Realash | After one month


Realash je sérum, ktorého úlohou je predĺženie, zahustenie a hlavne posilnenie mihalníc. Poskytuje im rýchlu obnovu a regeneráciu. Je určené predovšetkým pre tie z nás, ktoré nemajú od prírody krásne husté a dlhé mihalnice. O tomto malom zázraku sa dočítate viac v úvodnom článku, tentoraz vám opíšem moje skúsenosti po jednom mesiaci.

Keď mi firma Realash ponúkla spoluprácu, bola som nesmierne rada, pretože niečo podobné ako sérum na rast mihalníc som chcela vyskúšať už dávno. Moje mihalnice sa postupným líčením stávali čoraz kratšími a postupne mi začali z času na čas vypadávať. Nebolo to nič hrozné, no chcela som ich nejako priviesť "opäť k životu". Samozrejme, v dnešnej dobe je ťažké veriť niečomu, čo nemáte odskúšané. V tomto prípade som ale rada, že som to skúsila.


Na fotografiách nižšie môžete vidieť, ako vyzerali moje mihalnice pred používaním a po mesačnom používaní séra. Myslím, že rozdiel je naozaj viditeľný. Aj okolie si všimlo rozdiel a to už po nejakých 2 týždňoch. Moje mihalnice sú viac predĺžené, nevypadávajú tak často a sú dokonca hustejšie. Iba obyčajná riasenka stačí na to, aby podčiarkla krásne znovuzrodené mihalnice.

Sérum som nanášala vždy po dôkladnom odlíčení tváre, jedenkrát denne, a to pred spaním. Cez noc sérum pôsobilo a nemusela som si robiť starosti s tým, žeby mi vošlo do očí, poprípade mi na očiach nejako vadilo. Jednoduchá linka každý večer po dobu 30 dní. A pozrite sa, aký je výsledok !

Po mesiaci začnete pociťovať mierny, ale naozaj iba mierny, deficit séra. Preto ešte raz upozorňujem - netreba proces príliš siliť a používať nadmerné množstvá - je iba na škodu. Radšej množstvo využiť podľa pokynov a užívať ho oveľa dlhšie, ako minúť za jeden mesiac jedno balenie, ktoré vám mohlo vydržať aj zo 2-3 mesiace.

Moje hodnotenie : 4/5Mihalnice pred používaním séra
 


Mihalnice po jednom mesiaci používania séra + riasenka

* poskytnuté na recenziu