Tip na e-shop | JanneHarmony.sk

JanneHarmony.sk

Krásny slnečný deň vám prajem. Dnes je vonku náramne pekne, to musím uznať. No i napriek slnečnému počasiu a vysokým teplotám sa zaiste nájdu tí z vás, ktorí práve teraz zavítali na tento blog. A práve pre vás som si pripravila nový článok, ktorý bude spojený s predstavením ďalšieho slovenského e-shopu, ktorý mi nedávno padol do oka. Internetový obchod má názov JanneHarmony.sk a ponúka primárne certifikovanú prírodnú kozmetiku. To ale neznamená, že v ňom nemôžete nájsť aj niečo z iného súdka - práve naopak.

Ak sa v obchodíku pomotáte o čosi dlhšie, môžete tiež naraziť na zdravé a chutné potraviny alebo kvalitné prírodné doplnky či rôzne semienka a rastlinné nápoje. E-shop ponúka dokonca aj vzácne byliny z Peru a Altaja, rozličné bylinné sirupy, extrakty, tablety a krémy, ktoré sú vyrábané podľa starých slovanských receptov vychádzajúcich z ľudovej múdrosti a liečiteľstva. Keďže Slovania sú aj mojimi predkami, veľmi rada by som niečo z tohto tovaru vyskúšala.

Pre nadšencov bytových doplnkov sa nájdu veci ako aromalampy, hodiny, koreničky či misky. Z tejto kategórie ma osobne zaujali achátové hodiny, ktoré vyzerajú jednoducho prekrásne. Je ich tam niekoľko druhov, v rozličných tvaroch a farbách. Na svoje si však prídu aj nadšenci talizmanov či liečivých minerálov a výrobkov z nich.

Väčšina výrobkov, ktoré nájdete na e-shope dostupné, má certifikát. Ten zaručuje prírodné zloženie výrobku. Veľká časť výrobkov napríklad radu Little Siberica - teda kozmetiky pre deti - je organická. Má certifikát Cosmos Organic, čo je vlastne najprísnejšia norma kvality organickej kozmetiky. Táto norma kvality zaručuje ekologickú čistotu a bezpečnosť výrobkov.

V prípade, že na JanneHarmony.sk nakúpite nad 80€, môžete sa tešiť na dopravu zdarma. Ako som už napokon uviedla, e-shop ponúka kvalitný a certifikovaný sortiment za skvelé ceny. Aj dodanie tovaru je pomerne rýchle a JanneHarmony dokonca ponúka vrátenie 3% z každého nákupu na bonusovú kartu WEE.

* sponzorovaný príspevok


10 comments:

 1. Natura Siberica makes amazing products :)

  ReplyDelete
 2. Naty Mičúchová19:46

  Pekný článok. ♥ Majú tam veľmi krásne produkty.
  Nádherný blog, pridávam sa k Licorniatkam. :x
  www.jednoducharuza.blogspot.sk

  ReplyDelete
 3. Ďakujem veľmi pekne ♥
  Vitaj! ^^~

  ReplyDelete
 4. I would like to already try some :)

  ReplyDelete
 5. Great post and beautiful review!
  Have a lovely day!

  Moj mali kutak

  ReplyDelete
 6. Kati18:45

  The products look nice!

  -Kati
  Almost Stylish

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
If you want to follow each other, follow me and lemme know. I will follow you asap :)

Love you all ♥
Have a nice day ! ;)