* Bomb Cosmetics *

Všetkým prajem príjemné a pohodové prežitie vianočných sviatkov so všetkým, čo k tomu patrí. Aby ste si ich užili v rodinnou kruhu či s priateľmi, a aby ste na vašich stoloch našli len to najchutnejšie a najlepšie jedlo a cukrovinky. Dnes by som rada venovala článok predovšetkým tým z vás, ktorí nedajú dopustiť na relax a radovánky spojené s kúpaním. Vlastne s vodou všeobecne. V dnešnom článku sa budem venovať hlavne značke Bomb Cosmetics, ktorá vyrába nielen vecičky do kúpeľa, ale aj rôzne mydlá či lahodne voňajúce sviečky, ktoré zanechajú každú domácnosť dokonale prevoňanú. Pokiaľ ste o tejto značke ešte nepočuli, určite navštívte e-shop Notino.sk, kde produkty tejto značky zaručene nájdete.

Produkty Bomb Cosmetics vám dokážu spríjemniť všedný ale aj náročný deň a vyčariť úsmev na tvári. Značka vychádza z poznatkov o pozitívnych účinkoch aromaterapie na ľudské telo a myseľ. Vďaka Bomb Cosmetics si tak môžete veľmi ľahko rozvoňať váš interiér či pripraviť doma voňavú kúpeľ. V sortimente nechýbajú ani obľúbené prírodné mydlá alebo ošetrujúce balzamy na pery vyrobené z prírodných zložiek. Výrobcom tejto kozmetiky je britská spoločnosť Get Fresh Cosmetics, ktorú založil James Mooore a Robert Philpott. Ich hlavnou myšlienkou bolo vytvoriť produkty s aromaterapeutickými účinkami. Prvými produktami boli kúpeľové balistiky, ktoré sa okamžite stali trhákom. Populárnou sa táto značka stala taktiež pre svoj šetrný prístup k životnému prostrediu.

Pokiaľ teda patríte k milovníkom krásne prevoňaného prostredia, určite nedajte dopustiť na vonnú sviečku Bomb Cosmetics Piped Candle Shiny Happy Purple, vonnú sviečku Very Berry či aróma difuzér s náplňou Strawberry Patchwork.
Bomb Cosmetics

Pred tým, než prejdeme k samotným veciam určeným na kúpanie, chcela by som ešte podotknúť, že značka má tiež skvelé a omamne voňajúce balzamy na pery. Nájdete ich v malých téglikoch s rozkošným dizajnom. Čo sa týka starostlivosti o telo a vlasy, tu nesmú chýbať originálne glycerínové mydlá, tuhé šampóny či rôzne telové peelingy a sprchové maslá.

Bomb Cosmetics
Bomb Cosmetics Sunkissed telové maslo Bomb Cosmetics Body Shimmer telové maslo

Poďme už ale na produkty, vďaka ktorým sa stala značka Bomb Cosmetics takou jedinečnou a originálnou. Kúpeľové balistiky a šumivé gule sú niečo, čo nám dokáže už dlhú dobu spríjemňovať chvíle strávené relaxovaním vo vani. Dokážu prevoňať celú kúpeľnu, vodu zanechať pekne farebnú. Môžu tiež poslúžiť ako rozkošná a milá dekorácia. Tak čo, dali by ste si povedať?

Bomb Cosmetics

8 komentárov:

 1. The products look lovely, I've never heard about Bomb Cosmetics before (:
  Merry Christmas!! ♥
  Nati xx
  www.simplyartdicted.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. všetko je to veľmi roztomilé! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Oh wow these cosmetics are super cute!*w*
  xx


  www.sakuranko.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. So cute!
  http://carolinapage.eu

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Radulinka20:47

  Miluju Bomb Cosmetics! Mám voňavý muffin a kouličku :)
  Meet My Lovely World
  Giveaway

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Thank you very much! Merry Christmas to you too ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Rozkošné sú niektoré veci, naozaj (:

  OdpovedaťOdstrániť

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
If you want to follow each other, follow me and lemme know. I will follow you asap :)

Love you all ♥
Have a nice day ! ;)