Pleťové mlieko a jemný peeling s jojobovými estermi

Nobilis Tilia

Pred nejakou dobou som obdržala tieto dve produkty a musím dodať, že mi došli presne vhod, pretože ako sa mi minulo odličovacie mlieko, tak sa mi minul aj peeling na tvár, hah. Každopádne, prinášam vám recenzie na tieto dve parádne produkty, ktoré sú opäť zo stránky Návrat k prírode.

Pleťové mlieko (Odličovacie) - Nobilis Tilia : Pleťové mlieko slúži k rýchlemu a šetrnému odstráneniu make-upu a iných líčidiel, ktoré si behom dňa aplikujete na tvár. Použitie je jednoduché - pomocou pumpičky aplikujete na vatu či vatový tampónik príslušné množstvo mlieka, a jednoducho vatou či tampónikom prejdete po častiach tváre s make-upom. Čo ma naozaj veľmi potešilo je pumpičková aplikácia, pretože dávkujete presne toľko, koľko potrebujete a ďalej je to to, že bez väčšej námahy make-up ide dole jednoducho. Mlieko má taktiež jemnú, nasladkastú bylinkovú vôňu a moje je konkrétne 30 ml balenie. Ja osobne si po tomto odlíčení ešte opláchnem tvár vodou.

Moje hodnotenie : 10/10

Návrat k prírode

Prírodný peeling

Prírodný peeling - Jemný peeling s jojobovými estermi - Nobilis Tilia : Prírodný peeling je tak isto určený na celé telo, ako i na tvár. Vďaka receptúre prírodného olejového gélu vytvára po rozotrení na pokožke klzkú vrstvu pre masáž. Pridaním vody vznikne ošetrujúce a vyživujúce mlieko. Obsahuje beta-karotén, ktorý pokožku chráni pred voľnými radikálmi a podporuje dobré opálenie. Pokiaľ máte radšej jemné zrniečka v peelingu, tento je pre vás ako stvorený. Ja osobne si pochvaľujem hlavne tie jemné zrniečka a aj tú osviežujúcu vôňu, ktorá mi evokuje svieže letné rána. Ja osobne som ho skúšala aj na telo, aj na tvár a som spokojná, pretože žiadne nežiadúce účinky som nespozorovala. Moje balenie je konkrétne 50 ml.

Moje hodnotenie : 9/10

Prírodný peeling

Návrat k prírode peeling

A pribalili mi ešte tieto dve náučné letáčiky, za ktoré taktiež ďakujem :)

Návrat k prírode

9 komentárov:

 1. tak z tohto nič nepoznam teda ale piling už zhanam dlhšie nejaky ktorí by sa mi zapáčil ale zatial bez vysledku:)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja osobne som spokojná s peelingami tejto značky. Ďalej mi vyhovujú aj tie od Avonu a plánujem si zájsť niekedy aj po nejaký od Balei, tak uvidíme :)

   Odstrániť
 2. Tuto značku neznám, ale oba výrobky vypadají skvěle! :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak to by si mala určite napraviť ! :) Majú tam plno super výrobkov :)

   Odstrániť
 3. Tento komentár bol odstránený správcom blogu.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tento komentár bol odstránený správcom blogu.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tento komentár bol odstránený správcom blogu.

  OdpovedaťOdstrániť

Thank you for every lovely comment, visit nad follow ♥
Love you all ♥
Have a nice day ! ;)