Natural Rose Deodorant by Nobilis Tilia


Rozhodla som sa pre ďalšiu maličkú zmenu v oblasti kozmetiky. Prestala som používať tuhé a guličkové deodoranty z drogérií. No prednedávnom som prestala používať aj deodoranty v sprejoch a rozhodla som sa siahnuť po niečom prírodnom, šetrnejšom a prijemnejšom k pokožke.

I decided to make another little change in my life. I have stopped using deodorants from drugstores. I have stopped using roll-ons and also the spray ones. I decided to buy something natural and more fine and gentle to skin.

Preto som si z e-shopu Návrat k prírode objednala prírodný guličkový deodorant od Nobilis Tilia. Nachádza sa v peknom sklenenom obale, čo ho robí o niečo málo ťažším ako sú tie klasické produkty v plastových nádobách. Avšak viac sa mi páči v sklenenom prevedení. Objednala som si vônu bielej ruže. Niekomu by mohla prekážaťveľmi silná aróma ruže, ktorá sa dostane na povrch po otvorení. Po nanesení ale deodorant zanechá iba jemnú, nevtieravú a decentnú arómu na pokožke. Veľmi mi evokuje leto, keďže prababkine ruže voňajú presne takto. Tiež mi evokuje čisto ženskú vôňu. Ružové vône proste milujem.

In spite of this fact I ordered a natural roll-on deodorant by Nobilis Tilia from an e-shop Návrat k prírode. This product came in a nice glass package so it´s a little bit heavier than the classic ones which are in the plastic packges. But I like this glass package much more and it looks nicer. I ordered this one in a white rose scent. When you open it, you can smell really strong rose scent but when you use it, this scent tranforms to fine, soft and decent aroma on the skin. It evokes me a typical summer scent because my great-grandma has roses and their scent is just like this one. It evokes me also feminin scent. I just love rose scent.


Pri používaní by som bola opatrná a nenanášala na pokožku príliš veľké množstvo. Môže sa stať, že sa vám ešte pred odchodom z domu urobia na tričku nepekné mokré fľaky. Taktiež sa môže stať, že pri nadmernom použití môže deodorant na bielych tričkách zanechať svetložlté fľaky. Nemusíte sa však ničoho báť, fľaky sa v práčke rýchlo stratia a nie sú navonok veľmi viditeľné. Pokiaľ ste však trochu neisté, odporúčam na pokožku naniesť malé množstvo deodorantu a chvíľu počkať, pokiaľ dané množstvo trošku uschne. Potom si môžete obliecť svoje obľúbené tričko bez akýchkoľvek pochybností.

Deodorant účinkuje dlhodobo a postupne rozvíja aj vôňu ruží. Keď vyrážam do mesta, úplne mi stačí jedno nanesenie. I tak sa ale stal neoddeliteľnou súčasťou mojej povinnej výbavy v kabelke.
Moje hodnotenie : 5/5

While using this product be careful and don´t use a big amount of it because you can make big wet spots on your T-shirt before you leave home and your T-shirt can also have a light yellow spots on itself. But don´t be afraid of them, because they will dissappear as soon as you put them to the washing machine and they aren´t so much visible. If you are still a little bit scared, spread a little amount of this product on your skin and wait a few seconds till the product dries. After that you can put on your favourite T-shirt with no worries.

The deodorant lasts long on your skin and the scent is evolves little by little. When I am going to the city, one spread is enough. It has became my uneseparatable part which cannot miss in my bag.

My opinion : 5/5


Sample which I received with this roll-on deodorant.

* poskytnuté na recenziu
* provided for a review

18 comments:

 1. vyzerá úžasne, tie by som rada vyskúšala niečo prírodnejšie, takže možno ho skúsim a objednám si jeden :).

  Kejmy ♥.

  ReplyDelete
 2. nice :) happy Monday!

  http://www.itsmetijana.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Great deodorant!!
  Have a stress free week doll!!!
  Kisses, Paola.

  Expressyourself

  My Facebook

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you very much honey, you too ♥

   Delete
 4. vůni růží zbožňuji, deodorant vypadá skvěle.. :-)

  http://wormake.blogspot.cz/2015/07/vybarvi-se-3-mint.html

  ReplyDelete
 5. to je super ze si zacala takto.. vyskusaj aj od urtekram, tie pouzivam ja a spokojnost :)
  http://www.vegshop.sk/deodoranty/

  www.donnaiveh.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Snažím sa aspoň v maličkostiach.

   Delete
 6. Great post,love it!
  beautylove7694.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. Musí nádherně vonět. Ještě jsem o něm ani o tom eshopu neslyšela. Líbí se mi, že je přírodní, ale mám raději tuhé deodoranty.
  welcometomyworld

  ReplyDelete
 8. Currently I'm using a homemade deodorant (that I bought from someone, ha - I don't think I could be up for making my own deodorant yet) and it works so much better than the ones from the drugstore. The glass packaging on yours is so fancy!

  becky | star violet

  ReplyDelete
 9. Ach, tak ten vyzerá skvelo!

  www.hellomynameisev.blogspot.sk

  ReplyDelete
 10. It looks very cool with the glass bottle!

  ReplyDelete
 11. Kdyby nebyl tak drahý, tak ho vyzkouším..:/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Prírodné a bio veci stoja viac peňazí.

   Delete
 12. great deodorant!!!

  new post

  la rockbox è veramente carina, devo provarla!!!


  FASHIONBYJEJE

  have a nice day
  kiss

  ReplyDelete
 13. Zaujimvaéé... asi tiež vyskúúšam :)

  ReplyDelete
 14. Vypadá moc dobře, s přírodními deodoranty žádnou zkušenost zatím nemám, ale ráda bych nějaký vyzkoušela :-)

  ReplyDelete

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
If you want to follow each other, follow me and lemme know. I will follow you asap :)

Love you all ♥
Have a nice day ! ;)