{Ziaja} Chladivý sprej & Hydratačné mlieko

Krásny deň prajem všetkým. Dnes mám pre vás po dlhšom čase znova recenziu na dva produkty od značky Ziaja, ktoré sú momentálne úplnou novinkou na trhu. Jedná sa o chladivý sprej a hydratačné telové mlieko. Myslím si, že tieto dva produkty sú ako stvorené na prázdniny a leto, a určite by nemali chýbať v žiadnej kúpeľni, kozmetickej taške či kabelke po dobu týchto horúcich dní :)

Hello everyone. After the long time I have for you another review on products made by a brand called Ziaja. I got these products I think one month ago. Both of them are a brand new ones and they were released especially for the summer. One of them is the cooling spray and another one is a moisturizing body lotion. I really liked using them this whole time. They´re like created for the summer.

* poskytnuté na recenziu
* provided for a review

Ziaja Chladivý sprej s mentolom a vitamínom C

Chladivý sprej s mentolom a vitamínom C je určený na osvieženie tela, tváre a dokonca aj vlasov. Účinne hydratuje, chladí a tonizuje pleť. Jeho používaním som nespozorovala žiadne nežiadúce účinky na pleti či tele, takže sa nemusíte báť jeho aplikácie na telo ani vy. Odkedy sa začali tie ukrutné horúčavy, mám ho neustále po ruke. Na stole, pri posteli, v kabelke. Jednoducho všade tam, kde som a kde by som ho mohla využiť. Keď som ho pred dvoma mesiacmi obdržala, bola som trošku skeptická, či ho vôbec niekedy využijem. Prišli ale horúčavy a hľa, niet ničoho nad tento sprej. Okrem chladivého a osviežujúceho účinku pocítite na pokožke aj sviežu vôňu tamaríndu a zeleného pomaranča.

Moje hodnotenie: 6/5.

Cooling spray with a menthol and vitamin C is made for a cooling your body during the hot summer days. I use it almost every single time when I feel really hot, especially during the workout. You can apply it on a face, body and also on your hair. It moisturizes and cools the skin. I keep it near my bed, on the table, in my bag - just in case I would like to cool myself a bit. I didn´t think I would need it very much, but when heatwaves have come, I was really thankful for having this one, hehe. You will also feel the scent of a tamarind and a green orange.

Ziaja Chladivý sprej s mentolom a vitamínom C


Ziaja Hydratačné mlieko v spreji s SPF 30

Hydratačné mlieko v spreji s SPF 30 je vhodné na opaľovanie, ale aj každodenné používanie, pokiaľ sa chystáte stráviť nejaký čas na prudkom a silnom slnku. Opäť produkt, ktorý som chcela vyskúšať, no myslela som si, že keďže sa nerada slním a nerada chodím k vode, asi ho využijem len ako bežné telové mlieko. Zasa som sa mýlila. Nakoľko sa nám teplota navýšila postupne o niekoľko stupňov a prekročila aj spomínaných 30, rozhodla som sa ho aplikovať pred tým, ako som vyšla z domu.

Mlieko má bielu farbu, ľahkú vodnatú konzistenciu, ktorá sa nelepí, a typickú vôňu pre opaľovacie produkty. Na telo ho aplikujete striekaním, vďaka čomu si pokožku tela aj trošku ochladíte. Obsahuje UVA A UVB ochranu pokožky, čo znamená, že obsahuje filtre, ktoré tieto žiarenia absorbujú. Obsahuje prírodný laktát sodný a provitamín B5. Rozotiera sa s ľahkosťou, na pokožke zanecháva jemný vôňavý film, no ako som už spomínala, pokožka sa nelepí. Je vhodné aj na podráždenú pokožku, avšak neaplikujte ho ihneď po, napríklad, holení si nôh. Mohlo by to nepríjemne štípať, a to určite nechcete.

Moje hodnotenie: 5/5.

Moisturizing body lotion with a SPF 30 is not good just for moisturizing your skin. It´s also great protection against a sunshine during the summer. I apply it on my skin after the shower from time to time but I use it mostly before going out. My skin is really sensitive to sun so I have to use some kind of protection. It´s a lotion with a light watery consistency and a white colour. It´s not sticky after aplying it on your skin and applying is also interesting. You simply spray it on your body. It also contains UVA and UVB filters, also natural sodium lactate and provitamine B5. Spreading on the skin is really easy and it leaves there a light film and fine aroma. But I would recommend one thing - don´t apply it on after shaving your legs etc. It can hurt a bit and you surely don´t want anything like that.

Ziaja Hydratačné mlieko v spreji s SPF 30

Ziaja Hydratačné mlieko v spreji s SPF 30

12 comments:

 1. Sounds an amazing summer care product. Ziaja always have the best products :D


  NEW FASHION POST | Women Trend Alert: MULES it shoes.
  InstagramFacebook Oficial PageMiguel Gouveia / Blog Pieces Of Me :D

  ReplyDelete
 2. Markéta Potjahajlová19:35

  Zajímavé tipy na léto. Na chladící produkty nedám v létě dopustit. Já vlastním chladící gel od Mary Kay s mentolem.

  ReplyDelete
 3. Ten chladící sprej mě zaujal nejvíce, určitě musí být v tomhle počasí super :)

  ReplyDelete
 4. Clara Enit Vávrová20:08

  To vůbec nezní špatně. Zrovna jsem si nedávno říkala, že bych potřebovala trošku doplnit zásoby a ještě jsem to nestihla, takže uvidíme, možná se minimálně po tom spreji ještě poohlédnu :D Řekla bych totiž, že něco takového by bylo jako stvořené pro mě :)

  ReplyDelete
 5. Len Dela Peña Parent22:11

  This is amazing products! Thanks for sharing babe. Have a great week!
  Much love, Len
  http://www.lenparent.com

  ReplyDelete
 6. Nice post!

  Xx,

  || FLOORTJELOVES ||

  www.floortjeloves.com

  www.facebook.com/floortjeloves

  ReplyDelete
 7. Monica Rae16:20

  To mlieko v spreji musí byť úžasné ♥

  ReplyDelete
 8. You´re welcome and thank you! Have a nice week as well :)

  ReplyDelete
 9. Ten sprej je neskutočne super vec! Až mi je ľúto, že mi dochádza :/

  ReplyDelete
 10. Uuh, to znie zaujímavo, hneď si to vyhľadám na nete :)

  ReplyDelete
 11. Would love to try the cooling spray and the moisturiser!

  LUXESSED

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)