> 80s Colourful Soda Makeup Inspiration | Blog de la Licorne


80s Colourful Soda Makeup Inspiration

80s Colourful Soda Makeup Inspiration

Peknú a pohodovú nedeľu želám. Pokiaľ sledujete môj Youtube kanál alebo blogovú stránku na Fejsbúku, určite ste si už všimli, že som včera pridala nové video! Ide o inšpiráciu mejkapu podobného tomu, aký sa nosil v 80. rokoch minulého storočia. Neónové, žiarivé, sýte farby rozhodne nesmeli chýbať. Taktiež si myslím, že aj k letu sa tieto farby veľmi hodia. Zaujíma vás, ako líčenie vzniklo a ktoré produkty som použila? Pokračujte v čítaní :)

Hello my licornes ~ If you are subscribing my Youtube channel or my blog´s facebook page, you probably already know that I published another makeup video tutorial yesterday. It´s a makeup inspiration of 80s makeup where I used a few vibrant colours. Neon ones, shiny ones and vivid ones. They just couldn´t be missing. I also think that colours like these are very suitable for summer looks. Are you interested how I made this makeup? Continue the reading :)

Líčenie vzniklo celkom spontánne a to vtedy, keď som sa dozvedela, že e-shop Notino usporadúva obrovskú letnú súťaž. Presné podmienky súťaže nájdete na Notino.sk, avšak nejde o nič zložité. Súťaž sa nesie v duchu #SummerYourself, čo znamená, že ide o to, aby ste ukázali svoje ja v rozličných letných podobách. Leto je obdobím plným experimentovania, skúšania nových vecí a nezabudnuteľných zážitkov.

I made it spontaneously after hearing about a huge summer competition that e-shop Notino has been currently organizing. Exact conditions for joining the competitions are available on Notino.sk but it´s not anything complicated. Competition has a special hashtag #SummerYouself which indicates it will be about you and your summer. Concretely it is expected that you will show your summer looks you made yourself. Summer is a season full of experimenting, trying new things and unforgettable experiences.

80s Colourful Soda Makeup Inspiration

Prečo teda nezaexperimentovať v líčení? Teraz je ten správny čas, aby ste sa so sviežimi farbami poriadne vyhrali! Teraz je tá správna doba na to, aby ste sa oddali plne tomu, po čom túžite a pustili uzdu svojej fantázie. Súťaž trvá do 13. augusta, tak neváhajte a zapojte sa. Máte možnosť vyhrať voucher v hodnote až 200 eur, čo vôbec nie je málo! Publikovať môžete vlastné líčenie alebo si vybrať niektorí z ponúkaných štyroch lookov.

Why don´t you try experimenting with a makeup then? Now is a right time to do it! To experiment with a lot of fresh and vibrant colours! Just play with them and have fun. Don´t restrain yourself - just loosen a bridle of fantasy. Competition will finished on 13th of August so don´t hesitate and join right now. You have an opportunity to win a voucher worth 200€! Published can be your own makeup inspiration or one of the four makeup looks you can be inspired of.

80s Colourful Soda Makeup Inspiration

80s Colourful Soda Makeup Inspiration

Video tutoriál spoločne s CC titulkami.
Video tutorial also with the CC subtitles.


Ktoré produkty som použila? Which products I used?

Bioderma Photoderm AKN Mat SPF30 recenzia

Bioderma Photoderm AKN Mat SPF30 ~ recenzia/review
Chrániť svoju pleť pred slnečnými lúčmi je veľmi dôležité. Ja na jej hydratáciu a zároveň aj ochranu každé ráno používam tento krém. Má vodnatú konzistenciu, vďaka čomu sa rozotiera naozaj ľahko a aplikácia nezaberie veľa času.

Importance of a protecting your skin is very huge. For this purpose I´ve been using this cream which not only protects the skin, but it also moisturizes it very well. It has a watery consistency so it´s easy to spread all over the face. It does take only a few seconds to one minute to spread it properly.

Missha M Signature Real Complete BB Cream recenzia

Missha M Signature Real Complete BB Cream
Ďalšia várka SPF faktoru v podobe BB krému, ktorý si v lete nanášam na pleť len vo veľmi malom množstve. Recenziu očakávajte už onedlho.

Another SPF layer application with this BB cream which I spread on my face in a very very amount. You can expect a review on it soon.

Bourjois Radiance Reveal Concealer recenzia

Bourjois Radiance Reveal Concealer ~ recenzia/review
Korektor ste mali možnosť vidieť už niekoľko mesiacov dozadu. Veľmi dobre sa svojím odtieňom hodí k môjmu tónu pleti a používam ho na zakrytie začervenaných miest na tvári, tmavých kruhov pod očami a rozjasnenie pleti.

You may see this concealer for a first time here a few months ago. Its shade matches my skin tone just perfectly and I use it for covering the red places on my skin, for a dark circles under the eyes and when I want my face to highlight a bit.

Holika Holika Naked Face Illuminating Powder recenzia

Holika Holika Naked Face Illuminating Powder ~ recenzia/review

Makeup Revolution Londom Bare Euphoria recenzia

Makeup Revolution Londom Bare Euphoria recenzia

Makeup Revolution Londom Bare Euphoria ~ recenzia/review

Pierre René Mono Eyeshadows recenzia

Pierre René Mono Eyeshadows
Tieto dva očné tiene sú v mojej zbierke momentálne najnovšie. Chcela som nejaké svieže letné farby tak som zvolila žltý a oranžový odtieň. Sú práškové, pri aplikácii sa ale veľmi nedrolia. Pigmentácia je pomerne dobrá, ale ak ich vrstvíte alebo rozmazávate, je potrebné naniesť jednu alebo niekoľko nových vrstiev. Neobsahujú žiadnu parfumáciu. Hodnotím ich 3 z 5.

These Pierre René mono eyeshadows are the newest ones in my eyeshadow collection. I wanted some bright and vibrant summer colours so I chose a yellow and an orange shade. They have a powdery consistency but they don´t crumble much during applying. Pigmentation is somewhere in the middle - when you layer or blend them, you have to spread at least one other layer on a top for a better pigmentation. They don´t contain any scent. I give them 3 out of the 5.

Sleek MakeUP I-Divine recenzia

Sleek MakeUP I-Divine recenzia

Sleek MakeUP I-Divine ~ recenzia/review

Astor 24H Gel Perfect Stay Eyeliner recenzia

Astor 24H Gel Perfect Stay Eyeliner ~ recenzia/review
Moja prvá gélová linka, ktorú používam už niekoľko mesiacov. V týchto letných som ju však vymenila za klasickú tekutú, pretože sa otláča na hornom viečku. Čo už, prirodzenú funkciu potných žliaz žiaľ neovplyvníte.

My the very first gel eyeliner which I´ve been using for a few months now. But during the summer I exchanged it for an ordinary liquid one cause it tends to stamp on the upper eyelid. Well, you can´t affect a natural function of the sweaty glands.

Miss Sporty Studio Lash Eyeliner
V tomto prípade ide o klasickú tekutú očnú linku čiernej farby, ktorá obsahuje štetček a pracuje sa s ňou veľmi ľahko. Je opäť jedna z tých lacnejších a poviem vám, že lepšiu tekutú linku som asi nemala. Neodlupuje sa, nebledne.

In this care it about an ordinary black liquid eyeliner which contains a little brush for application. It´s so easy to work with it - seriously! This one is also a cheap one but it´s the best liqiud eyeliner I´ve ever had! It doesn´t fade during the day and it also doesn´t peel off.

MaxFactor 2000 Calorie Dramatic Volume Mascara recenzia

MaxFactor 2000 Calorie Dramatic Volume Mascara

Essence Make Me Brow Eyebrow Mascara recenzia

Essence Make Me Brow Eyebrow Gel Mascara
Jednoducho výborný fixátor obočia za málo peňaží.
Very good eyebrow fixator which is also very cheap.

Rimmel London Eyebrow Pencil
Obyčajná ceruzka na obočie v tmavohnedom odtieni, ktorý sa hodí k prirodzenej farbe môjho obočia.
Ordinary eyebrow pencil in a dark brown colour to match my natural eyebrow colour.

Essence Eyebrow Shadow Set
Must-have kúsok v mojej zbierke, ktorý úžasne vyplní obočie.
Must-have piece in my collection. Perfect for filling the eyebrows.

Makeup Revolution The One Blush Stick recenzia

Makeup Revolution The One Blush Stick recenzia

Makeup Revolution The One Blush Stick
Krémová lícenka v tyčinke od MRL v krásne sýtej ružovej farbe. Recenziu očakávajte už onedlho.
Cream blush in a stick by MRL in a lovely vibrant pink colour. I will eview soon.

Frais Monde Rossetto Lipstick recenzia

Frais Monde Rossetto Lipstick ~ recenzia

3 comments:

 1. Stunning make up dear, love it *_*

  https://itsallabouttheglowxoblog.blogspot.it/

  ReplyDelete
 2. Great post but you looks amazing!
  Have a nice day, dear!

  ReplyDelete
 3. Monica Rae23:42

  To líčenie sa ti dokonale vydarilo <3

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)


09 10