> Oriflame kampaň 12/2018 | Blog de la Licorne


Oriflame kampaň 12/2018


Krásny pondelok želám všetkým ~ V tomto článku s najnovšou Oriflame kampaňou 12 vám predstavím jesenné novinky, ktoré sa v najnovšom katalógu ukrývajú. Osobne som bola veľmi prekvapená novými módnymi doplnkami akými sú napríklad kabelky či bižutéria. Tie vyzerajú naozaj pekne a kvalitne. Doslova korešpondujú s nasledujúcim ročným obdobím. Oriflame jednoducho nečaká na poslednú chvíľu a dáva vám možnosť pripraviť sa dopredu a vykročiť do jesenných mesiacov nadčasovo a štýlovo!

Zakúpte si riasenku The ONE Wonderlash 5v1 XXL a získajte odličovač vodeodolného mejkapu očí The One zadarmo! Viac informácií nájdete v pokračovaní článku! :)

* poskytnuté na recenziu

Oriflame kabelka Linka

Hnedá priestranná kabelka Linka je podľa mňa stvorená do sychravého a ponurého počasia. Hnedé odtiene sú pre šedé jesenné dni ako vyšité. Rada síce nosím aj výraznejšie farby, ale hnedá je proste klasika. Už pri prvom pohľade na ňu ma zaujal jej nevšedný nízky, ale zato široký, tvar, ktorý poskytuje dostatočne veľa miesta na rozličné veci. Povrch je lesklejší, s jemným rohovatením. Je pomerne ľahká a má taktiež zaujímavé zapínanie. Vnútri je svieža, čierno-biela, pruhovaná podšívka a vrecko na zips. To určite využijem na kľúče, ISIC a všetko iné, čo potrebujem mať poruke.

Oriflame kabelka Linka

Oriflame kabelka Linka

Dostanete k nej aj remienok, vďaka čomu ju môžete nosiť cez telo - ideálne napr. cez kabát, alebo jednoducho v ruke, na predlaktí či na ramene. Luxusný a elegantný vzhľad sú samozrejmosťou. Materiál: PU (nepravá koža), polyester, zinková zliatina, železo, nylon.

Oriflame kabelka Linka

Oriflame náušnice Lizzie

Náušnice Lizzie sú vyrobené z ušľachtilej ocele, zinkovej zliatiny, imitácie zlatého pokovania a elektro pokovania. Vyzerajú ako malé vintage včielky, čím si ma okamžite získali. Mám rada bižutériu, ktorá vyzerá staro. Síce takéto šperky nenosím veľmi často, no z času na čas svoje outfity rada oživím aj takýmto spôsobom.

Oriflame perličkové náušnice Olivia

Perličkové náušnice Olivia môžete nosiť na dva spôsoby - ako perličkové alebo len ako samotné zlatisté krúžka. Osobne túto možnosť 2v1 kvitujem. Mám tak dva páry náušníc za cenu jedného. Vyzerajú nežne, elegantne a s perličkami aj v dobrom zmysle nápadne.

Riasenka The ONE Wonderlash 5v1 XXL Oriflame

Získajte odličovač vodeodolného mejkapu očí The One zadarmo! Stačí, ak si zakúpite riasenku The ONE Wonderlash 5v1 XXL a pri objednávke zadáte kód "633463". Akcia platí od začiatku kampane 12 do konca kampane 13 (t.j. od 13. augusta do 23. septembra). Tak neváhajte a získajte svoju WONDER LASH XXL už teraz :)

Náušnice Lizzie Oriflame

Sparkle in Paris Oriflame

4 comments:

 1. Елена М21:25

  Everything looks amazing!

  https://elenabienvenido.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Kathrin06:04

  These look lovely. I especially like the vintage inspired bee earrings.

  Kathrin | Polar Bear Style

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)