Yadah Self Care Vitalizing Mask Pack Review

Yadah Self Care Vitalizing Mask Pack Review

Krásnu nedeľu želám všetkým. Spomínate si, keď som sem pred niekoľkými týždňami pridala recenziu na produkt značky Yadah, All Day Cushion? Dnes mám pre vás recenziu na ďalší produkt tejto kórejskej kozmetickej značky, ktorý mi spoločne s mejkap "vankúšikom" prišiel v balíčku. Jedná sa o set plátenkových regeneračný masiek, ktoré sú vyrobené zo 100% bavlny. Masky neobsahujú žiadne umelé farbivá, parabény, etanol ani vonné látky. Sama som bola prekvapená, že sa po otvorení balíčku nehrnnula von žiadna vôňa. Každopádne to nie je nič, čo by mi výsostne prekážalo. Ďalšou ich výhodou je, že sú vhodné pre každý typ pleti, vrátane citlivej. V balíčku sa nachádza celkom šesť osobitne zabalených masiek. Nájdete ich na e-shope BBcosmetic, kde sú teraz v akcii. Pri nákupe nezabudnite využiť aj 8% zľavový kupón - "BBGABRIELLE" :)

Hello my little lovely licornes ~ I hope you have been having a great Sunday as me. Do you remember when I published a review on a Yadah All Day Cushion a few weeks later? Today I have another review on the product made by this korean cosmetic brand for you. It is a set of vitalizing sheet masks which are made from a 100% cotton pulp. Masks do not contain anyartificial colorants, parabens, ethanol or fragrances. They are great for all skin types and designed especially for the sensitive skin types. I was surprised myself when I opened the first one - there was not any fragrance in it! On the other side it is not anything I am not okay with. I do not really mind. The set is composed of six sheet masks which are packed separately. You can find them on BBcosmetic e-shop, now in a sale! In case you are going to order something from there, do not forget to use a 8% OFF code - "BBGABRIELLE" :)

* poskytnuté na recenziu

* provided for a review

Yadah Self Care Vitalizing Mask Pack Review


Pred každou aplikáciou som si tvár dôkladne odlíčila a vyčistila, aby som z pleti odstránila všetky nečistoty. Následne nato som vybrala masku z balíčku a umiestnila si ju na tvár. Pôsobiť som ju nechala 20-25 minút, pričom som ležala a užívala si pocit oddychu a nič nerobenia. Z času na čas takto "vypnúť" a relaxovať je to najlepšie, čo pre seba môžete urobiť. Po ubehnutí času som masku opatrne dala dole a prebytočnú esenciu jemne vklepala do pokožky. Ideálne by sa mala používať dva až trikrát počas týždňa pre dokonalú starostlivosť o pleť.

Pleť je po aplikácii ↓
• výborne hydratovaná, čo sa cení hlavne v zime
• jemná a hebká
• rozžiarená a svieža
• póry sú trošku zmenšené
• pleť vyzerá zdravšie, krajšie, oddýchnuto

Moje hodnotenie: 5/5.

Before every single application I thoroughly washed a makeup off and cleaned my skin so there weren´t any impurities. After that I took out the mask out of the package and put it on my face. I left it there for about 20-25 minutes to provide my skin a treatment. I was really enjoying that feeling of doing absolutely nothing. From time to time it´s really good to make time just for yourself and relax a bit. When time passed I put it down and pat the spare essence into my face gently. You should use it two or three times per week for a pefect skin care.

After application skin is ↓
• perfectly hydrated what is extremely appreciated during the winter
• soft and smooth
• brightened and fresh
• pores and blackheads are a bit smaller
• skin looks more healthy, prettier and rested

I give it 5 points out of five.

Yadah Self Care Vitalizing Mask Pack Review