Blendea Supergreens 100% organická zelená zmes

Blendea Supergreens 100% organická zelená zmes recenzia

Krásny februárový štvrtok vám želám. Dnes mám pre vás článok z troška iného súdka. Netýka sa žiadneho beauty produktu, ale toho, ktorý slúži ako doplnok výživy. Organická zmes s názvom Blendea Supergreens obsahuje najčistejšie a najúčinnejšie organické superpotraviny, ktoré sú prémiovej kvality. Medzi tieto superpotraviny patrí mladá pšenica, chlorella, mladý jačmeň a spirulina. Bio spirulina a chlorella, ktoré sú obsiahnuté v tomto produkte, pochádzajú z neznečistených vôd Taiwanu. Bio mladá pšenica a zelený jačmeň zasa pochádzajú z panenského životného prostredia Nového Zélandu.

* sponzorovaný príspevok

Aké účinky poskytuje produkt Blendea?

• produkt posilňuje imunitný systém
• podporuje detoxikáciu
urýchľuje metabolizmus
• zlepšuje trávenie
znižuje výšku cholesterolu v krvi
• tlmí stres a skvalitňuje spánok a mnohé iné.

Blendea Supergreens 100% organická zelená zmes recenzia
* zdroj obrázku: http://blendea.cz/ *

Ušetrite pri nákupe produktu Blendea 10% - zadajte kód "usetrim10" pri pokladni :)

Produkt by sa mal zo začiatku užívať po jednej lyžičke. Postupom času by ste mali prejsť na dve. Užívať by sa táto zelená zmes mala jeden až dvakrát denne. Pokiaľ vám pitie zelených potravín s vodou nevyhovuje, Blendeu si môžete pokojne zmiešať napríklad aj s 200ml džúsu či smoothie. Ja osobne som túto zmes pila v spojení s proteínovým drinkom. Musím podotknúť, že to malo peknú, jemne tyrkysovú, farbu, čo bolo zaujímavé. Pre dosiahnutie najlepšieho účinku by ste mali nápoj vypiť ihneď po príprave.

Blendea je bezlepková, neobsahuje žiadnu pridanú chémiu, cukor ani laktózu.

Ako som už spomenula vyššie, produkt som pila v spojení s proteínovým drinkom. S čistou vodou som ho naraz vypiť nedokázala. Mne jednoducho tá prírodná aróma akoby čerstvo pokosenej trávy vadila, avšak keď som ju dala ochutnať mamči alebo jej priateľovi, tí s tým nemali problém. Záver: som proste výmyselník, haha. V rámci užívania jednej lyžičky denne vám dokáže vydržať aj viac ako mesiac. Pri dvoch už je to trošku problém. Spolu s týmto produktom som obdržala aj shaker a malú dávkovaciu lyžičku. Shaker som len a len uvítala - poslúžil mi nielen pri pití Blendey, ale aj proteínu či smoothie.

Blendea je vhodná aj pre vegánov.

Čo sa týka účinkov, vnímam ich veľmi pozitívne. Produkty s úlohou posilnenia imunity sú v tomto zimnom období naozaj žiadané. Detoxikácia tela bola viac než len vítaná, pretože počas skúškového som konzumovala naozaj všeličo, čo mi prišlo pod ruku. Ak už sme pri tom skúškovom, počas tohto obdobia sa moje telo stresu nevyhlo. I v tomto mi Blendea pomohla v rámci ukľudňujúcich účinkov najmä tráviaceho systému a taktiež so spánkom, s ktorým som mala problém, keďže môj  denný prísun kávy sa mierne zvýšil. V konečnom dôsledku ani to telu veľmi neprospelo a očistu si priam žiadalo. Celkovo hodnotím tento produkt pozitívne a určite by som ho odporučila aj ostatným. Nielen kvôli účinkom, ktoré som spomenula vyššie, ale aj ďalším, o ktorých sa môžete dozvedieť na oficiálnej stránke :)

Blendea Supergreens 100% organická zelená zmes recenzia