Kawaii Box August 2014

KawaiiBox

Počula som už o rôznych boxoch s rôznou tématikou, no i napriek tomu som bola prekvapená, keď som narazila na tento. Totižto ja milujem takéto milé drobnôstky. A o tom celý Kawaii Box je. Každý mesiac tam môžete nájsť ručne vyberané predmety z Japonska a Kórey, ktoré sú originálne a licencované, Boxy sú posielané začiatkom mesiaca a doručenie kdekoľvek na svete je zadarmo ! Keďže som v minulosti sledovala anime a venovala sa aj čítaniu mangy, ako-taká láska k tomu ešte vo mne zostala a nemohla som odmietnuť ponuku spolupráce. Tak sa teda poďme pozrieť, čo ma v krabičke plnej rozkošných vecí čakalo :)

* poskytnuté na recenziu

Prívesok a kapsička 2v1 : Osobne si nemôžem pomôcť, ale neviem indentifikovať toto stvorenie na 100%. Mám pocit, že je to medveď, ale nie som si istá. Každopádne takéto prívesky na kľúče mám rada, pretože sa mi potom kľúče len tak nestratia v kabelke a taktiež si tam môžem vhodiť zopár eur, ak sa mi nechce so sebou vláčiť celú peňaženku :)

KawaiiBox

KawaiiBox

Prsteň "Muffin" : Prstienok je malý, aj pre moje extra-malé ruky, ale zmestí sa mi aspoň na malíček a taktiež sa dá ešte roztiahnuť. Mám aspoň maličký darček pre krstninu dcérku, haha.

KawaiiBox

Kľúčenka "Žirafa" : Táto kľúčenka ma potešila asi najviac. Vyhovuje mi motív, farba aj veľkosť. Už sa teším, kedy si ju pripevním na kľúče *w* No nie je chutná ? :)

KawaiiBox

Nálepky na nechty : Som rada, ak si dokážem bezchybne nalakovať nechty jednofarebným lakom, nie to ešte sa babrať s nálepkami na nechty. Okrem iného na to nemám ani nervy, ale sú naozaj pekné. Možno ich dám nejakej kamoške alebo venujem do giveaway :)

KawaiiBox

Niečo "málo" z papiernictva : Papieriky s Rilakkumom budem využívať hlavne na veci do školy, ako sú písomky, skúšanie, prezentácie a pod., aby som to mala na nástenke pokope a na očiach. Ďalej som v balíčku našla ozdobné papiere s mačičkou a dve obálky, čiže súpravu na dopisovanie, nejaký pozdrav a pod. Poslednou položkou v tomto bode sú písacie potreby, t.j. ceruzky, strúhadlo a 3 super-chutné gumy.

KawaiiBox Rilakkuma

KawaiiBox

KawaiiBox

Kapsička "Melón" : Malá kapsička, ktorá je ideálna do kabelky, môže byť využitá na rôzne veci, hoci aj ako peňaženka. Pravdepodobne to pre mňa bude peňaženka, pretože do školy je mi moja veľká zbytočná a ťažká.

KawaiiBox

Prívesok "Panda" : Pandí prívesok je ďalšia vec, ktorá ma potešila v boxe najviac. Už len tie oči, no pozrite sa. Môžem tie prívesky na kľúče striedať kľudne ako ponožky, ha !

KawaiiBox

Prívesok na mobil "Macaron" : Z balíčku sa mne a mojej kamoške Gabči asi najmenej páči tento umelý, až veľmi presladený mega makrón, ktorý si neviem predstaviť na mobile, pretože je naozaj mega a relatívne ťažký. Možno kebyže bol bez tých diamantov, neviem.

KawaiiBox

Sada "Urob si sám" : Prv som si myslela, že je to sada na vlastné sladkosti alebo niečo také, keďže sú k tomu pribalené dva akoby vankúšiky, relatívne mäkké, jedna šablónka s tvarmi a 3 farby. Potom mi mamča vnukla myšlienku, či to nie je modurit alebo niečo podobné. Holt, musím to rozbaliť, ovoňať a uvidíme, ale asi to nebude jedlé. A to som sa tak tešila :(

KawaiiBox

KawaiiBox


Mohlo by vás zaujímať