Your Tea Tiny Tea Review

Your Tea Tiny Tea review

Your Tea je spoločnosť, ktorá vyrába rôzne čaje pre rôzne potreby. Či už sa jedná o detoxikačné čaje ako je tento Tiny Tea alebo čaje ako sú Happy Tea, Sleep Tea, TeaFace a iné. Ponuka je naozaj rozmanitá. Vrámci spolupráce s týmto e-shopom som obdržala Tiny Tea na 28 dní.

Čomu by malo pitie tohto čaju prechádzať a aké by mali byť jeho účinky ?
~ nadúvaniu
~ tráviacim ťažkostiam
~ problematickej pleti
~ celulitíde
~ zníženie hmotnosti
~ zvýšenie energie
~ obsahuje lepok

Your Tea Tiny Tea review

Balenie je veľmi pekné a praktické, páčia sa mi ružové sáčky od čajov. Pred otvorením som zacítila vôňu akoby zeminy, no môžem vás uistiť, že čaj má chuť lahodného čierneho čaju a sem-tam môžete zacítiť aj niečo bylinkové. V balení nájdete aj informačné letáčiky a návod, ako tento čaj užívať.

Zloženie čaju je založené na princípoch starej čínskej medicíny. Bylinné zmesi sú navrhnuté tak, aby vyživovali a čistili tráviaci systém. Čaj umožňuje dosiahnuť telu fyzické, estetické a emocionálne zdravie. Jeho cieľom je vaše telo detoxikovať od dnešného životného štýlu, cukrov, tukov a podobne. Tiny Tea napomáha telu fungovať "správne".

Opäť ale nečakajte zázraky, ktorých nie je schopný. Pokiaľ budete piť len čaj v nádeji, že stratíte nejaké to kilo navyše, buďte si istí, že ho nezhodíte. Popri pití takýchto čajov je dobré upraviť si aspoň minimálne svoj jedálniček a vyradiť z neho hlavne fastfoody a podobne ťažké mastné jedlá. Taktiež je dôležitý pohyb. Pohybom spálite najviac tukov a každý deň sa priblížite k svojmu cieľu. Produkty ako Tiny Tea a iné sú len akýmsi pomocníkom, ktorý by mal v tomto boji trošku pomôcť.

Your Tea Tiny Tea review

Návod ~
Čaj by sa mal piť 3x denne, 30 minút pred akýmkoľvek jedlom. Ráno, poobede a podvečer. Vrecúško by sa malo luhovať po dobu 5-7 minút. Môžete ho tiež dochutiť medom alebo citrónom.

Prvé dni (niečo okolo týždňa a pol) som čaj pila pravidelne, 3x denne. Potom však prišla škola a iné aktivity, takže som nemala ako dodržiavať predpísané dávkovanie. Zredukovala som to na dva čaje denne a následne iba na jeden. Luhovať som ho nechávala 1-3 minúty, pretože silné čaje nie sú pre mňa. Viem, že som si tým o niečo zredukovala účinky, no nevadí. Nepotrebovala som ho ani dochucovať.

Problémy s hmotnosťou nemám, cvičím pravidelne a taktiež som obmedzila väčšinu zlých jedál. Ešte podotknem, že aj pitie vody je v procese chudnutia a detoxu veľmi dôležité. Nemávam ani problémy s nadúvaním, no musím podotknúť, že pitie tohto čaju počas menštruácie urobilo s mojim bruškom poriadne divy. Nepociťovala som až také kŕče, ani pocity nafúknutia, dokonca ani bruško samé nebolo nejako extra nafúknuté. A to počas celého užívania tohto čaju a aj po ňom.

S celulitídou to podľa mňa až také jednoduché nebude, keďže bez pravidelného cvičenia a prekrvenia problematických partií sa jej jednoducho nezbavíte. Ako som už uviedla vyššie, môže vám dopomôcť k vášmu cieľu, no určite ho nedosiahne za vás. Musíte preto urobiť niečo aj vy.

Čo sa týka zvýšenia energie, nepredstavujte si pri tom podobné účinky ako má káva. Mňa napríklad nabudil na deň takým zdravým spôsobom. Nepociťovala som návaly únavy a nechuť niečo robiť. Povzbudil ma do dňa a na aktivitu jemným neškodným spôsobom.

Your Tea Tiny Tea review

Väčšinu informácií a skúseností som sa vám pokúsila napísať vyššie, ale zhrniem to ešte raz. Takéto čaje sú skvelé v pomoci s chudnutím alebo skôr detoxikovaním tela, avšak sa podľa mňa veľmi preceňujú. Niekedy až príliš. Čaj by som si síce objednala aj druhýkrát, avšak kvôli jeho chuti, nie kvôli jeho zázračným účinkom. Ani jeho cena mi celkom nedáva zmysel a tiež si myslím, že je preceňovaná. Každopádne, marketing je marketing a s tým už nik z nás nič nenarobí.

Oslovil vás tento čaj? Vyskúšali ste už nejaký podobný produkt alebo by ste o to mali záujem? :)

* poskytnuté na recenziu