Hello, my name is MARK

MARKscrub recenzia

Krásny hebký deň prajem. Určený na telo a tvár, z prírodných ingrediencií, plný kávy. Takýto a ešte lepší je prírodný peeling MARK, ktorý vám spríjemní každý deň, urobí vašu pokožku hebkou, dôkladne ju zbaví nečistôt, toxínov a odumretých buniek, povzbudí vaše zmysly svojou lahodnou a nefalšovanou vôňou a taktiež navodí dobrú náladu. No nemiluj ho! ♥

Hello my little fine licornes! ^w^ You can use "him" on your body and face too, "he"´s made from a natural ingrediences, full of coffee. This great and even more is a natural scrub called MARK, which will make your day better, make your skin more gentle, will get it rid of dirt, dead cells and also toxins and encourage your senses with its amazing scent. Don´t love "him" ♥

* poskytnuté na recenziu
* provided for a review

Každý z vás určite počul o blahodárnych účinkoch kávy. Káva ako taká nie je len výborným životabudičom alebo prostriedkom, ako si spríjemniť deň. Vďaka svojmu zloženiu a predovšetkým konzistencii je výborná ako prírodné peelingové zrniečka, ktoré vašu pokožku zanechajú detsky jemnú a hebkú. Dokáže ale bojovať aj s nedokonalosťami ako je celulitída, strie, psoriáza a iné.

MARK neobsahuje žiadne konzervanty ani chemické látky a čo je snáď najlepšie, je vyrobený na Slovensku! Jeho zloženie pozostáva z ingrediencií akými sú zrná kávy robusta, hnedý cukor, morská soľ, mandľový olej, organický kokosový olej, prírodný esenciálny olej a vitamín E. No nie je skrátka úžasný?

Peeling môžete na MARK e-shope nájsť v niekoľkých variantách. Ja osobne som siahla po osviežujúcej citrusovej, pretože na leto si lepší peeling ani predstaviť neviem. Samozrejme, aj ostatné varianty sú zaujímavé - čistá káva, kokos, mäta či čokoláda - a určite potešia nejednu pokožku, ale aj čuch.

Every single of you already know, that coffee has many good effects. It´s not just a tasty drink, it can be also used as a natural scrub and it helps you with getting rid of cellulite, striae, psoriasis etc. MARK doesn´t contain any conservants or chemical substances. And what´s the best, it´s made in Slovakia, yaaay! It´s composition is made from the robusta coffee beans , brown sugar, sea salt, almond oil, organic coconut oil, natural esential oil and vitamin E. Isn´t it just amazing? You can find it in the various scents - coffee, citrus, coconut, mint and chocolate.

MARKscrub recenzia

Peeling používam minimálne raz do týždňa, no väčšinou to je tak dva až trikrát. Milujem ten pocit, keď mám pokožku hladkú a jemnú, je to niečo úžasné! A keďže je leto, používam peeling oveľa viac, hlavne na telo. Skúšala som ho párkrát použiť aj na tvár, ale ako som už neraz spomínala, moja pleť peeling nemusí. Môj vonia po citrusoch a prevonia nielen celú kúpeľňu, ale aj vašu pokožku. Povzbudí nejeden organizmus - nech je ráno alebo večer - a zanechá pozitívnu náladu.

Okrem klasického používania peelingu ho odporúčam používať aj pred holením. Pôjde vám to oveľa ľahšie a vaše nôžky budú také hladké, ako ešte nikdy predtým :) Okrem toho je tiež výborný na pery, ruky a stvrdnutú pokožku.

Na mojej pokožke sa žiadna alergická reakcia nevyskytla, no pokiaľ je vaša pokožka naozaj nevyspitateľná, skúste prv naniesť malé množstvo MARKa na malú časť pokožky. Neodporúčala by som ho ale používať na podráždené miesta, keďže obsahuje aj pridanú soľ, čo môže spôsobiť nepríjemné pálenie.

Moje hodnotenie: 6/5.

I use scrub at least once a week, but mostly two or three times during it. I just love the feeling of fine and gentle skin. It´s something wonderful! I also tried to use it on my face but how I mentioned a few times already, my skin just doesn´t like it. But I use it on my body, lips, hands and it´s also a good means how to get rid of a dry skin. I chose a citrus one, which is great and it´s like made for the summer! No allergic reaction has appeared what is really good, but if your skin is an unpredictable one, try to use just a little amount of the scrub on a little place on the skin. You never know.

I also love using the scrub before shaving. When you use it, shaving is much more easier and your legs will be sooo soooft! But I don´t recommend using it on the irritated skin because is also contains the salt and it may cause unpleasant feeling.

MARKscrub recenzia

7 comments:

 1. Jessy Ferreira16:59

  ouu this looks great :) and so many uses for it haha

  dorky-and-weird.blogspot.com

  Xoxo Jessy

  ReplyDelete
 2. Caroline Cor21:48

  Milujem ho aj ja, je úžasný :DD

  ReplyDelete
 3. Markéta Potjahajlová00:20

  Wow! Mají i české stránky. :) Děkuji za další skvělý tip. :)

  ReplyDelete
 4. Nie je zač. Som rada, ak môžem pomôcť a ukázať ľuďom skvelé produkty, ktoré sa oplatí vyskúšať a kúpiť :)

  ReplyDelete
 5. Looks great! Thanks for sharing girl.

  XO, Jessi
  http://www.mywhitet.com

  ReplyDelete
 6. Great review!! I've been wanting to try a coffee scrub for a long time now :)

  Morgan | www.monde-et-mode.com

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)