> Sprchový gél pre oceľových mužov | Blog de la Licorne


Sprchový gél pre oceľových mužov

Všetkým želám pekný deň. V piatok to bol náš oficiálne posledný deň na gymnáziu. Dostali sme maturitné vysvedčenia a rozlúčili sa so všetkým, čo nám po celé štyri roky štúdia spríjemňovalo či znepríjemňovalo chvíle tam strávené. Po škole som šla s Kery za notárom, pretože som potrebovala overiť kópie vysvedčení pre vysokú školu a zašli sme na obed do neďalekej reštaurácie. Zanedlho sa k nám pridal aj Kristián a neskôr sme zbehli ešte na zmrzku. Potom nasledovalo triedne posedenie s našou úžasnou triednou, na ktorom sme strávili zhruba tri hodinky a potom sme sa rozišli. Niektorí sa vrátili ešte večer, no keďže mňa neskutočne bolela hlava, ostala som radšej doma.

Hello everyone. Yesterday it was our last day at grammar school. In a place, where we spent four beautiful years together with the wonderful but also not that wonderful memories. We got also our school leaving exam certificate. After school we had a lunch with Kery and Kio and after that we bought an ice cream. At half past two we had a meeting in front of the St. Elizabeth Cathedral with our class professor. We spent something about three hours together and then almost everyone went somewhere else. Some people came back to the city in the evening, but I stayed at home because I had been having a headache.

Nerozprávajme však iba o mne. Predmetom tohto článku bude sprchový gél XXL pre oceľových mužov, ktorý som kúpila mamčinmu priateľovi. Iba tak. Padol mi do oka, prišiel mi vtipný a hlavne cenovo výhodný, pretože jeden liter nestojí ani 4 eurá. Zaujal ma predovšetkým nápaditý dizajn, ktorý pripomína akoby motorový olej. Musím skonštatovať, že ani Gabriel si celkom nebol istý tým, čo mu podávam do rúk s takým šibalským úsmevom, haha. Nakoniec však všetko dobre dopadlo, naši sa zasmiali a Gabriel si tento sprchový gél veľmi pochvaľuje. Veď je to aj kus poriadneho oceľového muža predsa!

But enough of talking about me. I would like to write something about the XXL shower gel which was made for men of steel. I bought it for my mom´s boyfriend. It had taken my attention and I had found it really funny. I just had to buy it. I really like its design which looks like an engine oil container. I have to say that even Gabriel wasn´t sure what to think about it when I was handing it over to him, haha. But whole family laughed. He likes this shower gel and he´s really happy that I bought it for him.

Čo sa týka vône, má troška nasladkastú vôňu, no čím sa odlišuje od iných je prevažne to, že nemá takú tú silnú a miestami veľmi ostrú pánsku vôňu. Veď viete, akú má väčšina pánskej kozmetiky vôňu. Pokiaľ teda tápate v tom, aký darček kúpiť pre svojho priateľa, otca či nebodaj deda k jeho sviatku, porozmýšľajte nad týmto. Nielenže sa potešia praktickému a výhodnému baleniu, ešte sa aj zasmejú! Poprípade ak si nie ste úplne isté alebo istí týmto výrobkom, môžete si vybrať tiež spomedzi ďalších, ktoré značka Bohemia Gifts & Cosmetics na e-shope Notino.sk ponúka.

It has kinda sweet scent. It´s not that typical strong and "sharp" scent as you can usually smell in a men cosmetics. And I´m glad for that because sometimes it´s just too much. You can also take this product as an inspiration for buying a gift to your boyfriend, dad or even for your grandpa! It´s a really practical gift for a good price and it´s even funny. Or you can also choose another products made by Bohemia Gifts & Cosmetics which an e-shop Notino.sk offers as well.

Aby toho nebolo málo, dnes sme boli s rodinkou na nákup a stavili sme sa aj u starkej, kde ma čakalo niekoľko balíkov. V jednom z nich bol aj tento oranžový sprchový gél - opäť pre Gabriela. Tentoraz sa jednalo o Extra silný čistič pre všetky typy mužov, haha. Jeho vôňa je exotická, tropická, plná citrusových plodov. Naozaj osviežujúca a ako stvorená na leto.

Today we were shopping with my family and we also visited my grandparents. Another packages were already waiting for me to pick them up. In the one them was also this shower gel - again for Gabriel. This one has a tropical, exotic, fresh scent. It smells like an orange and a lemon. Ideal for the summer, don´t you think?

7 comments:

 1. Andreea Birsan14:53

  Interesting products!

  Kisses,

  Andreea

  http://couturezilla.com/

  ReplyDelete
 2. That is really an interesting product! Perfect for a gift haha :)

  http://free-colors.blogspot.pt

  ReplyDelete
 3. Great product review girlie!

  XO, Jessi
  http://www.mywhiteT.com

  ReplyDelete
 4. Drews Beauty09:59

  ja odpadneeeem, toto je presne to, čo som potrebovala, ďakujem krásne za tip, toto kupujem môjmu drahému najbližší sviatok :D :D :D

  http://drewsbeauty.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. Ja som presne vedela, prečo urobiť takýto článok! :D

  ReplyDelete
 6. Monica Rae00:02

  Tie obaly sú naozaj neskutočné! :D

  ReplyDelete

09 10