C LAB Wonderful Pudding Mask & Skin Factory Lip Tattoo

WishTrend je e-shop, ktorý ponúka kórejskú kozmetiku všetkého druhu. Nájdete tam prevažne pleťovú a dekoratívnu kozmetiku. Balíček som obdržala približne po 20 dňoch od podania objednávky a všetko dorazilo v poriadku, bez akéhokoľvek poškodenia. Poštovné je okolo 10 dolárov, čo mi príde dosť, aj preto som objednávala z free shipping kategórie. Touto formou by som sa chcela e-shopu WishTrend poďakovať za možnosť spolupráce :)

English : WishTrend is an e-shop with all kinds of korean cosmetics . You can find there especially skin care and decorative cosmetics. I received my packet about 20 days after I ordered it. I ordered these items from free shipping category, because I did not want to give 10 dollars for shipping. Also I want to say thanks to this e-shop because they gave me this opportunity to co-operate :)

* poskytnuté na recenziu
* provided for a review

C LAB Wonderful Pudding Mask review

Wonderful Pudding Mask with Booster Powder: Túto masku som darovala mamči k narodeninám a bola som nadšená keď sa odhodlala ju vyskúšať a zatiahla do toho dokonca aj svojho priateľa, haha. Maska prišla v malej plastovej nádobke a mala svetlozelenú farbu. Čo sa týka vône, bola svieža, pripomínala mi jemnú vôňu mužskej vody po holení. Maska obsahovala aj booster powder, ktorý sa pri príprave masky vmieša do zelenej želatíny. Po rozmiešaní vyzerá maska ako rozsekaná želatína. Pri nanášaní je potrebné ju vmasírovať do pokožky.

Wonderful Pudding Mask with Booster Powder: This mask I gave to my mum for her birthday and I was very enthusiastic when she said me, that she wants to try this mask. She tried this mask also with her boyfriend, haha. The mask was in a little plastic box and it was green. A scent of it was fresh. The pack contained also booster powder, which you mix with the mask. When you want to aplly it, you must massaged it to the skin.

Wonderful Pudding Mask je druh posilňovacej masky, ktorá obsahuje prírodné zloženie a mala by ponúkať okamžitý upokojujúci účinok. Je vhodná predovšetkým pre citlivú a problematickú pleť. Po nanesení masky sme počkali 20 minút a následne dôkladne zmyli z tváre. Pokožka bola na dotyk jemná a hebká, matná a póry boli stiahnuté. Pleť bola rozjasnená.

Wonderful Pudding Mask is a kind of booster mask, which should contain natural composition and it should offer immediate soothing effect. It is suitable especially for sensitive and problematic skin. When we applied the mask, we were waiting for 20 minutes and after it, we washed it away. The skin was fine, smooth, matte and also brightened.

Ruža : zvýši pružnosť pokožky, poskytuje hlbokú hydratáciu
Houttuynia Cordata : zlepšenie pleti, poskytuje upokojujúci účinok
Centella : pridáva pokožke vitalitu
Gardenia Jasminoides : bohatý zdroj výživy, zvyšuje pružnosť pokožky

Rose : increase skin elasticity and offer deep hydration
Houttuynia Cordata : improve skin tone while offer skin soothing effect
Centella : add vitality to the skin layer
Gardenia Jasminoides : rich source of useful nourishment and increase skin elasticity

Ingrediencie / Ingredients: Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, Algin, Diatomaceous Earth, Sodium Chloride, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Salvia Miltiorrhiza Root Extract, Schizandra Chinesis Fruit Extract, Coptis Japonica Root Extract, Rhus Semialata Gall Extract, Caprylhydroxamic acid, Caprylyl glycol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Hydrolyzed collagen, Silk Amino Acids, Centella Asiatica Extract, Rose Extract, Gardenia Florida Fruit Extract, Houttuynia Cordata Extract, Gardenia Red(CI 77491), Chlorphenesin, Disodium EDTA, Fragrance.


C LAB Wonderful Pudding Mask review

C LAB Wonderful Pudding Mask review

C LAB Wonderful Pudding Mask review

C LAB Wonderful Pudding Mask review

C LAB Wonderful Pudding Mask review

7 Seconds Touch Fit Lip Tattoo: Trik spočíva v tom, že si na pery nanesiete tento gél. Ako keby ste si chceli naniesť na pery rúž. Smrdí to ako lepidlo a nedá sa s tým vôbec pracovať. Po nanesení som počkala nejakých 10 minút, pokiaľ to zaschlo, potom som to zlúpla dole. Potvrdiť viem len to, že sa to ťažko lúpe dole a i keď to zanechá síce peknú farbu na perách, musíte to takmer okamžite zmyť. Aspoň ja som teda musela, pretože chuť lepidla bola odpudzujúca a po nanesení ma začali svrbieť a páliť pery. Ale musím dodať, že tento produkt skúšala aj E* a u nej žiadna reakcia nenastala. Mala pekné ružové pery po dobu niekoľkých hodín.

7 Seconds Touch Fit Lip Tattoo: I was really looking forward for this product. A trick is that you spread a gel on your lips like a lipstick. It stinks like a glue and i did not know how to work with the gel. I was waiting for 10 minutes and if it dried I peeled it off. I can confirm that it is hard to peel off from the lips and although it lets your lips nice and pink, you must wash it out. I had to because my lips were itching and burning. But I must mention that this product also tried Eva and she has not had any bad reaction on it. She had very nice and pink lips :)

Produkt by mal ponúkať 12 hodinový dlhotrvajúci efekt, hydratáciu, výživu a jednoduché použitie s okamžitým účinkom. Vyrobený (vraj) z prírodných zložiek, ktoré nedráždia, ale vyživujú a hydratujú pery. Keď som však uvidela aj ingrediencie, chytila ma takmer panika.

The product should offer 12 hours long-lasting effect, moisturizing, nutrition and easy using with an immediate effect. Made with (supposedly) all natural ingredients with no irritants. But when I saw these ingredients, a panic seized me.

Ingrediencie / Ingredients : 7 Seconds Touch Fit Lip Tatto Pack : Sexy Pink
Water, Polyvinyl Alcohol, Alcohol, 1,2-Hexanediol, Citric Acid, Sodium Citrate, Butylene Glycol, Peat Water, Pentylene Glycol, Cl17200, Fragrance, Royal Jelly Extract, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract, Punica Granatum Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Anthemis Nobilis Flower Water, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Torreya Nucifera Extract, Cornus Kousa Extract, Rosa Multiflora Fruit Extract, Chloranthus Glaber Extract, Musa Basjoo Extract, Cl 45410:1, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Sea Water, Saccharomyces/Piatinum Ferment, Chrysanthellum Indicum Extract, Rheum Palmatum Root/Stalk Extract, Asarum Sieboldi Root Extract, Larix Sibirica Wood Extract, Quercus Mongolia Leaf Extract, Persicaria Hydropiper Extract, Illicium Verum (Anise) Fruit Extract, Corydalis Turtschaninovii Root Extract, Coptis Japonica Root Extract, Machilus Thunbergii Bark Extract, Sodium Hyaluronate.


Aký máte názor na kórejskú kozmetiku ?

What do you think about the korean cosmetics ?


7 Seconds Touch Fit Lip Tattoo review

7 Seconds Touch Fit Lip Tattoo review

7 Seconds Touch Fit Lip Tattoo review