> Tip na e-shop | JanneHarmony.sk | Blog de la Licorne


Tip na e-shop | JanneHarmony.sk

JanneHarmony.sk


* sponzorovaný príspevok

Krásny slnečný deň vám prajem. Dnes je vonku náramne pekne, to musím uznať. No i napriek slnečnému počasiu a vysokým teplotám sa zaiste nájdu tí z vás, ktorí práve teraz zavítali na tento blog. A práve pre vás som si pripravila nový článok, ktorý bude spojený s predstavením ďalšieho slovenského e-shopu, ktorý mi nedávno padol do oka. Internetový obchod má názov janneharmony.sk. Primárnym tovarom je certifikovaná prírodná kozmetika. To ale neznamená, že v ňom nemôžete nájsť aj niečo z iného súdka - práve naopak.

Ak sa v obchodíku pomotáte o čosi dlhšie, môžete tiež naraziť na zdravé a chutné potraviny alebo kvalitné prírodné doplnky či rôzne semienka a rastlinné nápoje. E-shop ponúka dokonca aj vzácne byliny z Peru a Altaja, rozličné bylinné sirupy, extrakty, tablety a krémy, ktoré sú vyrábané podľa starých slovanských receptov vychádzajúcich z ľudovej múdrosti a liečiteľstva. Keďže Slovania sú aj mojimi predkami, veľmi rada by som niečo z tohto tovaru vyskúšala. Svoje čestné miesto má na e-shope aj konopná kozmetika.

Pre nadšencov bytových doplnkov sa nájdu veci ako aromalampy, hodiny, koreničky či misky. Z tejto kategórie ma osobne zaujali achátové hodiny, ktoré vyzerajú jednoducho prekrásne. Je ich tam niekoľko druhov, v rozličných tvaroch a farbách. Na svoje si však prídu aj nadšenci talizmanov či liečivých minerálov a výrobkov z nich.

Väčšina kozmetických výrobkov má certifikát. Ten zaručuje prírodné zloženie výrobku. Veľká časť výrobkov napríklad radu Little Siberica je organická. Má certifikát Cosmos Organic, čo je vlastne najprísnejšia norma kvality organickej kozmetiky. Táto norma kvality zaručuje ekologickú čistotu a bezpečnosť výrobkov.

V prípade, že na e-shope nakúpite nad 80€, môžete sa tešiť na dopravu zdarma. Ako som už napokon uviedla, e-shop ponúka kvalitný a certifikovaný sortiment za skvelé ceny. Aj dodanie tovaru je pomerne rýchle a JanneHarmony dokonca ponúka vrátenie 3% z každého nákupu na bonusovú kartu WEE.

10 comments:

 1. Natura Siberica makes amazing products :)

  ReplyDelete
 2. Naty Mičúchová19:46

  Pekný článok. ♥ Majú tam veľmi krásne produkty.
  Nádherný blog, pridávam sa k Licorniatkam. :x
  www.jednoducharuza.blogspot.sk

  ReplyDelete
 3. Ďakujem veľmi pekne ♥
  Vitaj! ^^~

  ReplyDelete
 4. I would like to already try some :)

  ReplyDelete
 5. Great post and beautiful review!
  Have a lovely day!

  Moj mali kutak

  ReplyDelete
 6. Kati18:45

  The products look nice!

  -Kati
  Almost Stylish

  ReplyDelete

09 10