Velvet queen

Všetkým želám krásny utorok. Velvet, alebo po slovensky zamat, sa stal obľúbeným materiálom, respektíve látkou, ktorú môžete nájsť v najnovších kolekciách oblečenia značiek po celom svete. S touto látkou sa doslova roztrhlo vrece a nájdete ju takmer v akomkoľvek prevedení. Či už sú to horné diely oblečenia akými sú tričká, bomber bundy či dokonca šaty, alebo dolné diely oblečenia, akými sú napríklad nohavice, legíny či sukne. Existuje aj veľmi veľa doplnkov - napríklad choker náhrdelníky. A tento materiál môžeme nájsť dokonca aj na topánkach a kabelkách. Je to až priam zvláštne, koľko rôznych produktov môžete z jedného materiálu vyrobiť. V zahraničí sa táto látka teší veľkému obdivu. Je preto len otázkou času, kedy sa dostane aj sem, k nám a zažijeme jej boom.

Hello my little licornes! ~ Velvet has recently become the most popular clothing material as you may already noticed yourself. This material is known all over the world and I was seriously surprised how many items you can actually make from it. For example upper parts like tops, bomber jackets, dresses. Or lower ones like trousers, leggings or skirts. It´s just amazing. On the other side, there is a lot of accessories too - chokers, bags or even the shoes! In the foreign countries it already made its boom so we can just wait how long it´ll take to make a boom in Slovakia as well.

* Všetky produkty a mnoho ďalších nájdete na e-shope Yoins.com *


7 comments:

 1. Ivus Malikova20:24

  Do zamatu som sa zamilovala a s úsmevom na tvári môžem povedať, že vlastním super zamatovú bomberu, ktorá je mojou najväčšou láskou :)

  IVANNA/IVANXNA.BLOGSPOT.SK

  ReplyDelete
 2. ja som neodolala a tiež som si objednala jedno velvet bodyčko :) xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  ReplyDelete
 3. Lovely looks! Such style is awesome)
  KireiKana

  ReplyDelete
 4. I just love that material! ♥

  ReplyDelete
 5. Tak tú ti závidím ♥ Musí byť úplne super :)

  ReplyDelete
 6. leah rachel22:17

  I love wearing velvet, I've been obsessed with it for years now! There are so many nice velvet pieces out now.
  Im following you on bloglovin' :)

  Cyber Mermaids | Alternative beauty, fashion and lifestyle blog

  ReplyDelete
 7. Thank you very much! I follow you too :)

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)