> Parfém ako doplnok | Blog de la Licorne


Parfém ako doplnok


Pekný deň želám všetkým ~ Ako sa hovorí, najkrajším a najlepším doplnkom ženy by mal byť jej muž, ehm, parfém. Parfém je niečo, čo o žene dokáže veľa napovedať, a to aj bez toho, aby sa o to ona sama nejako pričinila. V parféme sa ukrýva veľa tajomstiev. Súčasný stav svojej nositeľky, jej momentálna nálada, charakter, to, čo ma rada ... Mohli by sme povedať, že parfém je niečo, ako druhý dojem. Prvým je, samozrejme, celkový výzor danej osoby. Je to niečo, čo nás upúta, poprípade fascinuje, už na prvý pohľad. Ak sa však dostaneme do tesnej blízkosti danej osoby, môžeme si obraz, o ktorom ešte nič nevieme, dotvoriť sami. A to práve vďaka už spomínanému parfému. V dnešnom článku by som sa teda rada venovala tejto problematike a rada inšpirovala tie z vás, ktoré nehľadia iba na samotné zloženie, ale aj výzor tohto výrobku. Všetky spomenuté a mnohé ďalšie produkty nájdete na e-shope Notino.sk.

Parfémovaná voda Carolina Herrera Good Girl v sebe ukrýva tóny kávy a mandle, ktoré sú doplnené o tuberózu a jazmín sambac. V jej základe sa nachádza ešte kakao a fazule tonka.

Diamantový flakón parfémovanej vody Wish od značky Chopard je charakteristický akáciou, ružovým kozím listom a fialkou. Ako už jeho názov napovedá, je prianím každej ženy. Skvost medzi parfémami.

Decadence od Marca Jacobsa sa zasa ukrýva vo veľmi rafinovanej podobe, ktorá pripomína maličkú elegantnú kabelku. Dizajn je už predsa len o niečo precíznejší. Rafinovaný flakón v sebe ukrýva tóny slivky a šafránu, ktoré sú doplnené o orris, jazmín a bulharskú ružu v spojení s papyrusom, jantárom a vetiverom.

Cukríkový flakón s príznačným názvom Bonbon od značky Viktor & Rolf zahalí svoju vyvolenú do ovocno-kvetinovej hmly. V jeho hlave sa nachádza mandarínka, pomaranč a broskyňa. Jeho srdce tvorí jazmín, kvet pomarančovníka a karamel. Základom tohto parfému je zasa jantár, céder, santalové a guajakové drevo.

Netreba zabúdať ani na elegantnú toaletnú vôňu Daisy Eau So Fresh od Marca Jacobsa. Rozkošná bukréta Daisy v sebe ukrýva ovocné tóny v sprievode maliny, hrušky, zelených tónov a liči spolu s kvetinovými tónmi fialky, ruže, kvetu jablone a jazmínu. Základ tvorí pižmo, virgínsky céder, a slivka.

Jablko charakteristické pre vône značky Lolita Lempicka v sebe napokon ukrýva aj rovnomenný parfém - Lolita Lempicka. Hlavu Lolity tvorí spojenie anízu, brečtanu a čerešne. Jej srdce spočíva v tóne fialky, sladkého drievka, amarylky a kosatca. Základ pozostáva z fazule tonka, pižma, vanilky, pralinky a vetivera.

Aký je váš najobľúbenejší parfém? :)

Would you like to leave a comment?

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)


09 10