Makeup Revolution Flawless & Bare Euphoria

Makeup Revolution Flawless

Krásny deň želám, licorniatka. Ako som sľubovala, mám pre vás recenziu na tieto dve úžasné paletky očných tieňov. Obe nájdete na stránke Makeup Revolution, ktorá ponúka nielen kvalitné paletky, ale aj kvalitnú anglickú kozmetiku za naozaj výborné ceny.
Paletka Flawless obsahuje 32 veľmi dobre pigmentovaných očných tieňov - nájdete tam matné aj tie so shimmerom. Od jemných svetlých cez sýte hnedé, po tmavomodré či bordové. Výber je naozaj pestrý. Každý deň môžete vyzerať inak a vytvárať tak veľa odlišných líčení.

English : Hello sweeties. As I promised I have a makeup review for you. Today´s post will be about two amazing palettes from Makeup Revolution. This e-shop offers high quality eyeshadow palettes but there are also another amazing products.
Flawless palette contains 32 eyeshadows which are very good pigmented - it contains matte and shimmer eyeshadows. From the light ones through the browns to dark blue or bordeaux ones. Every day you can look different and you can combine them together too.

* poskytnuté na recenziu

* provided for a review

Paletka obsahuje veľké zrkadlo a bola zabalená v luxusne vyzerajúcej krabičke. Je pomerne dosť veľká, takže ak sa rozhodnete ju nosiť v kabelke, zaberie vám veľa miesta. Ja som ju v kabelke nenosila a ani som nemusela. Očné tiene som nanášala bez použitia akejkoľvek bázy alebo mejkapu a vydržali na mieste niekoľko hodín. Použila som iba podkladový svetlý očný tieň. Pigmenty nevybledli, aj po hodinách mali rovnaký odtieň ako pri ich aplikácii. S použitím bázy alebo mejkapu by sa ich účinky určite len predĺžili.

The palette contains also a mirror and it was packed in very luxurious box (↑). If you want to carry it in your bag, it will take much place because it is really huge palette. The eyeshadows I put on my eyes without any makeup or any base and they held on my eyes really long. I just used a light shadow as a base. Pigments were still vibrant.

Makeup Revolution Flawless

Na očiach vydržia okolo 5-6 hodín, no potom sa trošku začnú akoby zlievať do seba. Nie je to však veľmi viditeľné. Nemám však skúsenosť s tým, že by ostávali v záhybe oka. Pri aplikácii sa netrúsia, takže nezanechávajú špinavú pokožku pod očami. Odporúčala by som nanášať ich po jemných vrstvách - hlavne tie tmavšie.

They hold something about 5-6 on the eyes and after this time they start to blur. But it is not very visible. During the applying, they do not strew so you will not have dirty places under your eyes. I recommend apply them in the little layers, because they are really vibrant.

Makeup Revolution Flawless

Paletka môže slúžiť na nahé líčenia do školy alebo na všedný deň. Mohli by ste sa s nimi vyhrať aj pri tematickom fotení alebo by ste si mohli užiť zábavu pri vytváraní party lookov na večer Možností je naozaj veľa, stačí len experimentovať.

You can use this palette for a "nude" looks to school for every day makeup routine. You can play with them and during it you might create something stunning. These eyeshadow are good for a party makeup too. So many opportunities are here, you just must want :)

Bare Euphoria

Paletka Bare Euphoria obsahuje 6 očných tieňov (matných aj trblietavých) a tri produkty na kontúrovanie tváre - rozjasňovač, lícenku a dokonca aj bronzer. Obsahuje tiež zrkadlo a maličký obojstranný aplikátor. Čo sa týka očných tieňov, nemám k nim sebemenšie výhrady, pretože ich môžem rovnako vychváliť do nebies ako tie vo Flawless. Sú naozaj jednoduché, všedné, krásne pigmentované a hodia sa na každú príležitosť. Moje srdce si získali o niečo viac, pretože jemne hnedé a zemité odtiene priam milujem a využívam ich v líčení oveľa viac.

 Bare Euphoria palette contains 6 eyeshadow (matte and glitter ones) and 3 products for contouring your face - a highlighter, a blush and a brozer. It contains also a mirror and a mini reversible applicator. I just love the shadows like these. I really like earthy shades. They are simple, good pigmented and you can wear them anywhere. They got my heart a little bit more than eyeshadow from Flawless palette.

Mini paletka pripojená k očným tieňom, obsahuje krásne sýte produkty. Rozjasňovač by som používala naozaj len v minimálnom množstve, pretože má bielu perleťovú farbu a netreba to s ním preháňať. Spolu s lícenkou by som ho použila na slávnostnejšie udalosti.

Mini palette is connected with eyeshadow palette. The highlighter is for some special occasion I think, because it has a pearl shade with soft glitters. If you want to use it, be careful and start with little quantity. The blush is also for some special oocasion because it has a pink colour with a gold shade.

Bare Euphoria

Lícenka je peknej ružovo-korálovej farby a má zlatý trblietavý odtieň. Robí ju to oveľa luxusnejšou ako jej kolegyne v drogériách. Tiež je tu na mieste opatrnosť, pretože určite nechcete vyzerať ako nejaký klaun ale zvýrazniť svoje krásne líčka :)

A posledným produktom je bronzer, ktorý má strednú až tmavohnedú farbu. Je matný, má sýtesýtu pigmentáciu a hodí sa každej tvári, i keď by som ho odporúčala prevažne teplým typom pleti. Či už v menšom alebo väčšom množstve. Len treba s presnosťou vedieť ako, kde a koľko ho nanášať. Krásne vytvaruje lícne kosti a dodá dynamickejší výzor tvári.

Tieto tri kontúrovacie produkty vydržia na tvári rovnako dlho ako očné tiene, ba dokonca aj dlhšie. Počas celého dňa sa zachováva ich počiatočná pigmentácia a nikde po tvári sa nerozliezajú, držia perfektne na mieste.

The last thing is the bronzer which has a light brown to mediumly brown colour. It is matte and on every face it will look nice. You can form the cheekbones with it very well.

Bare Euphoria