Sezmar Collection Professional & 100% Pure

Sezmar Collection Professional

Prvý produkt z kolekcie Sezmar Collection Love ste mohli vidieť v májových favoritoch. Jednalo sa o parfém Thea ktorý obsahoval feromóny. V tomto článku vám predstavím ďalšie dva produkty z e-shopu Hristina. Druhým z nich je luxusná maska na telo Amber & Gold z kolekcie Sezmar Collection Professional. V preklade sa teda jedná o masku na telo s názvom Jantár a zlato a už len názov vo vás evokuje trošku luxusu. Všetky masky z tohto e-shopu sú vyrobené z kaolínu, čo je čistý biely íl, ktorý má absorbčné vlastnosti a dokáže zachytiť nečistoty a toxíny v koži.

Maska na telo má zlatohnedú farbu a jemné vodnaté zloženie. Pri natieraní na telo máte pocit, akoby ste si naň nanášali jemný telový krém. Jej konzistencia je naozaj ľahučká ako pierko. Po niekoľkých sekundách maska na tele zaschne. Okrem zachytenia nečistôt a toxínov v koži taktiež oživuje pokožku, pokožka je následne po použití vláčna a jemná. Zlepšuje tiež štruktúru pokožky, chráni pred voľnými radikálmi a predchádza prejavom starnutia.

Sezmar Collection Professional

Avšak táto maska určite neulahodí každému. Masku som si obľúbila za jej jemnú konzistenciu a prospešné účinky voči pokožke, no nedokážem prekusnúť silnú arómu, ktorú má. Nedokážem ju ani popísať, má takú zvláštnu, jedinečnú ba miestami korenistú vôňu. Nehovorím, že to nie je pekná vôňa, no kebyže nebola až taká silná, bolo by to super.

Používala som ju na pokožku pred aj po holení a žiadne negatívne reakcie som nespozorovala. T.j. žiadne štípanie, svrbenie ani červené bodky. Je to 100% prírodný produkt. Na stránke sa predáva vo výhodnom, 500ml balení.

Zloženie : VODA, KAOLÍN, OLEJ Z HROZNOVÝCH SEMIENOK, MANDĽOVÝ OLEJ, ZLATÝ PRÁŠOK, JANTÁROVÝ OLEJ.

Sezmar Collection Professional


Sezmar Collection 100% Pure Cacao Butter

Tretím a zároveň posledným produktom z e-shopu je 100% prírodné kakaové maslo z kolekcie Sezmar Collection 100% Pure. Kakaové a celkovo všetky možné maslá na telo zbožňujem a evokujú vo mne spolu s olejmi na telo najvyšší luxus v starostlivosti pre telo. Kakaové maslo má béžovú farbu a vonia nie celkom tak po kakau, ako skôr po kakaových bôboch. Vôňa je veľmi jemná, decentná.

Kakaové maslo ma vysoký obsah antioxidantov, ktoré pomáhajú v boji s voľnými radikálmi. Pomáha taktiež znížiť, poprípade nadobro odstrániť strie. Má vysoký obsah mastných kyslín a preto hydratuje pokožku do hĺbky. Pôsobí ako prirodzená ochrana pokožky a taktiež urýchľuje opaľovanie bez sčervenania. Tak isto ako na telo ho môžete používať aj na očné viečka a pery. Je hypoalergénne.

Sezmar Collection 100% Pure Cacao Butter

Ako skoro každé správne maslo na telo, aj toto má tuhú konzistenciu. Chvalabohu, že už máme teplo a že sa takáto kozmetika troška "sama topí". Keby sa nezačalo "topiť trošku samo" určite by som musela v kúpeľni stráviť niekoľko minút naviac. Aby som to maslo "roztopila", aby bolo následne poddajné a dalo sa natierať na pokožku. Mne osobne takéto zloženie nijako extra neprekáža, no niekto by s tým mohol mať problém.

Po aplikácii na telo zanechá na vašej pokožke akýsi olejový film, ktorý sa po niekoľkých minútach vstrebe. Okrem vysokej hydratácie a zjemnenia pokožky na nej taktiež zanechá jemnú vôňu kakaových bôbov. Budete sa cítiť, ako keby ste práve odchádzali z nejakého salónu, kde mali pre vás prichystané len tie najlepšie produkty.

Zloženie : 100% kakaové maslo.

Sezmar Collection 100% Pure Cacao Butter

16 komentárov:

 1. Moc se mi líbí, že jsou produkty 100% přírodní :)) to se v záplavě dnešní chemie jen tak nevidí

  OdpovedaťOdstrániť
 2. 100% přírodní? Tak to je super! Děkuji za tip! :)

  OdpovedaťOdstrániť

 3. Your photography are gorgeous! And that body butter looks amazing to try out :)


  YURI
  Recent Post: Current Empty Products

  OdpovedaťOdstrániť
 4. O prírodnú kozmetiku som sa začala zaujímať len prednedávnom. Produkty vyzerajú lákavo a pokiaľ ide o masielka na telo, tiež zdieľam ten názor, že sú najluxusnejšie. :-)
  Katharine-fashionisbeautiful

  OdpovedaťOdstrániť
 5. To kakové máslo vypadá skvěle. Mám moc rada takové přípravky a ještě když jsou přírodní, tak je to super. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Podobnú masku na tvár hľadám už dosť dlho, no nejak som nemala šťastie pri hľadaní :D táto ma ozaj zaujala, rada by som ju v blízkej dobe skúsila. Kujeem za tip ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 7. 100 percent prírodné ? :O wow , milujem prírodné veci♥
  https://clodyteenmummy.wordpress.com

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Interesting post!! Great photos!!
  Xoxo

  http://www.sweetsimpleday.com

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Lovely photos.

  the-renaissance-of-inner-fashion.blogspot.co.uk

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Presne tak. V poslednom čase sa snažím kupovať a používať iba prírodné produkty :)

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Áno, pozostáva to prakticky iba z bambuckého masla :)

  OdpovedaťOdstrániť

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)