Neoprene Swimwear Brakinis

Neoprene Swimwear Brakinis
spodný diel síce vyzerá byť veľký, no nie je to vôbec tak ! :)

Prednedávnom sa začala jar, no ja si dovolím napísať článok súvisiaci s nasledujúcim ročným obdobím, a to s letom. Čo vám pri pomyslení na leto napadne ako prvé ? Prázdniny ? Voda ? Teplo ? Zmrzlina ? Mne napríklad leto evokujú aj rôzne plavky všetkých druhov, strihov, materiálov a potlačí. Dnešný článok bude práve o Brakinis plavkách a pokiaľ ste o nich ešte nikdy nepočuli, teraz je ten najvyšší čas :)

Brakinis je značka, ktorá ponúka neoprénové plavky v rôznych prevedeniach a strihoch. Okrem jednofarebných bikín tam môžete nájsť aj niektoré s potlačou, s viazaním alebo bez, s klasickým spodným dielom alebo na viazanie.

English : A spring has begun a few days ago, but let me write something about the next season, about summer. What´s on your mind when someone says "summer" ? Holiday ? Water ? Heat ? Ice cream ? I think also about for example swimwear of all kinds, designs, materials and patterns. Today´s post will be about the Brakinis swimwear and if you did not hear about them, now it is the time to fix it :)

Brakinis is a brand of neoprene swimwear in different design. The e-shop offers bikini in one colour but also some pieces with pattern, with binding or not, with classic bottoms or also with binding.


Čo sa týka strihu a prevedenia, pridávam zopár príkladov, ktoré e-shop ponúka.
Some examples of designs, which this e-shop offers.

Neoprene Swimwear Brakinis
1 * 2 * 3 * 4

Neoprene Swimwear Brakinis
 5 * 6 * 7
Neoprene Swimwear Brakinis
8 * 9 * 10

Vrámci spolupráce s týmto e-shopom som mala možnosť si jedny objednať aj ja, konkrétne svetloružové plavky model Chloe v odtieni California Coral. Zapáčili sa mi na prvý pohľad a jednoducho som ich musela mať.

Under the co-operation with this e-shop I had a chance to order one of these bikini. I ordered the bikini in a light pink colour, model Chloe in a California Coral shade. I fell in love with them for the first sight and I just had to have them.

• Veľkosť : Z veľkostí sú v ponuke XS-XL čísla. Ja som si obe diely objednala vo veľkosti XS. Spodný diel je síce trošku obtiahnutejší, no neprekáža mi v pohybe a netlačí ma.
• Farba : Farba plaviek, ktoré som si objednala sa zhoduje s farbou plaviek, ktoré sú na stránke. Samozrejme, fotografie na stránke sú ešte upravované, takže sem-tam nejaký odtieň ujde. U týchto plaviek je ale dosť podobný tomu, čo môžete vidieť na stránke.
• Materiál a strih : Plavky sú úplne ľahučké, bez akejkoľvek výstuže a z neoprénu. Chvalabohu sa tak rýchlo nenamočia. Tiež sa mi veľmi páči, že tieto ružové plavky majú na sebe aj akúsi vrstvu lesku, ktorá sa pekne leskne na svetle. Horný diel je čisto na viazanie, spodný diel je klasický, v celku. Určite sa hodia aj slečnám, ktoré napríklad ako ja, nedostali do vienka isté horné proporcie. Každopádne, ak sa vám niečo páči a cítite sa v tom dobre, čert do toho, ako sa na to/vás dívajú ostatní, no nie ? :)
• Bonus : Dostala som k nim aj pekné polopriesvitné vrecúško.
Celkový dojem : 5/5

• Sizing : You can find there the bikini in the XS-XL sizes. Both of my bikini pieces are in a size XS. Bottom is a little bit stroked, but I don´t mind and I can move in them alright. It does not press me.
• Colour : The colour matches with the colour which is on the web photos. Of course, the photos are also edited so some shades are irresponsible. But in this case the colour is really similar.
• Material and design : Bikini are really light, without any reinforcement and from neoprene. They don´t soak very fast. I really like a layer on these bikini which has some gloss on itself. The upper part is on the binding, bottom part is classic. They also look good on ladies who don´t have, like me, really big something on the top of the body. But if you like something and you feel comfortable in it, why don´t wear it ? :)
• Bonus : I also received this nice bag.
• Total impression : 5/5

Niežeby tam niečo bolo, ale cenzúra musí byť :D
Ospravedlňte moje krivky, však už boli nejaké tie sviatky :/ :D
There is nothing, but it has to be censored :D
Sorry for my curves, it´s all because of fetes :/ :D
Neoprene Swimwear Brakinis

Neoprene Swimwear Brakinis

Neoprene Swimwear Brakinis

Neoprene Swimwear Brakinis

30 komentárov:

 1. Plavky jsou krásný :) Mě by se líbily v mint barvě

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ten strih čo si si vybrala je pre mňa najkrajší, aj farba krásna, mne by sa páčili aj tie kde sú nohavičky a podprsenka inej farby :)
  ľúbezná

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Popravdě na podobné mám spadeno, možná i stejné.. vždy jsem si myslela, že triangles jsou strašně drahé a oni jsou docela za fajn cenu :D Nejvíce se mi líbí ten model Winnie bez ramínek, třetí typ... Vypadají strašně nádherné a už bych si asi měla také na léto nějaké pořídit :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Určite to nie sú "pravé" Triangl plavky, no plavky ako plavky. Pokiaľ sa mi páčia, nevadí mi, aký tam majú lístoček ^^~

   Odstrániť
  2. aj ja som sa najskôr na to pozerala ako na napodobeninu, ale teraz je všetko vlastne inšpirované všetkým a ak sú z kvalitného materiálu a sedia tak prečo nie :)

   Odstrániť
 4. This bikini is amazing!

  Eliana,
  http://around-eliana.blogspot.pt/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. plavky sú krásne a máš tip top postavičku !!!! :) čert to vem - niekto dostal taký "dar", že vie zaujať aj inak ako hornými proporciami :) podobné plavky majú teraz aj v ny tiež som sa po nich pokukovala a vybrala si si veľmi peknú farbu, takú presne hodiacu na leto :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem ♥ Mne nejako o horné proporcie ani nejde. Zameriavam sa hlavne na spodok ♥o♥

   Odstrániť
 6. very nice, pretty color :)

  http://sbr-fashion-fashion.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Tie sú krásne ♥ a o postave ani nehovorím, TOP!!!

  OdpovedaťOdstrániť
 8. plavky sú nádherné a ty máš do nich aj super postavičku :) :)
  LifeAsIva

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Všechny plavky jsou naprosto krásné:)

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Jsou pěkné, ale už loni to byl přímo megahit, hrozně se mi okoukaly a má je opravdu skoro každá... Navíc letos je nabízí i New Yorker, takže už budou opravdu u každého bazénu... Mohli by je aspoň nějak inovovat, vymyslet nový střih, nové barvy, vzory...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Pravda, pravda. Súhlasím. Každopádne ma to nezaujíma, keďže mne sa páčia ^^~

   Odstrániť
 11. Your swimsuit is really pretty !
  xoxo,

  atwednesdaysiwearpink.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Vypadají úžasně! :3 I já jsem přemýšlela nad koupí, ale říkala jsem si, jak by asi na mě vypadaly, většina plavek mi totiž moc nesluší :D :)
  Ale tyhle vypadají dost dobře, a v podstatě se v reálu oproti fotce moc neliší :)
  http://janetsonrisa.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Plavky vypadají skvěle.Tuto značku jsem dosud neznala, ale hrozně mi připomínají plavky Triangle, které jsou snad úplně stejné :D. Moc ti sluší avybrala sis moc hezký střih/variantu :)

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Oh very cute swimwear
  xx

  www.sakuranko.com

  OdpovedaťOdstrániť
 15. Nice Bikini!

  xx Josephin from Tensia

  OdpovedaťOdstrániť
 16. Krásný! Asi si taky nějaký pořídím, vypadají vážně skvěle'

  http://fetchingfashionandbeauty.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 17. Beautiful bikini! <3
  xoxo,
  snowprincessbella.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 18. very nice this bikini!!! I'd like to try it! thanks for your comment;) wanna follow each other?! xoxo

  http://glampond.blogspot.it

  OdpovedaťOdstrániť
 19. love those colors! what a thinspiration!

  OdpovedaťOdstrániť
 20. Plavky vypadají skvěle, sice je to teda napodobenina ale jak říkáš ty, jestli jsou hezké, sedí Ti a jsi spokojená, proč koukat na cedulku s jménem firmy ;-) Každopádně už dlouho pokukuji po plavkách stylu č. 5 :-)

  Klára z NARA blog
  www.natalieklara.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 21. Vyzerajú super ale neviem či by som si zvykla na ten materiál :)
  ladyminimalism.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 22. I've always wanted a neoprene bikini <3

  Love from Argentina!
  xoxo

  Tsuki
  SelfishxRomance.ME

  OdpovedaťOdstrániť
 23. Tento komentár bol odstránený správcom blogu.

  OdpovedaťOdstrániť

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)