Yankee Candle Honey Blossom & Wedding Day

Yankee Candle Wedding Day

Pekný deň prajem všetkým. Yankee Candle je určite jednou z najznámejších, ak nie najznámejšou, značkou vonných sviečok a voskov všetkých druhov. Kto by nechcel vyskúšať tieto lahodne voňajúce a pekne vyzerajúce produkty, ktoré aj bez zapálenia dokážu prevoňať vašu izbu či dokonca celý byt? Môžete si vybrať z nespočetne veľa vôní a prevedení - či už vonný vosk do lampy, malé sviečky alebo sviečky v sklenených nádobách, alebo dokonca vonný prívesok napríklad do auta. Ja som objednávala konkrétne biely vonný vosk Wedding Day a malú fialovú sviečku Honey Blossom z Notino.sk, ktoré som následne darovala mamči ako súčasť jej darčeka k narodeninám.

Yankee Candle Wedding Day

Vonné vosky majú 22 gramov a rovnako ako sviečky, obsahujú čisté prírodné extrakty. Vonný vosk Wedding day vonia jemne a nevtieravo. Vhodný ako voňavý doplnok pre ľudí, ktorý majú radšej príjemné a nevtieravé arómy, ktoré navodzujú pocit pokoja a zároveň aj luxusu. Obsahuje vôňu bielych kvetov s jemným ovocným nádychom. Na obale píšu, že by sa mal spotrebovať po dobu ôsmych hodín, čo je na 22 gramové balenie úctyhodná doba. Okrem toho vám takýto malý kvietok vydrží niekoľko dní, poprípade týždňov, lebo malý byt dokáže prevoňať aj do hodiny.

Yankee Candle Honey Blossom

Tieto malé sviečky by mali slúžiť ako nejaká vzorka, ak by ste si chceli naslepo kúpiť náhodou väčšie balenie. Ja som sa rozhodla siahnuť pre sviečku Honey Blossom vo fialovej farbe, ktorá ma zaujala hlavne svojim nevšedným názvom. Obsahuje zmes kvetov nektáru, medovej arómu, frézie a dreva, preto táto vôňa môže niekomu prísť o čosi ťažšia. Sviečka by mala vydržať 15 hodín, ale ako som už pri vosku poznamenala, tieto produkty dokážu váš byt pekne prevoňať do hodiny. To znamená, že takáto malá sviečka vám môže vydržať kľudne aj dva týždne (:


A ktoré ďalšie vône by som určite chcela vyskúšať? Rozhodne by to boli tieto ↓
• True Rose
• Midsummers Night
• Fresh Cut Roses
• Lovely Kiku
• Sweet Strawberry

Yankee Candle Midsummers Night vosk do aromalampy Yankee Candle Fresh Cut Roses vosk do aromalampy Yankee Candle Lovely Kiku vosk do aromalampy