Juvelora, NáramkyEshop, Eppi

Všetkým prajem pekný a príjemný deň. V dnešnom článku vám ukážem zopár nových kúskov, ktoré mi pribudli do zbierky. Bude sa jednať o tri nádherné šperky, z ktorých bude každý jeden určený pre inú časť tela a každý jeden z nich je z iného e-shopu. Pôvodne som chcela tieto šperky rozdeliť do troch individuálnych článkov, no keďže mám toho v poslednej dobe naozaj veľa a treba sa mi pomerne veľa učiť, rozhodla som sa ich všetky zakomponovať sem. Vopred sa preto ospravedlňujem a zároveň sa chcem poďakovať za každý jeden produkt. Naozaj mi urobili radosť, sú nádherné.

Začnem tým produktom, ktorý som dostala ako prvý a ktorý je z nich najstarší. Jedná sa o strieborné náušnice s ružovými kameňmi a zirkónmi z českého e-shopu Juvelora, ktorý ponúka nádherné šperky rôzneho druhu. Do týchto rozkošných ružových napichovačiek som sa zamilovala na prvý pohľad a možno aj práve preto, že sa blíži Valentín, som siahla po tejto farbe. Prišli mi vo veľmi peknej krabičke previazanej ružovou stužkou, spolu s darovacou kartičkou, handričkou na utieranie a vrecúškom, kde boli samotné náušnice umiestnené.

Juvelora

Juvelora

Juvelora

Juvelora

Juvelora

Na tejto fotografii si môžete všimnúť aj pekné bočné zdobenie.

Juvelora

Na svetle vyzerajú nádherne a krásne sa lesknú.

Juvelora

Juvelora

Juvelora

Myslím, že na tejto fotografii som najlepšie zachytila ich svetloružovú farbu. No nie sú na zjedenie? (:

Juvelora


Ako druhý v poradí mi prišiel tento náramok v štýle pandora s veľmi peknými korálikmi, ktorý je zo slovenského e-shopu Náramkyeshop.sk. Jedny korálky sú fialové, druhé sú so vsadeným bielym štrasom. Ďalšie sú zasa v tvare psích labiek a kvetov. V strede obsahuje náramok aj malý prívesok v tvare srdca, ktoré je vysadené štrasom. Náramok mi veľmi pekne sedí na ruke a to aj napriek tomu, že mám naozaj chudé zápästie. Nešmýka sa mi dole a tým pádom sa nemusím báť, že ho niekde stratím. Jeho kombinovanie s ostatným oblečením nie je naozaj žiaden problém, pretože vďaka svojim farbám sa hodí takmer ku všetkému.

Pandora náramok

Pandora náramok
  
Detail psích labiek je naozaj rozkošný a koráliky majú štras pevne vsadený do tela, vďaka čomu sa nemusíte báť, že vám kamienky rýchlo vypadnú.


Pandora náramok

Pandora náramok

Pandora náramok

Pandora náramok

Pandora náramok

Pandora náramok


Tretím a zároveň posledným produktom je strieborný prsteň s ružovým rubínom a dvoma zirkónmi z e-shopu Eppi. Prsteň mi prišiel v stredne veľkej krabici, vďaka čomu som si myslela, že tam určite nie je on. Bol starostlivo zabalený v bublinkovej fólii, dvoch farebných papieroch a krabičke previazanej stužkou. Krabička je tyrkysovej farby a čo ma veľmi prekvapilo je fakt, že obsahuje aj malé svetielko, vďaka ktorému je šperk krásne osvetlený aj v tme.

Eppi cz

Okrem krabičky obsahoval balíček aj ružové mydielko v tvare srdca, cukríky, certifikát pravosti, venovanie a dve handričky na utieranie šperku.
Eppi cz

Eppi cz

Na tejto fotografii môžete vidieť modré svetlo z krabičky.

Eppi cz

V rámci výberu šperku som komunikovala s veľmi ochotnou a milou pani, ktorá mi pri výbere asistovala a veľmi pomohla. Pokiaľ si nie ste na 100% istý veľkosťou prsteňa alebo máte nejaký dotaz k šperkom, určite sa obráťte na ich personál. Sú naozaj veľmi ochotní a komunikatívni (:

Veľkosťou prsteňa som si vôbec nebola istá a musela som to merať niekoľkokrát, aby sme predišli prípadnej chybe. Pokiaľ si nie ste isté, aká veľkosť je pre vás tá správna, môžete si objednať zdarma meter, ktorý ju presne určí.

Eppi cz

Eppi cz

Po dlhšom zvažovaní som sa rozhodla pre prsteň, keďže náušnice a náramok mi už prišli. Prsteň je v ponuke aj s inými kameňmi, no mne padol do oka opäť tmavoružový kameň rubín. Prináša úspech, lásku a šťastie. Lieči krvný obeh, zastavuje krvácanie, nabudzuje veselosť, ostrosť pamäte, blahodarne pôsobí na srdcové ochorenia, pomáha dobrému spánku bez zlých snov, chráni proti melanchólii, predlžuje čiaru života.

Eppi cz

Eppi cz