vlasov aplikovať suché šampóny nemá význam, nefungoval mi takto ani jeden.
  Janka Bianka

  ReplyDelete

09 10