Makeup Revolution Flawless & Bare Euphoria

Makeup Revolution Flawless recenzia

Krásny deň želám, licorniatka. Ako som sľubovala, mám tu pre vás pripravenú recenziu na dve úžasné paletky očných tieňov. Obe nájdete na stránke MakeupRevolutio.cz, ktorá ponúka nielen kvalitné paletky, ale aj kvalitnú anglickú kozmetiku za naozaj výborné cenyPaletka Flawless obsahuje 32 veľmi dobre pigmentovaných očných tieňov. Nájdete v nej tie matné, ale aj tie so shimmerom. Od jemných svetlých cez sýte hnedé, po tmavomodré či bordové. Výber je naozaj pestrý. Každý deň môžete vyzerať inak a vytvárať tak veľa odlišných líčení.

Hello sweeties ~ As I promised I have a makeup review for you. Today´s post will be about two amazing palettes from Makeup Revolution. This e-shop offers high-quality eyeshadow palettes but there are also another amazing products. Flawless palette contains 32 eyeshadows which are very good pigmented - it contains matte and shimmer eyeshadows. From the light ones through the browns to dark blue or burgundy ones. Every day you can look different and you can combine them together too.


* poskytnuté na recenziu
* provided for a review

Paletka obsahuje veľké zrkadlo a bola zabalená v luxusne vyzerajúcej krabičke. Je pomerne dosť veľká, takže ak sa rozhodnete ju nosiť v kabelke, zaberie vám veľa miesta. Ja som ju v kabelke nosiť ani nemusela. Očné tiene som nanášala bez použitia akejkoľvek bázy alebo mejkapu a vydržali na mieste niekoľko hodín. Použila som iba podkladový svetlý očný tieň. Pigmenty nevybledli, aj po hodinách mali rovnaký odtieň ako pri ich aplikácii a ani sa nezlievali navzájom do seba.

The palette contains also a mirror and it was packed in a very luxurious box. If you want to carry it in your bag, it will take much place because it is a really huge palette. The eyeshadows I put on my eyes without any makeup or any base and they held on my eyes really long. I just used a light shadow as a base. Pigments were still vibrant.

Makeup Revolution Flawless recenzia

Na očiach vydržia bez zmeny zhruba šesť hodín, no potom sa trošku začnú akoby zlievať do seba. Nie je to však veľmi viditeľné. Nemám však skúsenosť s tým, že by ostávali v záhybe oka. Pri aplikácii sa veľmi netrúsia, takže nezanechávajú špinavú pokožku pod očami. Odporúčala by som nanášať ich po jemných vrstvách - hlavne tie tmavšie, pretože sú naozaj veľmi sýto pigmentované.

On the eyes they hold something about six hours. After this time they start to blur a bit. But it is not very visible. During the applying, they do not strew so you will not have dirty places under your eyes. I recommend applying them in the little layers because they are really vibrant.

Makeup Revolution Flawless recenzia

Paletka môže slúžiť na nahé líčenia do školy alebo na všedný deň. Mohli by ste sa s nimi vyhrať aj pri tematickom fotení alebo by ste si mohli užiť zábavu pri vytváraní party lookov na večer Možností je naozaj veľa, stačí len experimentovať.

You can use this palette for a "nude" looks to school for everyday makeup routine. You can play with them and during it, you might create something stunning. These eyeshadow are good for a party makeup too. So many opportunities are here, you just must want :)

Makeup Revolution Bare Euphoria recenzia

Paletka Bare Euphoria obsahuje 6 očných tieňov (matných aj trblietavých) a tri produkty na kontúrovanie tváre - rozjasňovač, lícenku a dokonca aj bronzer. Obsahuje tiež zrkadlo a maličký obojstranný aplikátor. Čo sa týka očných tieňov, nemám k nim sebemenšie výhrady, pretože ich môžem rovnako vychváliť do nebies ako tie vo Flawless. Sú naozaj jednoduché, všedné, krásne pigmentované a hodia sa na každú príležitosť. Moje srdce si získali o niečo viac, pretože jemne hnedé a zemité odtiene priam milujem a využívam ich v líčení oveľa viac.

 Bare Euphoria palette contains 6 eyeshadow (matte and glitter ones) and 3 products for contouring your face - a highlighter, a blush and a bronzer. It contains also a mirror and a mini reversible applicator. I just love the shadows like these. I really like earthy shades. They are simple, good pigmented and you can wear them anywhere. They got my heart a little bit more than eyeshadow from Flawless palette.

Mini paletka pripojená k očným tieňom, obsahuje krásne sýte produkty. Rozjasňovač by som používala naozaj len v minimálnom množstve, pretože má bielu perleťovú farbu a netreba to s ním preháňať. Spolu s lícenkou by som ho použila na slávnostnejšie udalosti.

A mini palette is connected with eyeshadow palette. The highlighter is for some special occasion I think because it has a pearl shade with soft glitters. If you want to use it, be careful and start with little quantity. The blush is also for some special occasions because it has a pink colour with a gold shade.

Makeup Revolution Bare Euphoria recenzia

Lícenka je peknej ružovo-korálovej farby a má zlatý trblietavý odtieň. Robí ju to oveľa luxusnejšou ako jej kolegyne v drogériách. Tiež je tu na mieste opatrnosť, pretože určite nechcete vyzerať ako nejaký klaun ale zvýrazniť svoje krásne líčka :)

A posledným produktom je bronzer, ktorý má strednú až tmavohnedú farbu. Je matný, má sýtesýtu pigmentáciu a hodí sa každej tvári, i keď by som ho odporúčala prevažne teplým typom pleti. Či už v menšom alebo väčšom množstve. Len treba s presnosťou vedieť ako, kde a koľko ho nanášať. Krásne vytvaruje lícne kosti a dodá dynamickejší výzor tvári.

Tieto tri kontúrovacie produkty vydržia na tvári rovnako dlho ako očné tiene, ba dokonca aj dlhšie. Počas celého dňa sa zachováva ich počiatočná pigmentácia a nikde po tvári sa nerozliezajú, držia perfektne na mieste.

The last thing is the bronzer which has a light brown to mediumly brown colour. It is matte and on every face, it will look nice. You can form the cheekbones with it very well.

Makeup Revolution Bare Euphoria recenzia

Comments

 1. Tak tohle je kurňa hezké. Kéž bych uměla líčit oči. :D Myslím, že mi stíny docela sluší (několikrát jsem byla nalíčená od lidí, co to umí), a kdybych to uměla, malovala bych se. Takhle používám jen make-up, tužku, řasenku a mé milované rtěnky. :D

  www.empty--island.blog.cz

  ReplyDelete
 2. To jsou tak nádherné odstíny! Hned bych ji brala ;)

  ReplyDelete
 3. Obe vypadaji moc hezky, ale zalibila se mi hlavne paletka Flawless, ty odstiny jsou paradni :-)

  ReplyDelete
 4. Tá prvá paletka je úžasná :O Musím ju mať! Odtiene presne pre mňa!

  simona-zacko.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. These palettes look amazing! Thanks for sharing Miss!
  XO
  Jeanne
  http://fashionmusingsdiary.com

  ReplyDelete
 6. veľmi pekná a kvalitná recenzia, ktorá určite pomôže hoc ktorej žene vo výbere :)

  ReplyDelete
 7. Páni! Ta první paletka je skvělá!
  Asi u mě bude další na řadě:3
  Já mám od Revolution Makeup jinou paletku, taky je suprová, mrkni na blog:)

  ReplyDelete
 8. wow, the shades of the palette are really really pretty!!! :O I cannot pick a favorite.

  xoxo
  smudged-fingerprints.blogspot.com

  ReplyDelete
 9. Those shades are absolutely gorgeous!

  Connie | Sponsored by Coffee | Bloglovin’

  ReplyDelete
 10. this looks like a great palette! the shades look gorgeous

  lifeisashoe

  ReplyDelete
 11. Looks like an amazing product.
  XO

  Check my new post.
  http://thebandwagonchic.blogspot.ae/

  ReplyDelete
 12. fawless mám tiež a som spokojná :)

  ReplyDelete
 13. How beautiful, thanks for the useful post! I follow you, I'll be glad mutual friendship and subscription!

  Miranda
  http://mirandabeautyworld.blogspot.ru/

  ReplyDelete
 14. Flawless mě zaujala o něco více:) Strašně moc se mi líbí odstíny stínů a jestli je výdrž taková, jak píšeš tak si myslím, že stojí za pořízení:)

  ReplyDelete
 15. Tá Flawless paletka je jednoducho dokonalá :3 Asi si konečne zaobstarám niečo od MR aj ja, pretože vždy keď od nich niečo vidím tak to obdivujem :D A tie fotky sú úplne mega nafotené, a všimla som si že máme aj rovnakú "podlahu". Dávam ti za tento článok jeden veľký LYK! ♥

  ReplyDelete
 16. OMG these palettes are absolutely perfect, the colours are beautiful and they seem to be really good. Love them!
  Wish you a wonderful weekend gorgeous!

  ReplyDelete
 17. Thanks so much for visiting my blog! Unfortunately, your comments went to my spam folder, but I have now approved them so that they're published for everyone to see :) Those palettes look so lovely - I've never heard of that brand but I'd really like to try it!

  xo, Dolce // http://www.mydailysweet.com/
  Leave me a comment; I'm always looking for new blogs to follow!

  ReplyDelete
 18. Love your blog! Even if I don't understand a word, I'm sure the Revolution pallette is great! I've only heard incredible things about it! Love, Linda
  lindthings.blogspot.com

  ReplyDelete

Popular Posts

LICORNIATKA