SammyDress Pink, Love & Embroidery

Pekný utorok želám. V poslednej dobe nemám čas takmer na nič. Neustále riešim nejaké poznámky alebo sa učím. Som vďačná, že si kúsok času nájdem aspoň na oddych a cvičenie, do ktorého som sa pustila na plnej čiare. Po skúškovom období by som rada na blog pridala aj nejaké články spojené s cvičením, aké cviky preferujem vykonávať a podobne. Dnes vám však prinášam článok o nových veciach, ktoré mi nedávno prišli z e-shopu Sammydress.com :)

Hello my little licornes ~ Recently I have almost no time. I´ve been only studying and studying. I´m seriously grateful for at least a little spare time to rest and also to work out. These days I´ve been working out really a lot and focused on a various body parts. After my final exams will be over, I plant to post some workout articles as well - especially what kind of exercises I like to do and which ones I personally prefer to do. But today I have another haul for you. This time it will be about the stuff which I received from Sammydress.com :)

* poskytnuté na recenziu
* provided for a review

Ako už iste viete, milujem ružovú farbu a milujem volániky. Keď som narazila na túto peknú ružovú volánikovú sukňu, nemohla som z nej spustiť oči. Vyzerá milo, elegantne, hravo a jednoducho, čiže sa dá kombinovať na takmer každý spôsob. Ide o minisukňu, no na môj vkus je až trošku príliš (vôbec sa rad týchto náhodných slov nevylučuje, vôbec) krátka. Má však princeznovskú spodničku, ktorú tvorí akoby kraťasová časť. Strih je priliehavý. Materiál je o čosi hrubší, nepriehľadný.

As you probably know, I just love ruffles and pink colour. When I found this Slimming High Waist Flounce Skirt, I couldn´t take my eyes of it. It looks lovely, elegant, playful and simple, which is great while matching it with another clothing items. It´s a miniskirt but for me it´s seriously quite short. On the other side it also has a lovely and adorable petticoat which looks like a princesse´s one. Cut is a close-fitting and material is thicker, non-transparent one.


Sammydress Slimming High Waist Flounce Skirt

Sammydress Slimming High Waist Flounce Skirt

Interested in swimming? Take a look at a new collection Sammydress Swimwear Summer 2017 Promotion.

Sammydress Slimming High Waist Flounce Skirt

Sammydress Slimming High Waist Flounce Skirt


Jar som nechcela pustiť iba do šatníka, ale aj do mojej zbierky kabeliek. Zapáčila sa mi táto kabelka do ruky s kvetinovou výšivkou v béžovo-sivej farbe. Spoločne prišiel aj remienok, vďaka ktorému ju môžete nosiť cez rameno alebo na spôsob crossbody kabelky. Jej veľkosť je niečo medzi malou a strednou kabelkou - nie je ani malá, ani veľká. Taký zlatý stred. Nie je ťažká a obsahuje aj niekoľko vreciek a priehradku vo vnútri.

I didn´t want to let the spring affect only my wardrobe. I want it to affect also my bad collection and that´s why I decided to order this Faux Leather Blossom Embroidery Handbag. It has a floral embroidery on itself and I ordered it in a beige-grey colour. It´s a handbag but you can also wear it like a shoulder or a crossbody one thanks to the strap which comes together with the bag. Its size is something between small and medium - it´s not very small, but not very large too. Bag is not heavy and it also contains a few pockets inside.

Sammydress Faux Leather Blossom Embroidery Handbag


Interested in buying something? Use a coupon code "SammydressChen" to get a big discount!

Sammydress Faux Leather Blossom Embroidery Handbag

Na obrázku nižšie môžete vidieť poslednú vec, ktorú som v balíčku našla. Boli ňou tieto maličké a rozkošné zlaté náušničky v tvare srdiečka. V poslednom čase som si visiace náušnice veľmi obľúbila. Sú viditeľné aj v prípade, že mám vlasy rozpustené. Milujem ten pocit, keď sa s nimi počas chôdze hrá vietor a ony vydávajú ten taký svoj typický zvuk ♥

In this picture you can see the last item which was contained in the package. Love Heart Drop Earrings in a gold colour are just adorable. I like the fact they are not a studded ones, but a drop ones. Recently, I prefer to wear drop ones more. They are also more visible even I don´t wear my hair tied up. I just love that typical sound of them when a wind is playing with them during walking the street ♥

Sammydress Love Heart Drop Earrings

24 comments:

 1. Caroline Cor18:07

  Akurát som písala článok o tom cvičení :) To je vo vzduchu nejaká motivácia počas skúškového? Haha :) Kabelka sa mi strašne páči - výšivky v poslednej dobe milujem a v obchodoch sa zastavím pri každej veci, ktorá má na sebe niečo vyšité :)

  ReplyDelete
 2. Shannon Boyce21:34

  That bag is so so cute! Love it :)
  the-creationofbeauty.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. I love that bag! Any bag that can be a handbag or crossbody is amazing, and this one is especially cute. It kind of has a Japanese flair!

  ReplyDelete
 4. so sweet! pink is my fav shade and I love these items)

  ReplyDelete
 5. Kimberly Hsieh23:06

  My favorite is your bag! The embroidery is so cute and it is neutral enough to match with everything!

  ReplyDelete
 6. Mayuri Saxena23:21

  I love your embroidered bag...it is so beautiful and elegant! I might just check out the link you mentioned.:)

  ReplyDelete
 7. Adriana R.00:14

  That bag is soo pretty! I love it <3
  The Fancy Cats

  ReplyDelete
 8. Daniela06:03

  Oww I really love your bag! so cute

  Kisses

  https://softcutie.blogspot.com.uy/

  ReplyDelete
 9. Tereza Blog06:14

  Sukýnka i kabelka jsou krásné :-)

  ReplyDelete
 10. Jonia McGill04:12

  Thant bag is so cute!

  ReplyDelete
 11. I love the bag.
  It is very cute <3

  http://kireinoclouds2.blogspot.co.id/

  ReplyDelete
 12. Monica Rae09:58

  Tá kabelka je krásna <3 Zamilovala som sa!

  ReplyDelete
 13. Ďakujem ♥ Aj ja! ♥ Možno beriem rovno na skúšku, uvidíme, haha

  ReplyDelete
 14. Thank you ♥
  Yeah, it definitely has one! ♥

  ReplyDelete
 15. No, Kery všetko je lepšie, ako učenie sa, priznajme si to, haha :D ♥
  Ale držím palce aj s joseikanom ♥

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)