Realash | Eyelash Enhancer

Realash recenzia

Realash je sérum, ktorého úlohou je predĺženie, zahustenie a hlavne posilnenie mihalníc. Poskytuje im rýchlu obnovu a regeneráciu. Je určené predovšetkým tým z nás, ktoré nemajú od prírody krásne husté a dlhé mihalnice. Výnimkou však nie sú ani muži. Rovnako ako ženy, aj oni môžu toto sérum používať. Bolo testované špecialistami, takže ani jedna z nás sa nemusí báť prípadných nežiadúcich účinkov ani v prípade, že má citlivé oči. Receptúra tohto séra bola obohatená o výťažky z ľanu a nechtíka. Výťažok z prasličky má očisťujúce účinky a navracia pokožke jemnosť s pružnosť.

Realash recenzia

Realash recenzia

Ako sérum funguje ?
Nejedna z vás si pri odličovaní určite všimla, že jej sem-tam niekoľko mihalníc vypadlo. Niektorým sa to stáva vo väčšom počte, niektorým v menšom. Avšak pokiaľ mihalnice vypadávajú častejšie, nemajú šancu byť hustejšie, silnejšie ani dlhšie. Realash preto urýchľuje ich rast a posilňuje ich pevnosť.

Kedy a ako ho používať ?
Sérum sa používa raz denne, po odlíčení tváre. Nanáša sa na horné viečko ako tekutá očná linka. Niekomu by sa 3 ml sérum mohlo zdať málo, no z vlastnej skúsenosti viem, že jedna linka na aplikáciu úplne stačí. Pokryje všetky vaše mihalnice.

Realash nebol testovaný na zvieratách.

Realash recenzia

Realash recenzia

Pár čísel :
14 dní : pevnejšie a vyživené riasy
21 dní : zdravšie a pružnejšie riasy
30 dní : o 79% hustejšie a o 83% dlhšie riasy

Keďže používam sérum zrhuba dva týždne, môžem prehlásiť, že prvý bod spĺňa bezpodmienečne. Moje mihalnice sú oveľa pevnejšie a už tak často nevypadávajú. Sú o niečo hustejšie, čo som si všimla nielen ja, ale aj kamarátky.

Realash recenzia

Realash recenzia

Zloženie: voda, propanediol, panthenol, glycerín, Biotinoyl tripeptid-1, výťažok z listov prasličky roľnej, ľanu siateho a koreňa puškvorca, akryl / C10-30 Alkyl Akrylát zosietený polymér, výťažok z kvetu nechtíka lekárskeho, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, disodium EDTA, Etylhexylglycerin, hydrolyzovaný proteín hodvábu, fenoxyetanol, propylén glykol, výťažok z plodov palmy sabalovej, hyaluronát sodný, hydroxid sodný (zdroj).

Realash recenzia

Realash recenzia

Začiatok používania ↓
Realash recenzia

Realash recenzia

* poskytnuté na recenziu