{Makeup Revolution Redemption Palette & Marvis Aquatic Mint}

Makeup Revolution Redemption Palette

Všetkým prajem príjemný a pekný deň. Veľmi som sklamaná z terajšieho počasia. Vonku je zima, chladno, dážď. Neskutočne ma takéto počasie ubíja o energiu no verím, že sa to v najbližších dňoch zasa vráti do normálu a dni budú oveľa krajšie, teplejšie. Pred niekoľkými týždňami mi pribudli do zbierky dva nové produkty. Jedným z nich je paleta očných tieňov od Makeup Revolution - Redemption Palette Iconic Dreams, ktorá v sebe ukrýva krásne, neutrálne, matné i trblietavé, zemité odtiene. Druhý produkt je ale z iného súdka. Jedná sa totižto o zubnú pastu Marvis Aquatic Mint, za ktorú som nesmierne vďačná, pretože som konečne aj ja mala možnosť vyskúšať jednú z týchto ospevovaných pást na zuby. Oba produkty môžete nájsť na e-shope Parfémy-Elnino spolu s ďalšími úžasnými kozmetickými produktmi a parfémami na každú príležitosť :)

Hello everyone :) I´m so sad about the current weather. It´s cold, cloudy, rainy. I don´t like this weather because I feel like having no energy to do anything. Recently I got two new products for a review. The first one is an eyeshadow palette Redemption Palette Iconic Dreams by Makeup Revolution and the second one is an Aquatic Mint toothpaste by Marvis. I´m really glad I had an opportunity to try these amazing products - especially the toothpaste! You can find these and another amazing products on an e-shop called Parfémy-Elnino so definitely go and check it :)

Makeup Revolution Redemption Palette

Makeup Revolution Redemption Palette

Paletu Redemption Palette Iconic Dreams som vyskúšala pred niekoľkými týždňami, presne v deň, keď som sa chystala na narodeninovú oslavu kamarátky, a zároveň aj spolužiačky, Kery. Prišlo mi vhodné do líčenia zakomponovať aj očné tiene, veď prečo nie a predsa len sa jednalo o nevšedný deň. Rozhodla som sa pre neutrálne líčenie, na ktoré som použila prvé dva svetlé odtiene, ktoré mi poslúžili ako podklad a ďalej mix posledných troch odtieňov, ktoré som postupne nanášala do záhybu oka. Očné tiene nemajú žiadnu výraznú arómu, zato majú perfektnú pigmentáciu. Ostatne ako každá jedna paleta očných tieňov od Makeup Revolution.

Palette Redemption Palette Iconic Dreams I had tried the same day I went to my classmate´s and friend´s B-day party, Kery. I wanted to try something different than usual days so I used some eyeshadows. The first light ones I used like a base and the last three dark brown ones I used into my eye´s corner as you can see on the photos down below. They don´t contain any scent but they have a really wonderful pigmentation. Like every single one eyeshadow palette by MR.

Makeup Revolution Redemption Palette

Makeup Revolution Redemption Palette

Očné tiene som aplikovala na oči okolo desiatej hodiny rannej a bez akéhokoľvek porušenia zotrvali na svojom mieste do takej štvrtej až piatej poobede. Potom ich bolo treba zafixovať opäť, keďže sa začali jemne zlievať do seba. Myslím si, že je to úctyhodná výdrž a som s nimi naozaj spokojná :) Paletka obsahovala aj obojstranný štetček na aplikáciu očných tieňov.

When I was doing my makeup, it was something about ten o´clock in the morning and they holded on my eyelids until four or five o´clock in the afternoon. After this time they needed a little correction, because they were melting into each other a bit. But I really think they holded on my eyelids for a long time and I really like them. Palette also contains one brush for an eyeshadow application.

Moje hodnotenie: 5/5.


Marvis Aquatic Mint

Myslím, že v dnešnej dobe neexistuje človek, ktorý by o týchto úžasných zubných pastách nikdy nepočul. Mňa hneď oslovili svojim veľmi pekným vintage dizajnom, ktorý si môžete všimnúť už na krabičke a samotnej tube. Taktiež uzáver je nevšedný. Rozhodla som sa vyskúšať jednu základnú, t.j. Aquatic Mint, čo je vlastne klasická a chladivá mätová aróma.

I think that nowadays it´s almost impossible that anyone haven´t heard about this amazing toothpaste yet. They cought my attention mostly because of their nice and vintage design which you can see on a box and also on a the tube. I decided to try the a basic one, the Aquatic Mint, which has a classic and cool peppermint scent.

Marvis Aquatic Mint

Marvis Aquatic Mint

Pasta jemne a šetrne, no zato dokonale, vyčistí vaše zuby, zbaví ich povlaku a zanechá vašu ústnu dutinu mierne prevoňanú. Je klasickej bielej farby a okrem už spomínanej mentolovej vône tam ja a mamina cítime aj akýsi náznak vodového melónu. Pokiaľ niektorí z vás poznajú tie malé, zelené, melónové žuvačky, určite budú vedieť, akú vôňu mám na mysli. Pasta sa stala od začiatku používania mojim verným pomocníkom pri starostlivosti o ústnu hygienu a navyše tiež slúži ako pekný doplnok do kúpeľne, nemyslíte?

Toothpaste gently but perfectly cleans your teeth, helps you with getting rid of plaque and leaves your mouth with a peppermint scent. It has a normal white colour and except the peppermint aroma, me and my mom can also smell there a bit of watermelon scent. We don´t know why but it´s true, haha. Since I have started to use it every day, it has become my favourite and loyal assistant in an oral hygiene. And it´s also a nice decoration to your bathroom, don´t you think?

Moje hodnotenie: 5/5.

Marvis Aquatic Mint

34 komentárov:

 1. Beautiful colors! Kisses :)

  www.alasdeangel.net

  OdpovedaťOdstrániť
 2. The palette is really pretty :D
  Loving all the neutral shades!!

  -LAZYPANDAH
  Visit my BLOG: ♥ lazypandah blog (✪㉨✪) ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 3. I've always wanted to try the lotion!! Glad you did the review :) Beautiful post!

  www.petiteandpretty.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. jadiee bevan18:54

  amazing blog post

  I just love blogs like this ! keep up the great work <3

  Jadiee'sLittleBlog

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Such a beautiful look you created! love the colors

  Enclothed Cognition/Bloglovin

  OdpovedaťOdstrániť
 6. This looks stunning!! X

  http://www.emma-marie.com

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Violette20:44

  The eye shadow look beautiful!

  http://violettedaily.com

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Pretty palette. I love the look you created!

  XoXo,

  Tamara - LoveofMode.com

  OdpovedaťOdstrániť
 9. I love your makeup look! I've tried Makeup Revolution palette, but I can't remember the name right now. It's a purple eyeshadow palette, all mattes, same shape as yours and I quite like it :) I would recommend you try their Bronzer in medium matte, if you haven't already, it's awesome :) Great post xx

  BeautyPepTalk
  Make sure you enter my huge celebration giveaway :)

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Monica Rae11:05

  Haha, na Marvisky mám serióznu alergiu :D :D Ale paletka vyzerá uplne-super-mega-top úžasne ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Rachel Liwanag13:37

  Love the makeup!

  http://www.stringofthoughts.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Edita Lozovska14:17

  Adore, adore, adore this product!
  http://www.pret-a-reporter.co.uk/blog/

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Raindrops of Sapphire15:28

  Wow, that palette has some amazing colours in it! I love neutrals like that in warm tones!  Raindrops of Sapphire

  OdpovedaťOdstrániť
 14. That palette looks so beautiful! The colors remind me of the naked 3 palette, but at a much better price point :)

  Mili | Sharmtoaster

  OdpovedaťOdstrániť
 15. Surbhi Suri12:52

  Fabulous shades . I have these too .
  New post on my blog . Do drop by soon <3
  ✿thefashionflite
  ✿twitter
  ✿Bloglovin
  ✿FaceBook

  OdpovedaťOdstrániť
 16. Carina Vardie14:24

  The look your created is so pretty! Lovely palette!

  xo
  www.carinavardie.com

  OdpovedaťOdstrániť
 17. Zorica16:13

  Love the colors of the eye shadow packing
  So perfect for everyday use..
  xx
  https://theonethattravels.wordpress.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 18. Yeah, this palette contains neutral eyeshadows, so you can use it for an everyday makeup :)

  OdpovedaťOdstrániť
 19. Yeah, it´s something similar. I like this brand mostly because it provides you really great quality products for a better price :)

  OdpovedaťOdstrániť
 20. Thank you very much ♥
  And thank you for a tip :3

  OdpovedaťOdstrániť
 21. Those eyeshadow colors are so cute! Looks great on you :)

  xo, mikéla / simplydavelyn.com

  OdpovedaťOdstrániť
 22. Love this shades, my type of eyeshadows xoxo


  https://theninebyivana.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 23. paletka je jasnu mujst have :)

  OdpovedaťOdstrániť
 24. Tiež mám paletku Revolution Iconic 3, ale mám pocit, že tie svetlejšie tiene majú celkom slabú pigmentáciu. :-)
  http://alfa-lu.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 25. gorgeous palette! your eyelook is so pretty (:

  Life in Pastel

  OdpovedaťOdstrániť
 26. Yara &amp; Jude21:10

  Great post! Gorgeous, thank you for the comment left on our blog! Let's follow each other? :) We just followed you on Bloglovin' and Google+

  Selftimers Blog | Bloglovin' | Instagram

  OdpovedaťOdstrániť

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
If you want to follow each other, follow me and lemme know. I will follow you asap :)

Love you all ♥
Have a nice day ! ;)