Candy Japan Box May 2015

Candy Japan Box

Candy Japan je box, ktorý si môžete zakúpiť každý mesiac a v ktorom nájdete 2-6 produktov, ktoré sú pre vás osobne vyberané v Japonsku. Novinkou medzi týmito boxmi s japonskými sladkosťami je to, že konkrétne tento box zasiela produkty až dvakrát do mesiaca. Cena boxu je 25 dolárov za mesiac a dostane sa k vám zhruba do 3-4 týždňov. Ja som mala možnosť takýto jeden boxík vyskúšať a teraz sa pôjdeme bližšie pozrieť, čo som tam našla :)

Candy Japan Box

Frozen Strawberry Milk Snack ~ Po dlhej dobe najsladšia vec, ktorú som jedla a ktorá mi neskutočne chutila. Štruktúrou sú tieto ľahučké guličky podobné našim guľatým a farebným chrumkám pre deti. Určite viete, ktoré myslím. Prvotne ma potešil pekný a milý dizajn. Rozprávku poznám a plánujem si ju niekedy pozrieť. Chrumiek bolo vyše po okraj. Sladké a ľahké s jahodovou príchuťou vám určite vyčaria nielen úsmev na tvári, ale zaiste potešia aj vaše chuťové poháriky.

Moje hodnotenie : 5/5

Candy Japan Box

Candy Japan Box

Candy Japan Box

Chibi Sours ~ Milé, malé, želatínové cukríky, ktoré na sebe majú kyslí cukor. Avšak chutia viac sladko, ako kyslo. V balíčku ich nájdete naozaj dosť, v štyroch rôznych príchutiach - modré hrozno, pomaranč, broskyňa a zelené jablko. Chuťovo sú naozaj lahodné a naozaj chutia ako vyššie uvedené príchute. Opäť sú zabalené v peknom balení.

Moje hodnotenie : 4/5

Candy Japan Box
Candy Japan Box

 Sour Poifull ~ Tieto želé cukríky som otvorila ako prvé. Pripomínajú mi tie také farebné fazuľky v rôznych príchutiach, ktoré sú dostupné aj u nás. Napríklad v DM-ku. Tieto obsahujú opäť štyri príchute - citrón, malinu, hrozno a kivi. Cukríky sú sladko-kyslé a naozaj chutné. Nevedela som si pomôcť a na jednom posedenie som skoro zjedla celé balenie, haha. Pokiaľ by ste teda chceli niečo také vyskúšať, určite skúste hľadať v našich obchodoch. Nelíšia sa veľmi od našich :)

Moje hodnotenie : 5/5

Candy Japan Box

Candy Japan Box

Candy Japan Box

Avocado Snacks ~ Lahodne vyzerajúce, chrumkavé, avokádové čipsy. Tie som si nechala ako posledný úlovok. Po ochutnaní mi však neprišli lahodné ani na chvíľu. Po ani nie jednej sekunde som odkusnutý kúsok vypľula, keďže som mala pocit, že som zjedla neskutočne pálivé zelené čosi. V živote som nejedla nič pálivejšie. Čo sa týka príchute, ktorú som rozoznala v trvaní danej jednej sekundy, tak je to určite niečo zelené, možno aj to avokádo. Veď viete, zelené veci (hlavne zelenina) chutia dosť podobne. I keď som bola sklamaná, že sú pálivé, moja rodinka si ich pochvaľovala a bola s nimi nadmieru spokojná.

Moje hodnotenie : 2/5

Candy Japan Box

Candy Japan Box

Candy Japan Box

* poskytnuté na recenziu

11 comments:

 1. Ty avokádové vypadají jako psí granule :D

  ReplyDelete
 2. Mmm vsetko vyzera velmi chutne!

  sunandsany

  ReplyDelete
 3. K tomu avokádu asi přimíchali wasabi =), tak jako zvyknou dělat arašídy ve wasabi těstíčku apod. ;)

  Michael
  Vyhraj kšandy!

  ReplyDelete
 4. Jee tak candy japan box je pro me novinka ale je to super napad diky za info to musim mit :)

  ReplyDelete
 5. This comment has been removed by a blog administrator.

  ReplyDelete
 6. Anonymous22:36

  Dosť drahé :( Škoda s tým avokádom, to by som si kúpila
  to ružové písmo je zle viditeľné :(

  ReplyDelete
 7. this is so cool, i'd love to try some!

  danielle | avec danielle // giveaway

  ReplyDelete
 8. those look so yummy and cute! would love to try them <3
  xx Ama

  PHUCKITFASHION

  ReplyDelete
 9. Mamka byla v Japonsku, takže máme celouuuu skříň japonských sladkostí, ale takové se mezi nimi nevyskytují! Supr článek :)

  ReplyDelete