> Bioruža Očné sérum v guličke s ružovým olejom | Blog de la Licorne


Bioruža Očné sérum v guličke s ružovým olejom

Bioruža Očné sérum v guličke s ružovým olejom recenzia

Pekný utorok želám všetkým. Dnes som opäť zostala doma, pretože v práci toho nie je veľmi veľa. Nie že by sa mi do práce nechcelo chodiť, ale som vďačná, že sme zostali doma. Veď komu by sa chcelo v týchto horúčavách čo i len nohu z domu vystrčiť? Keď som rozmýšľala o novom koncepte článku, zišlo mi na um, že vo svojej kozmetickej zbierke mám ešte niekoľko produktov, o ktorých som doposiaľ na blog nič nenapísala. Jedným z takýchto produktov je aj očné sérum v guličke s ružovým olejom. Obdržala som ho na recenziu od e-shopu Bioruza.sk, s ktorým mám len dobré skúsenosti a kozmetiku vrelo odporúčam. Ak si predom prečítate zloženia produktov, nemalo by vás nič prekvapiť. Sérum sa nachádza v roll-on tyčinke, ktorá je pomerne ťažká, vyrobená z kovu.

Hello everyone ~ Today I stayed at home again - there isn´t much to do at work. I don´t really mind going to work but when I think about it, I´m also glad we didn´t have to go there today - it´s so hot outside that you don´t even want to go anywhere. When I was thinking about a new article´s concept I noticed there is a few products in my cosmetic collection which I haven´t mentioned on my blog yet. One of these products is also active eye contour cream with a rose oil which I got from an e-shop Bioruza.sk. I can totally recommend this e-shop - I have only good experiences with it. If you read cosmetics ingredients properly, there should be nothing else to be surprised about. Serum is contained in a roll-on stick which is quite a heavier one, made probably from some kind of a metal.

* poskytnuté na recenziu
* provided for a review


Bioruža Očné sérum v guličke s ružovým olejom recenzia

Popis produktu hovorí, že ide o výnimočný produkt, ktorý vyhladzuje jemné vrásky okolo očí. Má jemnú a ľahkú textúru, ktorá obsahuje anti-age komplex. Do pokožky sa absorbuje veľmi rýchlo a efektívne. Jeho zloženie sa skladá zo 100% ružového oleja, ružovej vody, kyseliny hyularónovej, vitamínu E, Tego Cosmo C100 a špičkovej technológie obsahujúcej biopeptid-CL. Táto technológia poskytuje stimulujúce, hydratačné a omladzujúce účinky. Látky zvyšujú sviežosť, vitalitu a zlepšujú celkový stav pokožky okolo očí. Pleť vyzerá vypnuto, sviežo, pružne. Sérum je znášanlivé pre všetky druhy pleti - je antialergické. Neobsahuje parabény ani agresívne konzervačné látky.

Očné sérum má typickú ružovú vôňu, ktorá je charakteristická pre všetky produkty obsahujúce ružový olej či vodu. Je to taká jemná, príjemná, ženská vôňa, ktorá jednoducho povzbudí zmysly a navodí pocit relaxu a luxusnej starostlivosti o pleť. Parfumácia však nie je veľmi silná - neprekážala ani mojim citlivým očiam. Sérum pri aplikácii ponúka pokožke očného okolia príjemný chladivý efekt a vpíja sa takmer okamžite. Pokožka je jemne vypnutá, hydratovaná a mierne opuchy sú redukované. Počas dlhodobého používania séra je očné okolie o niečo rozjasnené. Produktu dávam 4/5. Ak hľadáte jednoduché a ľahké sérum, toto by mohla byť dobrá voľba. Ak však trpíte hlbšími vráskami, odporúčam vyskúšať niečo iné.

Product´s description says it´s an unique product which soothes fine wrinkles around the eyes. It has a fine and light texture which contains anti-aging complex. Soaking into skin is really fast and effective. Serum is composed of a 100% rose oil, rose water, hyalurone acid, vitamin E, Tego Cosmo C100 and biopeptide-CL. This technology provides stimulating, moisturizing and juvenescent effects. Ingredients increase freshness, vitality and they improve overall condition of the skin around the eyes. Skin seems to be more plump, fresh and flexibly. Serum is an anti-allergic one which means it´s suitable for every single skin type. It doesn´t contain parabens and another agressive preservative substances.

Eye serum has a typical rose scent, which is a characteristic one for the all products which contain the rose oil or water. It´s a fine, gentle, female scent which encourages senses and creates a feeling of relaxation and luxurious skin care. Scent isn´t very strong which is good also for my super-sensitive eyes. While applying it provides a light cooling effect and it soaks into skin almost immediately. Skin around the eyes is more plump, moisturited and gentle puffs are reduced too. After a long term using, eye area is also a bit brightened. I give it 4 points out of the 5. If you are looking for a simple and light serum, this might be the right choice. But in case you want to try something what fights against deeper wrinkles, I recommend to look for something else.

Bioruža Očné sérum v guličke s ružovým olejom recenzia

Would you like to leave a comment?

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)


09 10