Brische Luxe & Makeup Revolution Amazing


Prajem pekný a príjemný deň. Nie je tomu vôbec dávno, kedy som urobila ďalšiu objednávku kozmetiky na Parfums.sk. Tentoraz som objednala nejaké veci aj mamine a jej priateľovi, no urobila som radosť samozrejme aj sebe. Objednávka bola celkom veľká, no nie každý produkt bude mať samostatnú recenziu. Niektoré však spomeniem aspoň v mesačných favoritoch.

Aký produkt urobil naposledy radosť Vám ?

O značke Brische ~ Španielska kozmetická značka sa zrodila v roku 1970, kedy si Brigida Checa založila malý rodinný podnik obchodujúci s parfémami a kozmetikou. Brische má rozsiahly sortiment, zahŕňajúci produkty pre starostlivosť o vlasy, pleť a celé telo a širokú ponuku dekoratívnej kozmetiky. Veľmi obľúbený je rad produktov pre starostlivosť o telo a vlasy so vzácnym arganovým olejom, ktorý obsahuje obrovské množstvo antioxidačných látok, má vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín, vitamínu E a ďalších významných látok. Medzi obľúbené suroviny patrí tiež aloe vera - posilňuje obranyschopnosť pokožky, hydratuje ju, chráni a regeneruje.

O značke Makeup Revolution ~ Londýnska kozmetická značka ponúka vysoko kvalitnú a zároveň cenovo dostupnú dekoratívnu kozmetiku. Stala sa populárnou značkou najmä vďaka svojim luxusným paletkám očných tieňov no okrem týchto paletiek tiež v sortimente značky nájdete ďalšiu mimoriadne kvalitnú dekoratívnu kozmetiku - rúže, make-up, lícenky, púdre.
(zdroj Parfums.sk)

Makeup Revolution Amazing Lipstick

Od Makeup Revolution vlastním celkom dva rúže a tento je jedným z nich. Zakúpite ich za naozaj skvelú cenu. Či už sa jedná o tie za 2 eurá alebo tie od 4 vyššie. Majú krémovú konzistenciu, na perách vydržia takú hodinu až dve. Každý z nich má tiež príjemnú decentnú vôňu a pestré živé farby.  Niektoré z nich obsahujú aj trblietky pre mierny lesk. Nelepia pery a nachádzajú sa v peknom balení vhodnom do každej kabelky.

Nájdete ich vo svetlejších ale aj tmavších odtieňov, takmer v každej farbe a každom odtieni. Predošlý rúž, ktorý som objednávala bol svetloružový, taktiež s trblietkami. Dlhšiu dobu som však chcela vyskúšať nejaký tmavší, konkrétne fialový rúž z kolekcie Amazing. Dlho som premýšľala, či si ho objednať alebo nie, či ho využijem a budem ho nosiť. Nakoniec som sa však rozhodla pre jeho kúpu a neľutujem. Posúďte sami, nemá úžasnú farbu ?

Moje hodnotenie : 5/5

Vyskúšali ste už niečo od Makeup Revolution ?

Makeup Revolution Amazing Lipstick


Brische Luxe Lipstick

Brische je značka, ktorá mi donedávna bola ešte neznáma. Po prejdení e-shopu som ale narazila na pár produktov, ktoré sú už na mojom zozname prianí a ktoré by som v budúcnosti určite chcela vyskúšať. Aby som si však nekúpila len tmavý rúž, s ktorého pigmentáciou by som nemusela byť spokojná, siahla som aj po svetlom odtieni rúžu Luxe práve od značky Brische. Viacerí z vás určite vedia, že v mojej zbierke rúžov prevláda práve svetloružová farba v rozličných odtieňoch.

Rovnako ako aj ten z Makeup Revolution, aj tento vydrží na perách 1-2 hodiny, má krémovú konzistenciu a vaše pery zanechá pekne ružové a ligotavé. Na prvý pohľad som sa zamilovala do luxusného, čierno-zlatého obalu. Čo sa týka vône, je to taká klasická rúžová vôňa, ktorú bližšie síce opísať neviem, ale verte mi, že keby ste k nej privoniali, určite by ste mi dali za pravdu. 

Moje hodnotenie : 5/5

Vyskúšali ste už niečo od Brische ?

Brische Luxe Lipstick